Ціна збігалась із заявленою на hotline
Tim Vit рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Смарт-годинник OnePlus Watch 2 Black Steel, Замовлення №57939

Все добре. Швидко обробили заявку. Після оплати одразу в цей же день відправили. Дякую
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Tim Vit, вітаємо! Вдячні Вам за покупку та за те, що відмітили оперативність роботи нашого магазину. Намагаємось тримати гарний сервіс у такі нелегкі часи. Приємного користування смартфоном, сподіваємось отримати нові замовлення від Вас
miha miha рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №56962

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, miha miha! Дякуємо за рекомендацію нашого магазину. Нам прикро, що у Вас виникла ця ситуація. Наші менеджери, на жаль, не змогли з Вами зв'язатись, щоб допомогти у вирішенні проблеми. Можливо скло з'їхало через спеку і ситуацію можна виправити. Будь ласка, зателефонуйте по номерам вказаним на нашому сайті і ми Вам допоможемо
V1taliy рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 12/512GB Lavender Purple, Замовлення №57846

Купив в один клік, швидко передзвонили добре проконсультували, на прохання надіслати як найшвидше відреагували і телефон отримав вже на наступний день. Дякую робітникам магазину ви кращі)
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
V1taliy, вітаємо! Наша команда щиро дякує Вам за відгук про роботу магазину HDphone. Ми працюємо, щоб зробити життя наших клієнтів простішим. Нехай смартфон служить довго
Igor Palamarchuk рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi 14 Ultra 16/512GB Black, Замовлення №123123123

Гарний магазин: ціна була актуальною, запитав у продавця за знижку - отримав, хоч і символічну, телефон був новий - продавець розпакував, наклеїв захисну плівку (безкоштовно), і спілкувався чемно, приємно, а головне моєю рідною мовою. По можливості буду ще купляти в цьому магазині.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Вітаємо, Igor Palamarchuk! Ми щиро вдячні за рекомендацію нашого магазину та за те, що поділились своїми враженнями про нашу роботу. Будемо намагатися радувати наших клієнтів гарним сервісом! Приходьте до HDphone ще, ми з задоволенням допоможемо з вибором нового гаджета
Free mason не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 липня 2024

Хотів купити: Замовлення просто проігнорували, Смартфон Samsung Galaxy A25 5G SM-A256E 8/256GB Black

Нажаль замовлення просто проігнорили. Спочатку на зв'язок вийшли, а потім просто злилися.... Рахунка на передплату так і не дочекався. Це не є нормальним, що я маю ще бігати щоб заплатити гроші!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Free mason! Приносимо свої вибачення за завдані незручності. На жаль, через відсутність світла та перебої з інтернетом не змогли вчасно надати необхідну інформацію по замовленню. Наша компанія робить усе можливе для недопущення таких ситуацій в майбутньому. Сподіваємось на Ваші нові замовлення і що все пройде успішно
Саша Нестеренко рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 12/512GB Aurora Purple, Замовлення №57282

Дуже чудовий магазин, ціни відповідають тим що на сайті, продавці дуже уважні та кмітливі. Телефон дуже подобається, користуюсь вже пару днів, мінусів не виявленно.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Саша, доброго дня! Наша команда вдячна за Ваш чудовий відгук. Стараємось створити приємні і комфортні умови для наших покупців. Сподіваємось побачити Вас знову у HDphone
Tom Cat рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Yellow, Замовлення №157130

Гарний магазин, кращі ціни, делікатний персонал. Трохи не склалося з доставкою, але все оперативно вирішили. Рекомендую!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Tom Cat! Дякуємо за рекомендацію HDphone та за те, що поділились своїм досвідом співпраці з нашим магазином. Приносимо свої вибачення за доставленні незручності, усі питання намагаємось вирішити оперативно. Сподіваємось на Ваші нові замовлення.
Віталій Шафранський рекомендує цей магазин
14 червня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24+ SM-S9260 12/256GB Marble Grey, Замовлення №57093

Зв'язалися, запропонували забрати товар в магазині партнерів. Попередили, що якщо я відкрию коробку, то маю вже купити.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Віталій, доброго дня! Дякуємо за рекомендацію HDphone. Наш магазин завжди йде на зустріч клієнту, а наші менеджери прагнуть вирішувати усі питання клієнта оперативно. Гарного користування смартфоном, очікуємо на Ваші нові замовлення
Олександр рекомендує цей магазин
13 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Aurora Purple, Замовлення №1521852

Рекомендую інтернет магазин HD phone ввічливі продавці все гарно пояснили адже є багато нюансів при купівлі смартфона також мають номер на якому є viber можуть зробити любе фото коробки) або самого смартфону за проханням покупця що далеко не кожен магазин на таке реагує! рекомендую даний магазин!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Олександр! Щиро дякуємо Вам за те що поділились своїми враженнями про роботу нашого магазину. Нам приємно, що Ви високо оцінили роботу наших менеджерів, адже це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку. Ми будемо раді бачити Вас знову у HDphone
Yevhenii Babko рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Купив: електросамокати Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Lite, Замовлення №00000

Купував самокат, вже користуюся місяць. Сподобались ціни в магазині, не сподобалось що потрібно платити передоплату. Але в цілому залишився задоволеним
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Yevhenii, вітаємо! Дякуємо Вам за рекомендацію нашого магазина. Прагнемо, щоб кожний наш клієнт був задоволеним. Хочемо зауважити, що усі умови роботи нашого магазину викладені на сайті у відповідних розділах. Приємного користування самокатом. Сподіваємось на Ваші нові замовлення