Роман Мусаев рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Oculus Steam 3, Замовлення №364343

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Дуже дякую! Окуляри обіцяли за 3 дні, доставили за 2! Все швидко, консультанти в колцентрі просто лучшие! бістро оперативно по существу! Плюс ценовая политика! тепрь буду чаще у Вас замовляти, якщо не испортитесь )
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Величезне дякую за ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені новою покупкою. Ми щиро раді, що ви гідно оцінили можливості та якість нашого товару. Що стосується доставки, ми завжди прагнемо до того, щоб наші клієнти отримували свої замовлення максимально швидко та зручно. З повагою, команда Техно Їжака.
Таня Гуськова рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: FPV окуляри SKY04X Pro, Замовлення №362916

рекомендую даний магазин. Оперативно робота консультантів, оперативне вирішення питання з оптовою закупівлею. Залишилась дуже задоволеною сервісом і якістю товарів.
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Ваш позитивний відгук – це найкраща нагорода для нас! Дякуємо, що ви поділилися своїми враженнями. З найкращими побажаннями, команда Техно Їжака.
Olga Klochan рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Ігрова консоль Nintendo Switch OLED Model Mario Red Edition, Замовлення №363364

Мені сервіс не дуже сподобався: 1) Мені не скинули реквізити одразу після того, як я зробила замовлення на сайті. 2) Мені не сказали, коли буде доставка і чи прийшла оплата, коли я скинула скрін про оплату. 3) Не було чеку в посилці і перехідника на адаптер.
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що ви гідно оцінили можливості та якість товару, який обрали. Ми перевірили надану Вами інформацію та з радістю повідомляємо, що наш менеджер вже зв'язався з Вами, щоб виправити всі недоліки аби Ви залишились задоволені покупкою. Ми цінуємо Ваш відгук і будемо використовувати його, для удосконалення нашого сервісу?
Sasha Leonov рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Спортивний годинник Forerunner 245 Slate Gray (010-02120-00), Замовлення №362856

Гарне обслуговування, швидка доставка
Сергій 27 не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: iPhone 12 , Замовлення №361966

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук про iPhone 12, який Ви придбали в нашому магазині. Ми розуміємо Ваше розчарування щодо не працюючого USB-шнура. Хоча Ви вже придбали новий шнур, ми хотіли б запропонувати Вам компенсацію за його вартість. Та також, будемо ретельніше слідкувати за комплектуючими, аби не допустити таких випадків. Усю надану від Вас інформацію ми прийняли до роботи та передали до директора магазину, в якому Ви придбали Ваш пристрій аби виправити обслуговування та підвищити компетентність наших співробітників. Ми просимо вибачення за будь-які незручності, які Вам довелося зазнати. Ми цінуємо Вашу думку і хочемо зробити все можливе, щоб Ви були задоволені покупкою.
Дария Бабанская не рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Спортивний годинник Watch SE GPS 40mm Gold Aluminum Case w. Starlight S. Band (MKQ03), Замовлення №356786

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук про Apple Watch. Нам шкода чути, що Ви стикнулися з проблемами з Вашим годинником. Ми розуміємо Ваше розчарування: Швидка втрата заряду нового годинника є неприйнятною. Недостатня комунікація та відсутність чіткої інформації про статус діагностики не відповідають нашим стандартам. Ми розуміємо Ваші потреби: Отримувати чітку та актуальну інформацію про стан Вашої заявки. Бути впевненими, що Ваша заявка опрацьовується. Не витрачати час на самостійне з'ясування статусу. Тому зі свого боку виправимо та поліпшимо систему інформування клієнтів. Відмова у поверненні товару, який виявився несправним, суперечить політиці нашого магазину. Непрофесійне ставлення консультантів є неприпустимим. Приносимо вибачення від імені Компанії за спричинені незручності. Уся інформація, отримана від Вас, буде обов'язково прийнята в роботу і допоможе нам покращити якість сервісу. Також перевірили, усю надану Вами інформацію. Прийнявши Ваш годинник на сервіс, передали до офіційного сервісу компанії Аpple, після їх перевірки, отримали заключення, що браку не виявлено та годинник повністю справний.
Олег Билык рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Навушники Sony Noise Cancelling Headphones WH-1000XM5 Black, Замовлення №360064

Придбав навушники Sony Noise Cancelling Headphones WH-1000XM5 Black, про навушники годі й щось казати, вони просто ТОП! З магазином досвід теж чудовий, найнижча ціна, швидке обслуговування, безкоштовна доставка до найближчого магазину.
Відповідь представника «Техно Їжак»
Alexandr Netz не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Хотів купити: Політика магазину

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності. Інформація, описана Вами у відгуку, буде передана на розгляд до наших фахівців. Дякуємо Вам, що допомагаєте нам поліпшити наш сервіс.
Anna2002 рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Чехол Silicone Case for Apple AirPods with Carbine Midnight Blue, Навушники TWS AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №359380

Купувала навушники на подарунок, забрала в магазині все пройшло чудово, гарне обслуговування, доставка була як і домовлялися зі співробітниками, гарна якість, ціна супер
Відповідь представника «Техно Їжак»
Владислав Письменный не рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Б/У Ноутбук Apple MacBook Pro 13, Замовлення №357650

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Ми розуміємо ваше розчарування і щиро шкодуємо, що Вам довелося зіткнутися з такою ситуацією. Інформація, описана Вами у відгуку, буде передана на розгляд до наших фахівців, аби ми могли виправити Ваше враження від покупки.