Pavlo не рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Хотів купити: Crucial P5 Plus 1 TB (CT1000P5PSSD8), SSD накопичувач P5 Plus 1 TB (CT1000P5PSSD8)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

назва моделі не відповідає дійсності
Олександр Гайдай не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Електрочайник Grunhelm EKP-2315GE, Замовлення №93696

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Твій Дім»
Добрий день, будь-яка техніка повертається через сервісний центр, це звичайна процедура, яку вимагає Закон України, Вам не пропонували сторонній сервісний центр, а сервісний центр магазину, товар перевіряється, що він не має мехінчних пошкоджень, не порушені заводські норми і одразу робиться повернення коштів. Дякуємо, Гарного Дня.
Виктор ВЕСЕЛЬКОВ не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: ASUS Материнcька плата TUF GAMING B650-PLUS sAM5 B650 4xDDR5 M.2 HDMI DP ATX 90MB1BY0-M0EAY0, Замовлення №92761

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Твій Дім»
Добрий день, нам прикро, що сталась така ситуація, ми її перевірили. Вам дійсно відправили не ту модель (трохи інакша модель підтянулась), менеджер Вам одразу це підтвердив і надав данні для повернення. Цілий тиждень не перевіряли Вам, посилку потрібно отримати, передати на сервіс для перевірки, перевірка його також час займає. Повернення коштів дійсно робить сервіс LiqPay https://prnt.sc/n_G7U14DHfjo заявку дійсно відправили, як видно на скріншоті, нам не відомо, чому вони Вам відповіли, що її не було. Вибачте за незручності. Дякуємо
Дмитро не рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Major IV Black (1005773)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Відповідь представника «Твій Дім»
Добрий день, нам прикро, що у вас склалась така думка, ми перевірили розмову, Вам дійсно оператор протягом 10 хвилин пояснював, що вийшла помилка, дійсно були навушники по цій ціні і це була репліка, всі їх продали за новорічні свята, далі підтянулись оригінали по ціні 5616 грн. Оператор не відповідає за зміну ціни і наявність на сайті, может тільки передати відповідальній особі, і вона дійсно не може знати, коли і яка ціна змінюється і Вам це пояснили в розмові, в кінці дійсно трохи рознервувавалась і сказала, що на заспокійливих, і це лише тому, що зранку Київ був обстріляний ракетами, але навіть в такій ситуація, не забули про вас і перетелефонували вам вже до обіду на скріншоті це видно, можем надати запис розмови, щоб зрозуміти наскільки корректно оператор Вам намагався пояснити ситуація. Дякуємо і мирного неба. Будемо виправляти помилки
Vitaliy рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Maxxter NEOS III Blue, Електроскутер NEOS III Blue, Замовлення № 92706

Рекомендую, вчасно відправили замовлення.
Відповідь представника «Твій Дім»
Дякуємо, Віталій, за приємну співпрацю. Гарного дня і мирного неба, чеаємо Вас знову і отримайте знижку на наступне замовлення.
Наталя рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Настільна індукційна плита Ventolux TI 1 TC, Замовлення №90649

Гарний магазин. Товар якісний. Користуюся вже майже місяць із задоволенням. Ще й була невелика, але приємна знижка)
Олександр Тітов не рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Lenovo LP5 Black, Замовлення №91253

Oleksandr__ не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: підставка під ноутбук, Замовлення №не зберігся

Сподобалося: відповідність ціни, наявність

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Вкрай не рекомендую магазин: строки доставки не відповідають обіцяним - 3 дні доставки по області, так на третій день вони ще й навіть не відіслали товар; кошти за передплачений товар не повертають й досі, пройшло вже три тижні.
Artem - не рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Кронштейн Gembird MA-DA2-02 , Замовлення №89593

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Замови цей кронштей, збирав по інструкції яка йде у комплекті, на початку було добре, тільки діло дійшло до втулок які регулють положення монітору почались проблеми, 1 з них встала як потрібно, а інша мала завеликий діаметр, ніяк не регулювалась і вільно крутилась, така сама історія з втулками які регулюють висоту монітору, ну і на останок, в комплекті нема потрібного болту який потрібно використовувати при кріплені на стіл.
Евгений рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Soundcore A20i Black, Замовлення №88927

Замовив в суботу, в понеділок відправили. Забрав, перевірив - мабуть кращий звук за ці кошти. Єдине що не побачив чеку, але то вже дрібниці за ці кошти, могли й забути. Загалом всім задоволений, рекомендую до співпраці.