Nikita Yunoshev рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Galaxy Buds2 Pro White (SM-R510NZWA), Замовлення №94692

Regius рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Смартфон iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №93569

Заказывал Apple iPhone 15. После распаковки оказалось, что на корпусе есть дефекты - скол в левом нижнем углу и царапина возле логотипа. Сразу позвонил, объяснил ситуацию. Вечером со мной связался сервис-менеджер интернет-магазина, принял претензию и уже на следующий день вопрос был решён. В итоге вернули деньги. Сервис на высоте! Рекомендую к сотрудничеству!
Михайло Полубок не рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3)

Замовлялася модель товару з кодом (MTUX3), за фактом я мав сплатити модель з кодом (MTUX J/A). На питання чому мені продають інший товар, а не той, що я замовляв, виразної відповіді не отримав.
art lov рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Планшет Tab 18 12/256GB Gray, Замовлення №93503

Замовлення, терміни та отримання дуже зручні. Дякую за гарну роботу.
Дякуємо Вам за відгук!
yuraRudra рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: айфон, Замовлення №93852

Прийшло швидше від заявленого.
Дякуємо Вам за відгук!
Andriy не рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Хотів купити: Смартфон Pixel 6a 6/128GB Charcoal

Замовляв звичайну європейку версію, після оформлення замовлення виявилось, що версія японська. При отриманні мені дали якусь вже чорну, відкриту коробку, у якій був вже явно не новий телефон з потертостями на корпусі.
Михаил Железогло рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Смартфон 13T 12/256GB Black, Замовлення №92730

Очень доволен обслуживанием. Товар пришёл быстро без всяких проблем. Рекомендую и буду продолжать делать покупки в этом магазине.
Відповідь представника «Mobileplanet»
Спасибо Вам большое за отзыв и рекомендацию!
olgauuu не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 листопада 2023

Купив: Електросамокат Strong, Замовлення №89499

Вот и продолжение сервиса от магазина mobile planet. Пишу как есть , сдала самокат в сервис на Одария 23.11.2023 года , спустя три недели позвонил очень любезный человек и сказал приезжайте за самокатом заменили рулевую трубу, я обрадовалась, но радость моя длилась не долго, приехав в сервис обнаружилось что когда меняли рулевую трубу сломали фиксатор на этой трубе…. Вот и опять мне пришлось ждать долгие три недели. Вот 17.01.2024 позвонили и сказали самокат готов, сделали)))Подведя итог:Некомпетентного работника сервиса уволили,самокат находился в ремонте почти 2 месяца. Сделали,но как сделали время покажет!Все же хочется поблагодарить руководство что не остались в стороне от моей беды.
19 січня 2024 Відповісти
Алексей Зубцов рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Смартфон Galaxy S23+ SM-S9160 8/256GB Lavender, Замовлення №90764

замовив самсунг S23+. Менеджер оперативно звязався зі мною та детально розповів про телефон, його відмінності і особливості (версія для Гонконгу, без Esim, та укр версії інтерфейсу та без зарядного). мене це влаштувало. При отриманні перевірив. не було механічних ушкоджень та царапин на дисплеї. включився зразу. настроїв. все ок. Рекомендую. все сподобалось.
Відповідь представника «Mobileplanet»
Дякуємо Вам за приємний відгук!
Александр Черкащенко рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Apple Watch Series 8 GPS 45mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band M/L (MNUQ3), Замовлення №90734

Замовив у суботу і запитав чи зможуть відправити в той же день - отримав тверду та чітку відповідь "Так" і вже через кілька годин замовлення виїхало до мене зі складу Нової Пошти. В наявності чек, гарантійка з печаткою. Консультанти ввічливі та чемні. В інших магазинах обіцяли відправити не раніше понеділка, а мені треба було терміново і Mobileplanet не підвів. Рекомендую!
Відповідь представника «Mobileplanet»
Дякуємо Вам за рекомендацію!