Ціна збігалась із заявленою на hotline
Александр рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S9 8/128GB 5G Graphite (SM-X716BZAA), Замовлення №#42024

Покупал планшет Samsung Galaxy Tab S9 8/128GB 5G Graphite. Остался всем доволен. Заказ оформил в 11.00, в 16.00 уже доставили. Упаковка целая. Цена меньше, чем в других магазинах. Товарный чек и гарантию выписали. Магазин рекомендую.
Vladislav Kulbachny рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №41824

Швидко перевірили наявність, ціну. Того ж дня я сплатив рахунок. Мавік відправили Новою Поштою наступного дня. Повністю задоволений.
Yegor Popov рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Samsung Galaxy S24 Ultra 12/1TB Titanium Black (SM-S928BZKP), Замовлення №41884

Зв'язалися на наступний день, бо замовлення зробив увечері вже у неробочий час. Зробив повну передоплату. Дуже швидко відправили і ще через один день телефон був вже у мене на відділенні Нової Пошти. Заводські пломби були на місці, телефон до мене не розпаковувався. Користуюсь вже майже тиждень, нарікань на роботу пристрою немає.
Sander54 рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MPQ13), Замовлення №41928

Все ок
Vitaly Parkhomenko не рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Валентина Дрозд рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Планшет Apple iPad mini 6 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK7M3), Замовлення №2404476

Покупкою задоволений. Рекомендую
Willenstark рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201), Замовлення №№ 2404191

Дякуємо, все пройшло добре. Не маю ніяких зауважень Все відповідало очікуванням Рекомендую до співпраці
Ілля Філіпченко рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Смартфон Cubot KingKong Power 8/256GB Black, Замовлення №2404213

Придбав даний телефон Cubot KingKong Power 8/256GB Black сину на ДН! Задоволений повністю! Прийшов вчасно в повній комплектації! Вибирав щось "покрепше" :) подивимось як буде. Наразі все працює без нарікань. Дякую!
Вадим Игнатенко рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Товар Код товару Кількість Ціна Разом Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Electric Volt , Замовлення №41371

брал 2 джостика , до этого брал год назад где то 2 телефона s23 самсунг и ноут за 100к гривен , покупки были дорогие но из за отзывов решил рискнуть . все четко ,все работает без нареканий
Axelon рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: 2404363, Apple iPhone 15 Pro, Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №2404363

Телефон прийшов вчасно, та в гарному станi.