Андрей Гарматенко рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 11 4G 6/128GB Carbon Gray (no NFC), Замовлення №200093411

Задоволений співпрацею з цим магазином. Рекомендую.
Устименко Юрий рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 12 Pro 5G 8/128GB Black, Замовлення №20008539

Хороший магазин, з гарним асортиментом та цінами, ввічливі та грамотні продавці. Покупкою задоволений.
Светлана Лавриненко рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11E Pro 8/128GB Atlantic Blue, Замовлення №20009251

Заказ пришел очень быстро, замечаний к работе магазина и к качеству нет. Рекомендую.
Настя Басовская рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон GT Neo5 SE 12/256GB Blue, Замовлення №20008489

Делала себе подарок на новый год. Осталась довольна как телефоном, так и магазином.
Доброго дня) GT Neo 5 SE був глобальної версії? Мережа в Україні працювала?
9 лютого 2024 Відповісти
yulia jerjomina не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 грудня 2023

Хотів купити: Lenovo Tab P11 Plus 6/128GB Wi-Fi Slate Grey (ZA940099), Планшет Tab P11 Plus 6/128GB Wi-Fi Slate Grey (ZA940099)

На жаль, ціна різко відрізняється
Представник магазину «Sm@rtBuy»
Доброго дня. Уточніть будь ласка номер замовлення і ми відшкодуємо Вам різницю, якщо ціна в замовленні відрізняється від заявленої на hotline.ua При замовленні потрібно було уточнити ціну у менеджера, він Вам також зробив би знижку.
12 грудня 2023 Відповісти
yulia jerjomina відповів на коментар Наталья
Товар уже прибраний із пропозицій hotline. Там була вказана ціна 8599, а при переході в магазин - та, що на скрині
12 грудня 2023 Відповісти
Ситуацію завдяки компетентності та залученості менеджера Наталії було вирішено в сторону покупки даного планшета. Дякую!
20 грудня 2023 Відповісти
Дмитрий Васильченко рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11E Pro 8/256GB Atlantic Blue, Замовлення №20007589

Заказ пришел быстро, модель и цена соответствовала заявленой на сайте. С моей стороны притензий к магазину нет.
Игорь Андрющенко рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Планшет Xiaoxin Pad 2022 4/128GB Wi-Fi Grey (ZAAM0114), Замовлення №20007552

Купив місяць тому, покупка пройшла без проблем. Плашет працює відмінно. Рекомендую.
Koval Sergey рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Turok Steinhardt Anti-blue Glasses FU006, Замовлення №7237

Завдяки цим окулярам пишу цей відгук. Відмінний магазин, якому я дуже вдячний, це був мій перший досвід покупки в інтернеті і він виявився вдалим.
Oleh Melnychenko рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Планшет Pad 6 8/256GB Gravity Gray, Замовлення №256644605

Супер, все відповідало опису, оперативно виконали замовлення та відправили, швидко отримав, повністю задоволений, всім рекомендую!
Анатолий Туржанский рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Смартфон 11 Lite 5G NE 8/128GB Mint Green, Замовлення №20007269

Цілком задоволений магазином. Зауважень немає.