Кирилл не рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Хотів купити: Delonghi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB, Кавомашина автоматична Delonghi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB

Зателефонував менеджеру, сказали, що товар є в наявності і передзвонять через декілька хвилин, щоб уточнити всі деталі. Через кілька хвилин на сайті товару вже в наявності немає, а ще через декілька хвилин він вже є в наявності, але вже за дорожчою ціною. З магазину ніхто не зателефонував, тож вирішив на відміну від магазину не пожалкувати свого часу і написати відгук. Гарного дня!
Юрій Якименко рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Кавомашина SIEMENS TP503R09, Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 classic TP503R09, Замовлення №36682

Швидко звязалися. Підтвердили наявність, погодили форму оплати.... того ж дня надіслали. Отримав те що замовляв. Задоволений. Рекомендую.
Slava Chykal рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Dedica Arte EC 885.GY, Замовлення №36663

Олег Голубов не рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Хотів купити: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Oven & Grill FW501 (FW501815)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Замовив вчора мультипіч, відзвонився менеджер, повідомила, що все є в наявності, можу сьогодні приїзджати забирати на протязі робочого дня. Проте ввечері отримав таке повідомлення: "Добрий вечір. На жаль підвів постачальник, трапився пересорт, Мультипіч TEFAL Easy Fry&Grill FW501815 не має в наявності, вже оновили інформацію на сайті. Вибачте. Гарного вечора." Ну буває думаю. А, заходжу на сайт, і бачу, що позиція числиться в наявності проте вже по дорожчій ціні.
Відповідь представника «Bitovoy.com.ua»
Доброго дня. Приносимо вибачення, але на жаль по старій ціні товар закінчився, нова ціна підтянулася від іншого постачальника автоматично. Так як ціна змінилася суттєво, ми не стали її Вам пропонувати. Дякуємо за розуміння.
Ігор Бутник рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi ECP 35.31, Замовлення №36262

Швидко зв'язалися та швидко відправили товар, який на 100% відповідає опису. Дуже дякую! Про кавоварку напишу окремо після тестування. До цього моменту все дуже добре. Дякую!
Elen24136 рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston ANDRIS RS 10U/3 (3100632), Замовлення №35981

Отличный магазин! Шикарный сервис! Щиро дякую!
Hakumaro рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi EC 685.M, Замовлення №35281

Замовила кавоварку в четверг і отримала на наступний день, обслуговування швидке. Товар прийшов цілий без ушкоджень і запакований як треба, чек був в середині. Нарікань ні яких не ма А кавоварка як проміння сонця заповненої енергії в філіжанці кави ??тому дяку за обслуговування
Buurenarm рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV2XMX01K, Замовлення №34997

Купував посудомийну машину Bosch SPV2XMX01K. Ціна на 5 тис. грн менша ніж у відомих мережах побутової техніки. Відправили НП у день замовлення, після передплати у 500 грн. Все супер, сподобалося обслуговування! Дякую!!!
Владимир рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Redmond RMC-PM381, Замовлення №23455

Вікторія Зубкова не рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C 1500W (851267), Замовлення №34577

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Підтвердили наявність товару, а потім пишуть, що немає. Не тратьте час на цей магазин.