Андрій рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Купив: Horizon Forbidden West, Замовлення №89324

Замовив онлайн, оплатив та активував. швидка доставка, магазин рекомендую.
efir рекомендує цей магазин
28 червня 2022

Купив: Nintendo Switch Gray (Upgraded version)

Покупал в этом магазине свой Nintendo Switch и разные игры к нему. Всегда все было отлично и вовремя, спокойно оплачивал наперед за игры. Цены на свитч игры одни из самых дешевых в Украине. Так же, когда не было нужного товара перезванивали и уведомляли, когда он появлялся. В общем, крайне рекомендую.
Andrii Anisimov рекомендує цей магазин
18 червня 2022

Купив: Xbox Series S

Гарна ціна, якісний товар. Дуже гарна служба підтримки яка допомогла з налаштуванням. Рекомендую!
Олег Кошель рекомендує цей магазин
1 червня 2022

Купив: Xbox Game Pass Ultimate (3 месяца), Замовлення №87886

Любовь Песчанская рекомендує цей магазин
31 травня 2022

Купив: Nintendo Switch

спочатку купила в них пару картриджів так як планували купить приставку, так би мовити зробити тест магазину, а потім купила й приставку. Сервісом залишилась задоволена обидва рази. Відзвонились скоро, статус по відправці надали, все відправили добре запаковано. Що сподобалось так те що був повністю заповнений гарантійний талон, в деякиих магазинах його кладуть окремо чи не кладуть взагалі і треба просити. поганих моментів в мене не виникло
Roman Nahryshko рекомендує цей магазин
27 травня 2022

Купив: Sony PlayStation 5 White 825Gb, Замовлення №87665

Дуже задоволений магазином. Консультант відповідав на запитання у будь який час в телеграмі. Відправили товар у зазначений день та час, попередили скільки будуть коштувати послуги пошти. Коробка була у непошкодженому стані.
Dmytro рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Купив: Nintendo Switch (OLED model) White

Превосходный магазин, адекватные цены, отличный сервис, оперативная обработка заказов, все очень хорошо. Через пол часа после оформления заказа, товар уже был у меня в руках (интересующий меня способ доставки был самовывоз) и со вторым заказом было ровно так же, я в восторге.
Nikitass_93 рекомендує цей магазин
8 травня 2022

Купив: The Legend of Zelda Breath of the Wild

Купував в цьому магазині багато ігор до свого «світча», останньою покупкою була «зельда», все як завжди на високому рівні, ціни топ, відправка товару оперативна в день замовлення, відношення до клієнтів дуже уважне, а тим паче до постійних, тому цілком та повністю рекомендую даний магазин
Кирилл рекомендує цей магазин
23 квітня 2022

Купив: Joy-Con The Legend of Zelda, Замовлення №РН000004280

Мене приємно здивувала доставка день в день по Києву. Заказ вранці і на вечір вже приїхало замовлення. По замовленю питань немає, все чітко.
Виталий Науменко рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Nintendo Switch OLED (White)

Искал Nintendo Switch OLED в белом цвете и обязательно в наличии магазина. Очень переживал за доставку и оплату, но магазин дал возможность оформить покупку наложенным платежем, поэтому и купил. И хочу сказать, что мои переживания были напрасны. посылка пришла быстро, все в полном комплекте. Только деньги потратил на налог почте)