Ціна збігалась із заявленою на hotline
Petro Zhuk не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Хотів купити: Праска з парою Tefal Puregliss Coppertinto & Black FV8064E0

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Оксана Єрьоменко не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: Посудомийна машина WHIRLPOOL WSFO 3O23 PF

Я зробила замовлення 12.07, доставку обіцяли на 16.07. Доставки не було і навіть ніхто не зателефонував. НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей магазин!
Відповідь представника «Bitovoy.com.ua»
Доброго дня. Приносимо вибачення за дану ситуацію. Справа в тому що ми співпрацюємо з кур'єрською службою. І ми передали її на доставку 16-го. І сталося так що курєрська служба не внесла Вашу доставку в маршрутний лист і відповідно вона не поїхала до Вас. Нам повідомили, що на складі зайва посилка лише 19-го, І ми одразу з Вами зв'язалися і запропонували її доставити, але виявилося що замовлення вже не актуальне. Дякуємо, сподіваємося на Ваше розуміння.
Dimka_77 рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Маршрутизатор TP-LINK Archer C80, Замовлення №42552

Товар виявився в наявності, ціна була актуальною. Зміг забрати в той же день, що й замовляв. Все ТОП!
2364275 рекомендує цей магазин
20 червня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW60A3100BE, Замовлення №41917

Після замовлення набрали, підтвердили та доставили. Допомогли до ліфту донести. Усе добре без зауважень, купую техніку тут вже в друге. як би ще розвивали лояльність та знижки, можливість оплати через термінал)
Igor Igor рекомендує цей магазин
15 червня 2024

Купив: Пральна машина повногабаритна SAMSUNG WW11B1944AGBUA, Замовлення №41667

Наче все супер.Пральну машину підключив,але ще не прала….Якщо буде все ?при експлуатації,то я стану клієнтом цього магазину!Продавцеві вдячний,що витримав мене і відповідав на всі мої запиттаннями на протязі цілого дня?.Ціна була дуже низькою,порівняно із іншими розкрученими магазинами,тому і виникало дуже багато сумнівів.Ще раз дякую,надіюся що працюватиме довго і якісно!Трохи незабув:чек і гарантійний заповнений очікували в барабані?
Андрей Продан рекомендує цей магазин
14 червня 2024

Купив: Мобільний кондиціонер Beko BP207C, Замовлення №41792

Зробив замовлення на кондиціонер, одразу передзвонили і підтвердили моє замовлення. В той самий день відправили і на наступний я вже отримав свій кондиціонер. Щиро дякую Вам за оперативність.
Костянтин P не рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Хотів купити: Електрогриль притискний Delonghi CGH 1020D

Зробив замовлення та радий очікував на приємне користування грилем. Проте.... На наступний день, зайшовши в особистій кабінет з'ясував, що моє замовлення скасоване. Проте мене не повідомили про це навіть смскою. Зателефонував їм сам. Менеджер сказав, що у них за такою ціною в наявності немає грилю і що мені начебто телефонували та казали про це. Проте навіть пропущеного дзвінка або смс "вам дзвонили" у мене немає. Іншими словами це просто обман. Не рекомендую даний магазин
Юрій Якименко рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Сушильна машина Whirlpool FFT M22 9X2B UA, Замовлення №41173

Вдруге купую в даному магазині. Задоволений. Отримав річ яку й хотів, відправили без затримок. Рекомендую.
Sergey рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Tefal Puregliss Coppertinto & Black FV8064E0, Праска з парою Tefal Puregliss Coppertinto & Black FV8064E0, Замовлення №41013

Замовив праску, доставили швидко як і відправили, запакований був добре, рекомендую магазин
Юрий рекомендує цей магазин
19 травня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW80AGAS22AEUA, Замовлення №40937

Магазин сподобався, спочатку не наважувався придбати, оскільки різниця між магазинами і даним продавцем сягала 3500 грн, але завдаток був невеликий, можна сказати найменш що я обдзвонив інших продавців…, і я ризикнув. І ні грама не прогадав, пралка січень місяць 2024 року, батьки задоволені. Раджу всім продавця