Сергей Дидыч рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Планшет Active 8 Pro 8/256GB LTE Black, Замовлення №54485

Дуже сподобався сервіс та клієнтоорієнтованість
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Сергей Дидыч. Ми вдячні Вам, що обрали наш магазин. Нам приємно, що Ви відмітили нашу клієнтоорієнтованість та гарний сервіс. Сподіваємось на Ваші майбутні замовлення!
Наталя Перфільєва рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 12 Pro 8/128GB Graphite Gray, Замовлення №54044

Взята плата за додаткову послугу за пакування 40 грн. Насправді була міні коробка і папір. Коробка на Новій пошті коштує 12 грн.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Наталя. Дякуємо Вам за відгук. Умови доставки товару викладені на нашому сайті у розділі "Доставка і оплата". Щоб зберегти гарний вигляд оригінальної коробки телефону та запобігти пошкоджень, посилки додатково упаковуються. Дякуємо Вам за покупку, бажаємо Вам приємних вражень від користування телефоном.
Инна Цимбалюк рекомендує цей магазин

Купив: Redmi 13C (8+256Gb) Midnight Black (EU) NFC, Замовлення №54680

Замовляю вже не перший раз. Вся сім'я вже з телефонами з hdphone. Завжди радує ціна, компетентність менеджерів і звичайно ж швидка відправка. Однозначно рекомендую усім!!!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Инна Цимбалюк. Приємно отримувати відгуки від наших постійних клієнтів, тоді ми розуміємо, що рухаємось у правильному напрямку. Ми завжди стараємось забезпечити найкращі ціни та оперативну відправку. З нетерпінням чекаємо нових замовлень. Приємного користування смартфоном
Валентин Гапочка рекомендує цей магазин

Купив: OnePlus 12 5G (16+1Tb) Silky Black (PJD110), Замовлення №54614

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Валентин Гапочка. Дякуємо за зворотній зв'язок. Нам приємно, що ви відзначили привітність наших менеджерів - вони працюють для Вас. Ми прийняли до уваги Ваші зауваження щодо персонального кабінета покупця та статусу замовлення. Дякуємо за Вашу лояльність щодо передплати, адже це вимушена міра, яка потрібна, щоб ми могли себе трохи убезпечити на випадок, коли у клієнта не буде можливості отримати замовлення, а також, щоб забезпечити нашим клієнтам найнижчі ціни на товар. Очікуємо нові замовлення від Вас, приємного користування смартфоном.
Sasha Udovika рекомендує цей магазин

Купив: Планшет Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №54471

Замовив планшет, все прийшло вчасно та в цілості. Плівка поверх коробки виглядала не оригінальною але всередині все добре
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Sasha Udovika. Дякуємо Вам за Ваш зворотній зв'язок. Нам прикро, що плівка мала такий вигляд, можливо вона затерлася чи отримала пошкодження під час транспортування. Хочемо зауважити, що таким чином запаковані планшети ми отримуємо від постачальника. Приємного користування планшетом. Сподіваємось на подальшу співпрацю
Greya рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Awesome White (SM-A546BZWC), Замовлення №2334

Гарний магазин! Привiтнi консультанти! =) Чудова якiсть обслуговування!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Greya. Дякуємо Вам, що обрали наш магазин. Ми вдячні Вам, що ви високо оцінили роботу наших консультантів, вони завжди намагаються створити приємну та комфортну атмосферу. З нетерпінням чекаємо на Ваші майбутні замовлення!
Sergiy Odessa рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Blackview Active 8 Pro 10.36, Замовлення №22846

Купував Blackview Active 8 Pro 10.36" (8+256Gb) Black (LTE) Чудовий апарат = в HD була найнижча ціна по Україні та Алі. Та прислали менш за добу
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Sergiy Odessa. Дякуємо Вам, що вибрали наш магазин та залишили позитивний відгук! Наша команда завжди прагне надавати найкращий сервіс та найнижчі ціни на ринку. Blackview Active 8 Pro 10.36" (8+256Gb) Black (LTE) - це найкращий вибір, він порадує вас своєю роботою, а посилений корпус захистить планшет від механічних ушкоджень. Приємного користування планшетом та чекаємо на Ваші майбутні покупки!
Дима Колесник рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон 13T Pro 12/512GB Meadow Green, Замовлення №54239

Швидко зв'язались і в той же день відправили Шукав по різних інтернет магазинах тут найнижча ціна. Однозначно рекомендую.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Дима Колесник. Дякуємо Вам, що вибрали наш магазин. Завжди намагаємось забезпечити найнижчі ціни та оперативну відправку товару. З нетерпінням чекаємо на Ваші майбутні замовлення!
Олександр Козеровський рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №54241

Гарний сервіс. Багатий вибір товару. Приємні ціни. Швидко відправили. Надійна упаковка.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Олександр. Дякуємо за Ваш відгук! Ми надзвичайно раді, що вам сподобався наш сервіс та вибір товару. Багатий вибір товару, швидка відправка та надійна упаковка - це наші пріоритети. З нетерпінням чекаємо на Ваші майбутні замовлення!
Evgeniya рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Power Bank Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 mAh USB-C 18W PLM18ZM White (VXN4258CN), Замовлення №53676

Очеь довольна магазином. Почти сразу перезвонили доя уточнения деталей заказа и потом общение было в вайбере, что было очень удобным. Цена была самая низкая из всех представленых магазинов (на секундочку гривен на 250-300) и магазин предоставил все документы. Отправка была в тот же день. Рекомендую!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Evgeniya. Дякуємо Вам за таку високу оцінку роботи нашого магазину. Ми завжди намагаємося забезпечити найкращий сервіс для наших клієнтів. Цінуємо ваш вибір та довіру. Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потреби в майбутньому, звертайтеся до наших менеджерів.