Serhii не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Sony DualSense Cosmic Red, Замовлення №11135007

Сподобалося: відповідність ціни, наявність

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не рекомендую даний магазин. Спочатку довго випрошував реквізити для оплати замовлення, потім підтвердження отримання оплати. Менеджер магазину не дуже старається вам допомогти. Номер накладної на надіслали -- сказали "шукати у додатку".
Відповідь представника «UP2DATE.ua»
Добрий день, Сергій, дякуємо Вам за відгук. Відписували Вам на е-мейл на рахунок даної ситуації, також, продублюємо тут. На жаль ви розмовляли зі стажером, на рахунок ТТН він надав не коректну інформацію, номер ТТН ми висилаємо в СМС відразу після комплектування замовлення, Вам була надіслана СМС з номером ТТН в день відправлення о 17:52. Приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалася, в рахунок вибачення ми Вам сплатили доставку Вашого замовлення Новою Поштою, також, на наступне замовлення за вашим номер телефона діє знижка 200грн фіксовано на будь-який товар
PALVAS рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Mario + Rabbids Kingdom Battle Gold Edition, Геймпад DualSense Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition (1000039361), Замовлення №107266

У магазині "UP2DATE.ua" купував вдруге, в перший раз замовляв у них чотири катриджі для "Nintendo Switch" , в загалі другим замовленням так само як і першим залишився задоволений, ціна одна з найкращих в Україні, товар доставили в обговорений термін, якість товару відповідає заявленому
Roman V рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: The Last of Us Part I (PS5), The Last of Us Part II (PS4), Замовлення №107452

Покупал в данном магазине две игры на дисках для PlayStation. Заказал на сайте, мне позвонили, уточнили детали, отправили. Все пришло в целостности и сохранности, коробки запечатаны заводской упаковкой, поверхность дисков без изъянов. Цена на интересующие меня игры была ниже чем в других магазинах. Магазином доволен. Рекомендую.
Александр Joker рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Microsoft Xbox One | Xbox Series Wireless Controller Elite Series 2 (Black) (FST-00003), Замовлення №#107085

Купую другий раз і другий раз задоволений! Товар новий, пломбований, відправили швидко, запропонували свого кур'єра щоб я не пеплачував на новій пошті та мені було зручніше поштою(увага до клієнтів дуже важлива),отримав на наступний день. Дякую за геймпад!)
Александр Марюхин не рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Хотів купити: Геймпад DualSense Nova Pink (9728795)

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Замовив у даному магазині товар, на сайті було вказано що товар в наявності, а консультант сказав що його немає, та запропонував інший. Очевидний, недобросовісний спосіб заманити і витратити час клієнтів.
Відповідь представника «UP2DATE.ua»
Добрий день, Олександр, дякуємо за Ваш відгук, але ваша теорія не зовсім вірна, дійсно на вчора джойстик в такому кольорі закінчився, просимо вибачення за дану ситуацію, на жаль наявність сайт-склад синхронізується протягом 1-2 годин. Також хочу проінформувати Вас, що сьогодні товар з'явився в наявності і доступний до відвантаження. Ще раз просимо вибачення за незручності.
Владислав Вл рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №РН000009315

Вперше робив замовлення в цьому магазині, Володимир відповів на всі мої запитання (а їх було не мало), відправили консоль 12 числа у вечері, а 13 вона вже в обіді була на пошті. Консоль прийшла з усіма заводськими пломбами з гарантійним талоном, коробка без будь-яких дефектів (брав на подарунок, тому було це дуже важливо). Покупкою станом на сьогодні залишився повністю задоволений, магазин буду рекомендувати всім своїм знайомим!
Андрій Петровичів рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Зарядная станция PowerA Twin для DualSense, Замовлення №102817

Приобрел зарядную станцию PowerA twin в Up2Date. Оформил заказ через сайт, перезвонили очень быстро. Внес оплату авансом, потому что магазин вызвал доверие. На следующий день получил на новую почту свой заказ. Очень доволен работой магазина! Сама зарядная станция супер, соответствует обзорам, которые предварительно посмотрел.
Ivan Dronovski рекомендує цей магазин
21 травня 2023

Купив: Xbox Game Pass Ultimate (3 місяці), Замовлення №100948

Код получил в конверте. Все сработало, как заявлено. Было бы гораздо быстрее и проще получить код в электронном виде на электронную почту
comfortno рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller with Bluetooth (Carbon Black) + Адаптер беспроводног, Замовлення №99240

Виконують професіійно, а головне швидко свою роботу. Рекомендую!
Gnatuk Lev рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Sony ps 5, Замовлення №24587

Цілком гідне ставлення до клієнта. Дякую за консультацію та допомогу під час купівлі