Михайло рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW90T554CAT1, Замовлення №101650

Магазин відмінно тримав мене в курсі статусу мого замовлення через електронні листи та повідомлення, що дало мені впевненість у тому, що моя покупка обробляється належним чином.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Михайло! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Денис Галата рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot L10 Ultra, Замовлення №101652

Кожен раз, коли мені потрібна була допомога, співробітники магазину проявляли себе як дуже ввічливі та професійні. Їхня готовність допомогти та доброзичливе ставлення зробили мій досвід покупок ще приємнішим.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Денис! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Юлия рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Мікрохвильовка Bosch BFL553MS0, Замовлення №101598

Непоганий магазин побутової техніки з широким асортиментом. Багато разів купували тут різноманітну техніку і жодних проблем не було. При виникненні запитань або непорозумінь, відповідь завжди можна отримати на гарячій лінії
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Юлия! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Євген Стриж рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Bosch BCHF216B, Замовлення №101563

Купив пилосос в інтернет-магазині, і все пройшло швидко і гладко. Замовлення оформлено за кілька кліків, доставка була оперативною, а товар відповідає опису. Дуже задоволений якістю обслуговування та товару!"
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Євген! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Анна Кузьменко рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №101601

Покупки в цьому магазині — це завжди приємний досвід! Доставка швидка, товари упаковані дуже добре. Особливо приємно, що клієнтська підтримка доступна і завжди готова допомогти вирішити будь-які питання.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Анна! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Анна рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Стиральная машина Hisense WFQP6012VM/IRV + бак, Замовлення №101536

Останнє замовлення вразило швидкістю обробки. Якість товарів відповідає опису. Рекомендую цей магазин для покупок онлайн
Artemtimoshenko3029 рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Rowenta X-Force Flex 14.60 Aqua RH99C3WO, Замовлення №101526

Висока якість товару. Отримавши свій товар, був приємно вражений його якістю та відповідністю опису на сайті.
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Artem! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Захар рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Винна шафа Haier HWS84GA, Замовлення №101535

Вражений великим вибором товарів в цьому магазині. Знайшов все, що мені потрібно, і навіть знайшов кілька додаткових речей, які мене зацікавили. Велика різноманітність - це завжди плюс
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня, Захар! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
Віктор рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Melitta CAFFEO SOLO&Perfect Milk Silver (E957-103), Замовлення №101473

Завжди вражаюче оформлені вікна магазину та подача товарів. Тут не просто продають, але й розповідають історію через кожен елемент. Велике захоплення стилем та атмосферою
Відповідь представника «TEHNOS.UA»
Доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення! З повагою, колектив компанії Tehnos.
zenahlucin71 рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Сушильна машина Electrolux EW6C427WU, Замовлення №101194

Я просто захоплений своєю успішною покупкою в цьому онлайн-магазині! Всі товари виглядають якісно і досконало відповідають опису.