Дмитро Косяк рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Eclipse Black (PAY40042RS), Motorola Edge 40 (8+256Gb), Замовлення №11111

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Дмитро. Приємного користування. Чудова і збалансована модель за свої кошти. Підтримуємо на всі 100...
Все супер
12 січня 2024 Відповісти
Денис Федорук рекомендує цей магазин

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 (8+128Gb) Gravity Grey (EU), Замовлення №52214

Замовляв планшет для сина на подарунок. Замовлення пройшло швидко, як і відправка. Ціна відповідала тій що в hotline і тій, що була на сайті. До речі, була однією з найнижчих. Замовляв шляхом переписки у Viber. Представник магазину розповів, як відрізнити глобальну версію від перепрошитої азіатської. Робив повну передоплату. Відправка була в той же день. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Денис. Дякуємо за довіру. Зробимо все, щоб Ви й надалі були задоволені нашим сервісом. Звертайтесь.
Lesya Barabash рекомендує цей магазин

Купив: Маршрутизатор Xiaomi F490, Замовлення №53817

Магазин орієнтований на покупця, оперативно реагують на замовлення, відкриті до активного діалогу. Однозначно рекомендую!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Леся. Дякуємо за теплі слова на нашу адресу. Будемо тримати рівень сервісу й надалі.
Руслан Александров рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A24 6/128GB Black (SM-A245FZKV), Замовлення №625655

супер магаз 2 замовлення зробив
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Руслан. Дякуємо за відгук. Чекаємо на третє замовлення =)
Yevgen Nasonov рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Lavender Purple, Замовлення №P24A2041743739D5000

Все гаразд, відмінний продавець
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Євген. Дякуємо за зворотній зв'язок. Гарний і надійний планшет для повсякденних задач. Прекрасний вибір.
Олександр рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Redmi 10 4/64GB, Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh (VXN4258CN, PLM18ZM), Замовлення №52235

Вже купував тут пару раз. Все супер. Дякую!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Олександр. Дякуємо, що знайшли час, щоби написати відгук. Сподіваємось, що девайси будуть служити весь термін, на який вони розраховані і приносять лише позитивні емоції.
Владислав Колюкин рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Polar White, Замовлення №123

Все пройшло супер! Замовлення отримав швидко. Телефон приїхав добре запакований, коробка в заводських плівках. Телефон працює поки без нарікань, приїхала Європейська версія, не прошита китайська версія. Магазину вдячний!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Владислав. Прекрасний вибір на кожен день. Приємного користування. Будемо чекати Вас знову.
Тарас Пилипчук рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A24 SM-A245F 8/128GB Black, Замовлення №№ 53128

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Тарас. Дякуємо Вам за гарний відгук. Нехай служить якнайдовше.
Александра Матвеюк рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №53342

Рекомендую магазин, дуже швидко виконали замовлення, товаром повністю задоволена)
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Олександра. Дуже раді, що Вам вподобався наш сервіс. Будемо намагатися лише підвищувати швидкість і якість виконання замовлень.
Ruslan Svergun рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Xiaomi Redmi 10 , Замовлення №53865

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Руслан. Вдячні Вам за відгук. Приємного користування. Погладьте за нас котика, тваринок ми любимо =)