Ціна збігалась із заявленою на hotline
Dava bambook рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №2810

Придбання пройшло добре. Без нюансів. Купляю тут усю техніку apple і не тільки. Магазин рекомендую!
NataliaSaf рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Graphite (SM-X115NZAA), Замовлення №900010665

Купувала планшет, оскільки цінова пропозиція на них була однією з найменших серед усіх. Відправили на другий день після замовлення. Товар прийшов новий, в невскритій упаковці. Магазином задоволена, гарантія та чек були в коробці.
Оксана Сидоренко рекомендує цей магазин

Купив: Телефон Samsung Galaxi A15, Замовлення №2761

Helena000 рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №2773

Класний магазин. Тут виявилась найнижча вартість обраного товару.
Mikhail рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW13), Замовлення №2721

Все покищо виглядає добре
Роман Павлов рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Ноутбук HP 15s-eq2200NG (38G36EA), Замовлення №800033504

Отличный магазин!!!
Oleksanr_didenko рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 13 2024 Wi-Fi + Cellular 512GB Space Black (MVXU3), Замовлення №2737

Замовлення прийшло за день
Анастасия Лущик рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Pink (MLPH3), Замовлення №2604

Всім рекомендую цей магазин , товар швидко доставлений , консультанти ввічливі , все на вищому рівні !
sergey Karpenko рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 5G 12/512GB Ocean Teal, Замовлення №2654

Замовлення отримав за 5 хвилин. Вдячний та якісну роботу та доброзичливість!
18 липня 2024 Відповісти
Наталья Крюковская рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек