Ціна збігалась із заявленою на hotline
Костя Луценко не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK0084RM), Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK0084RM), Замовлення №И162920

Куликов Антон рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №22286

Консультант з магазину порадив цю модель. Зарядна станція в користуванні близько місяця і я не дуже радий покупці. Подяка продавцеві.
ascererak не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Fog (GA03203), Замовлення №401990

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Andrey-ko рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Apple Watch SE 2 2023 40mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band - S/M, Замовлення №28514

Все пройшло супер, купував нові тому все пройшло без сюрпризів.
dmitrelu не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3)

Замовив в ІДЕАЛЬНОМУ стані собі б/у айфон, перед цим довго спілкувались з оператором, домовлялись про варіант і ціну. В результаті приїхала річ яку НІХТО НЕ ПЕРЕВІРЯВ НАВІТЬ перед відправкою, стан у прикріплених фото. В пусту витраченний час і гроші, раджу обходити стороную.
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Нам шкода за те, що ви зіткнулися з такою ситуаціє. Але бачимо, що наш менеджер вже зв'язався із Вами, для того аби допомогти вирішити цю ситуацію.  Ми щиро сподіваємося, що ви скористаєтеся нашими пропозиціями, і ми зможемо допомогти вам вирішити цю проблему швидко та ефективно. З повагою, команда Техно їжака.
Ирина Соколова не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Smart колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2), Замовлення №И161564

Алексей Чернов рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max (512 Вт-г), Замовлення №400300

Дуже сподобався сервіс. Все швидко і професійно
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Ваш позитивний відгук – це найкраща нагорода для нас! Дякуємо, що ви поділилися своїми враженнями. З найкращими побажаннями, команда Техно Їжака.
Volov Ivan рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Зарядна станція , Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 537Wh, Замовлення №25852

Швидко прислали, адекватний цінник на товар, надали всі рекомендації щодо експлуатації. Все сподобалось. Дякую!
Відповідь представника «Техно Їжак»
Denis не рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU)

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо вибачення за незручності. Нам шкода, що Ваш досвід не відповів очікуванням. Будемо вдячними за зворотній зв'язок, щоб ми могли виправити ситуацію та покращити наш сервіс. Лінія турботи: 0 800 204 402. З повагою, команда Техно їжака.
Vlad pronaskin не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Б/У Ноутбук Apple MacBook Pro 13, Замовлення №297115

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Бачимо, що наш менеджер вже зв'язався із Вами, для того аби допомогти вирішити цю ситуацію. Ми щиро сподіваємося, що ви скористаєтеся нашими пропозиціями, і ми зможемо допомогти вам вирішити цю проблему швидко та ефективно. З повагою, команда Техно їжака.