Ціна збігалась із заявленою на hotline
Владимир Терещук не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Порт. ЗП Choetech (B653) 20 000mAh PD+QC3.0 45W чорний, Замовлення № Замовлення № 18516426 (

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! За вашим зверненням до служби підтримки, оператором було вжито усіх необхідних заходів для встановлення деталей ситуації та надання допомоги у вирішенні питання. На отримання зворотного зв'язку від усіх учасників процесу передачі товару на відправку потрібен час, про що вас було проінформовано. Разом з тим, при відправці товару компанією-перевізником є певна процедура, яка включає в себе також і отримання документів від клієнта (заяви, чеку, тощо). Всю інформацію вам було надано. Дякуємо за зворотний зв'язок! Гарного дня!
alexustas не рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Хотів купити: Навушники Samsung Galaxy Buds3 Pro (Silver)

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Прикро, що ваша думка залишилась такою. Вас було проінформовано за наявною інформацію на момент вашого звернення. Водночас, вам було запропоновано розглянути придбання товару з наявності. Перепрошуємо за можливі незручності! Гарного дня!
ON не рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Смартфон Motorola G32 8/256GB Mineral Grey (PAUU0050), Замовлення №18470355

Телефон ціна/якість супер. Все працює добре. А от обслуговування дуже не сподобалось. Обіцяли відправити наступного дня після замовлення, а відправили через чотири дні. Замовив 30.06.24, а відправили 04.07.24.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Перепрошуємо за виниклу затримку. Бажаємо приємного користування товаром та віримо, що при наступних зверненнях ви отримуватимете виключно позитивні враження від обслуговування. Гарного дня!
misha7955 не рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16ABR8 Cloud Grey (82XG007TRA), Замовлення №18492437 ( 6098782 )

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Прикро, що така ситуація трапилась. Оператором служби підтримки вас було проінформовано щодо відправки товару на огляд, для прийняття подальших рішень. Гарного дня!
Viktor Vetsko не рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Відеореєстратор Gazer F750w, Автомобільний відеореєстратор Gazer F750w, Замовлення №20400228833822

Цитрус не публікує негативні відгуки про цей реєстратор в себе на сайті, залишав не гативний відгук через пів року користуваня реєстратором - ігнор. Спробував залишити зараз, вперше мене вибісила якість товару на стільки, що хочеться про це написти.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук та те, що поділились своїм досвідом. Пристрій було придбано вами у квітні 2021 року. Протягом встановленого на товар гарантійного терміну клієнт має можливість звернутись за сервісним обслуговуванням для встановлення причин можливого виникнення недоліку та його усунення. Згідно проведеної вами купівлі товару звернень до сервісного центру не зафіксовано. Додатково, при вашому зверненні до служби підтримки - оператором було надано інформацію щодо можливості звернення на платне обслуговування, у зв'язку з закінченням терміну гарантії. Гарного дня!
Діма Корсюк не рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro

Коли замовляв ввечері був у наявності, зранку сказали чекати тиждень-два максимум до відправки від постачальника (сказали що точно не більше двох тижнів, я навіть перепитував). Через 12 днів сказали що ще тиждень, а ще через пару днів що 2-а. Такої некомпетентності я ще не бачив
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дуже шкода, що ваша думка залишилась такою. Даний товар є дуже дефіцитним наразі. У мережі "Цитрус" пропонується виключно офіційний товар та, на жаль, через нестабільну ситуацію у країні поставка може затримуватись. Перепрошуємо за можливі незручності.
Сергей Федотов не рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro

Пишут "Наявніст уточнює менеджер". По факту, товара нет в наличии. Менеджер предлагает купить (для брони) и ждать 20 дней (конец месяца). Если у вас нет товара и он в дороге, магазины так и пишут "Товар в дороге".
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! На жаль, у зв'язку з ситуацією у країні наразі даний товар є дуже дефіцитним, а також, надходження партій можуть затримуватись. Ми пропонуємо клієнтам офіційний продукт з офіційною гарантією від виробника.
Прохор Зейд не рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro

Чекати 2 або 3 тижня, Беруть передплату. Купити по факту не можна, коли буде товар невідомо.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! На жаль, наразі даний товар є дуже дефіцитним. Дякуємо за зворотний зв'язок.
coo4ma не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 червня 2024

Купив: Подушка на стілець Anda Seat Подушка для ігрового крісла AD-S-450-01, Замовлення №18443711

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Щиро вдячні вам за зворотний зв'язок! Для вас важливо, аби покупка все ж принесла вам позитивні емоції та ви залишились задоволені від співпраці з "Цитрус" :) Користуйтесь на радість та, у випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь! Завжди готові допомогти.
Andrii не рекомендує цей магазин
13 червня 2024

Хотів купити: Apple iPad Pro 13 2024 Wi-Fi + Cellular 1TB Space Black with Nano-texture Glass (MWRY3), Планшет Apple iPad Pro 13 2024 Wi-Fi + Cellular 1TB Space Black with Nano-texture Glass (MWRY3)

Розміщують на hot line не правдиву інформацію - що товар є в наявності. Товару немає треба платити 100 відсотків передплати та чекати 4-6 тижнів.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дякуємо за зворотний зв'язок.