Ціна збігалась із заявленою на hotline
Vladyslav рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Морозильна камера Bosch GIV11AFE0, Замовлення №102510

Радує великий вибір техніки та привітні консультанти, які завжди допоможуть зробити правильний вибір
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Владислав! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Oleg Brs рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000, Замовлення №102519

Богдан Кавецький рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Gorenje NRKE62W, Замовлення №102516

Якісна робота, приємні ціни, гнучкі форми оплати
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Богдан! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Кіра Головко рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Whirlpool FFWDB 864349 BV, Замовлення №102383

Придбали тут нову пральну машину, і дуже задоволені сервісом. Доставили вчасно і підняли на п'ятий поверх без жодних проблем.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Кіра! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Михаил Рудавский рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №102356

Чудовий вибір, все якісне і за доступною ціною. Рекомендую!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Михаил! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Сергій Шишкін рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Варильна поверхня газова Bosch PPP6A2M90, Замовлення №102344

Дякую за якісний сервіс!!!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Сергій! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Максим рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Посудомийна машина Siemens SR63HX66MK, Замовлення №102365

Надзвичайно ввічливий персонал і швидке обслуговування. Мою проблему вирішили оперативно. Дуже задоволений і буду радити цей магазин своїм друзям.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Максим! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Таран рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №102371

Колектив просто супер! Професіонали своєї справи, які миттєво розібралися з моїм питанням. Відтепер завжди купуватиму товари тільки у них.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Таран! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Douglas рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №102373

Вибирали Ecoflow і натрапили на цей магазин. Велика подяка консультанту Роману за його поради та допомогу. Дуже задоволені покупкою
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Vadim Bulochnik рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №102373

Честно говоря был удивлен сервисом. Позвонил, сделал заказ без предоплаты, на следующий день чудо-станцию доставили по адресу в лучшем виде. Магазин - находка. Рекомендую!
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Вадім! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.