Алексей Денисенко рекомендує цей магазин
24 квітня 2024 На модерації

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Midnight Black, Замовлення №21001027

Покупка пройшла швидко і без проблем, дякую.
Олесь Іванчишин рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Планшет Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2023 8/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZACX0002CN), Замовлення №20009752

Дуже якісний магазин в організації роботи, грамотні менеджери, вміють працювати з клієнтом. Я лишився задоволений.
Ющенко Саша рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Планшет Teclast M50 Pro 8/256GB 4G Blue (M4P1/TL-112229), Замовлення №20009327

Магазин працює швидко та без зауважень. Замовлення робив під 8 березня, отримав саме своє замовлення, як і обговорювали.
Mercury рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Проектор Xiaomi Wanbo T2 Max NEW 450ANSI Auto-Focus Full HD Android, Замовлення №279955241

Все класс. Приємні враження від купівлі. Рекомендую!
Олег Юхимчук рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Midnight Black, Замовлення №20009985

Отримав саме те, що й замовляв, у тому ж кольорі та комплентації. А так буває, на жаль, не завжди.
Андрей Гарматенко рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4G 6/128GB Carbon Gray (no NFC), Замовлення №200093411

Задоволений співпрацею з цим магазином. Рекомендую.
Устименко Юрий рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/128GB Black, Замовлення №20008539

Хороший магазин, з гарним асортиментом та цінами, ввічливі та грамотні продавці. Покупкою задоволений.
Светлана Лавриненко рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11E Pro 8/128GB Atlantic Blue, Замовлення №20009251

Заказ пришел очень быстро, замечаний к работе магазина и к качеству нет. Рекомендую.
Настя Басовская рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон realme GT Neo5 SE 12/256GB Blue, Замовлення №20008489

Делала себе подарок на новый год. Осталась довольна как телефоном, так и магазином.
Доброго дня) GT Neo 5 SE був глобальної версії? Мережа в Україні працювала?
9 лютого 2024 Відповісти
yulia jerjomina не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 грудня 2023

Хотів купити: Lenovo Tab P11 Plus 6/128GB Wi-Fi Slate Grey (ZA940099), Планшет Lenovo Tab P11 Plus 6/128GB Wi-Fi Slate Grey (ZA940099)

На жаль, ціна різко відрізняється
Представник магазину «Sm@rtBuy»
Доброго дня. Уточніть будь ласка номер замовлення і ми відшкодуємо Вам різницю, якщо ціна в замовленні відрізняється від заявленої на hotline.ua При замовленні потрібно було уточнити ціну у менеджера, він Вам також зробив би знижку.
12 грудня 2023 Відповісти
yulia jerjomina відповів на коментар Наталья
Товар уже прибраний із пропозицій hotline. Там була вказана ціна 8599, а при переході в магазин - та, що на скрині
12 грудня 2023 Відповісти
Ситуацію завдяки компетентності та залученості менеджера Наталії було вирішено в сторону покупки даного планшета. Дякую!
20 грудня 2023 Відповісти