AnastasiiaKr23 рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Вино Saint Clair Marlborough Sun Sauvihnon Blanc bw5776, Замовлення №3632355

Придбала дві пляшки, улюбленого вина. Дякую за приємну ціну. Гарний магазин і приємний персонал. Буду заходити.
Відповідь представника «Napoli.UA»
Анастасіє, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб всі покупки в нашому магазині приносили Вам тільки позитивні емоції! :)
Vaselisa P рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Виски Loch Lomond Peated Single Grain (0,7 л.) (BW93473/BWT5645) (Виски), Замовлення №3 562 784

Мені магазин сподобався. Є з чого обрати. На подарунки або для себе. Привітний персонал, приємні ціни, є гарні акції. Дякую.
Відповідь представника «Napoli.UA»
Vaselisa, добрий день! Ми вдячні Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Vitalii Pozniak не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Ігристе вино Martini Вино игристое Asti белое сладкое 0.75 л 7.5% (8000570435402), Замовлення №3477968

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Napoli.UA»
Віталій, добрий день! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Приносимо вибачення за те, що ситуація з Вашим замовленням склалась саме таким чином! Ми обов'язково зробимо все від себе можливе, аби більше таких випадків у нашій роботі не виникало! Сподіваємось на Ваше розуміння!
Маруся Маруся рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Віскі Glenmorangie Віскі "Original" 0.7л, gift box (BDA1WS-WGM070-001), Замовлення №3406270

Слухайте. Відкрила для себе, чарівне місце) Купувала віскі, на подарунок. Дуже задоволена. Допомогли обрати. Такі всі привітні. Атмосфера гарна. Великий вибір алкоголю) багато смаколиків, очі просто розбігаються. А ще є мій улюблений сир) Випила смачну каву. Пішла натхненна) Раджу завітати за настроєм і смачненьким.
Відповідь представника «Napoli.UA»
Вітаємо! Щиро дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Ми раді, що Вам сподобалось у нас. :)
Кусько Бананій рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Cielo Prosecco Frizzante screw cap белое 0.75 л , Замовлення №3337039

Товар прийшов швидко по гарній ціні. Довго шукали це шампанське знайди тільки тут.
Відповідь представника «Napoli.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за приємний відгук. Раді старатись для Вас! :)
Serhii Ir рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Ігристе вино Covinca Вино Vina Oria Reserva 0,75 л сухе тихе червоне (8424659102021), Віскі Passport Віскі 0,7 л 40% (5000299210048), Замовлення №3317714

Дякую магазину за гарну ціну та якісний товар! Буду замовляти ще)
Відповідь представника «Napoli.UA»
Доброго дня, Serhii! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів ! :)
Luda Kushnir рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Віскі West Cork Віскі Bourbon Cask (0,7 л) (BW44868), Замовлення №3269903

Гарний асортимент магазина, зручна доставка яка приїхала вчасно. Дякую!
Відповідь представника «Napoli.UA»
Luda Kushnir, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)
Илья П. не рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Хотів купити: Don Julio, Ігристе вино Robert Mondavi Вино Cabernet Sauvignon Woodbridge червоне сухе 0.75 л (BWR1918)

Відповідь представника «Napoli.UA»
Ілля, доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Нам дуже шкода, що досвід співпраці з нашим Інтернет-магазином не приніс Вам бажаних позитивних емоцій. Як видно, Ви оформили замовлення 02.08, 3 257 641 й в ході діалогу, Вам було повідомлено, що доставка можлива на 12.08, з чим Ви погодились та підтвердили в телефонній розмові. Зокрема, менеджер пояснив з чим пов'язаний такий термін доставки, у зв'язку з тим , що товар йде під замовлення. Також, дійсно, через декілька хвилин менеджер зателефонував Вам повторно та повідомив, що доставка складає 99 грн., з метою уникнення негативних ситуацій. Після чого, оскільки позиції дороговартісні та йдуть спеціально під Ваше замовлення, з Вами зв'язався інший менеджер для уточнення чи дійсно замовлення для Вас являється актуальним, що Ви підтвердили повторно. Пізніше, Ви оформили ще одне замовлення й в ході діалогу Ви повідомили, що попереднє (3257641) необхідно відхилити, оскільки Ви давно вже придбали товар в іншому магазині, попри те, що Ви неодноразово підтвердили актуальність цього замовлення й погодились на такі терміни очікування. Подальші товари, котрі йдуть під замовлення ми можемо запропонувати Вам придбати за попередньою передплатою. Ми будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову та ми залюбки можемо порадувати Вас широким асортиментом товарів та приємними цінами! Попри Ваш негативний зворотній зв'язок ми бажаємо Вам отримувати від покупок виключно позитивні емоції!
Микола Чернуський рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Віскі Laphroaig Віскі 10 Year Old (0,7 л) (BW25072), Замовлення №1

Все чудово, дякую магазину за вчасне доставлення. Приємно вражений обслуговуванням.
Відповідь представника «Napoli.UA»
Микола, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Voldemar рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Віскі Dead Man's Fingers Ром (DMF) Lime 0.7 л 37.5% (5011166063728), Замовлення №90950

Широкий вибір алкогольних напоїв, зручна доставка, приємно здивувала ціна.
Відповідь представника «Napoli.UA»
Voldemar, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)