Святослав Щербаченко рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Apple AirPods Pro Right (MWP22/R), Замовлення №38106

Повністю задоволений товаром, все працює, рекомендую
Роман Боднарчук рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №2309895

Юрий Ткачук рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Xiaomi Poco F5 8/256GB White (Global) , Смартфон Xiaomi Poco F5 8/256GB White, Замовлення №#38045

Все добре.
Vitali “V.P.” Poliak рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Starlight 2023 (MQKU3), Замовлення №2309637

Прийняли замовлення з першого разу, оплата пройшла і на наступний день я отримав свій лаптоп. Все як у замовленні. Дякую за професіональний підхід. Рекомендую іншим цього продавця.
Денис89 рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 512GB Deep Purple (MQAM3), Замовлення №37619

Купую у цьому магазині вже у друге. Перша покупка була Mac Book Air m2. Що можу сказати: працює магазин за повною предоплатою, як мабуть більшість інтернет магазинів. Але я цілком впевнений, роблячі покупку тут у друге, що з замовленням не буде перешкод і товар буде новий у заводській упаковці, а не востановлений чи ще щось. Ціни цілком приємлемі - нижчі за більшість інтернет магазинів, та вищі ніж стрьомні інтернет магазини. Магазину росту та нових клієнтів
Sergio “Everone” Berezen рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Cream (SM-S918BZEH), Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm Silver (SM-R960NZSA), Замовлення №2309563

Класний магазин, приємні низькі ціни, все швидко та оперативно, бажаю магазину процвітання)))
Владислав Олейник рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2021 Wi-Fi 256GB Silver (MHNJ3), Замовлення №2309403

Купил планшет для работы ,магазин советовали друзья,смело оплатил полную сумму.В тот же день выслали,хорошо всё упаковано приехало ,пользуюсь балдею)
Роман Гриненко рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 12X 8/256GB Purple, Замовлення №2309222

Замовив увечері 19.20.2023 телефон Xiaomi 12X 8/256 з доставкою в передмістя м.Київ. Одразу передзвонили, уточнили всі деталі. Наступного дня телефон був у мене. Все запаковано із заводу, все працює.
Vitalii Kalyta рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 8/256GB Star Blue, Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB White, Замовлення №863856062442505

Замовив два телефони. Відправили післяплатою. Телефони я отримав запакованими. Новий. Не демонстраційний вариант як бувае на багатьох сайтах. Магазин рекомендую. Буду купувати ще.
Sergey Pt рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Phantom Black (SM-S918BZKH), Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm Black (SM-R960NZKA), Замовлення №57884

Відповідальні люди, приємний сервіс, спокійно передоплачую товар, вчасно відправляють. Бажаю процвітання і гарних клієнтів;)