Володимир Д не рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Хотів купити: Сир пармезан Parmigiano Reggiano 30mesi, 250гр (Італія)

Відповідь представника «Napoli.UA»
Володимире, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук та приносимо вибачення за доставлені незручності. Прохання, будь ласка, вказати номер Вашого замовлення, щоб ми могли перевірити всі дані й вплинути на можливе врегулювання питання.
90487 Прошу уточнити - що означає Ваш лист від 26.05.2023 з оптимістичною темою:"Ваше зпмовлення доставлено"?!!
31 травня 2023 Відповісти
Представник магазину «Napoli.UA» відповів на коментар Володимир Д
Володимир, доброго дня! Дякуємо Вам за уточнення. Зі свого боку ми обов'язково проведемо відповідну роботу з операторами сall-центру й постараємось зробити все від себе можливе, щоб подібних ситуацій не виникало! Що стосується часу, згідно якого оператори зв'язуються з клієнтами, то зворотній зв'язок надається протягом робочого дня сall-центру й у разі, якщо клієнту не зручно приймати дзвінки після 18:00, то дану інформацію можна вказати у відповідному полі при оформленні замовлення. Разом з тим, ми бачимо, що Ви зробили примітку в телефонному режимі до відділу продаж, що Ви бажаєте отримувати дзвінок не пізніше ніж 18:00 й дане побажання було враховано і подальші дзвінки здійснювались до 18:00. Стосовно оплати, то прослухавши записи телефонних розмов, ми вияснили, що дійсно, оператор Вам повідомив, що оплата не відображається, на що Ви відповіли оператору, що у Вас була знята не повна сума, а кошти у розмірі 553 грн. Дана інформація була передана до фінансового відділу й саме ця сума потім надійшла нам від Вас. Разом з тим, зазначимо, що даний випадок передано до технічного відділу для подальшого вияснення обставин щодо роботи платіжної системи. Також, ми повторно передали запит щодо повернення коштів й сподіваємось , що найближчим часом він буде опрацьований й кошти Вам надійдуть на карту. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння та приносимо вибачення за доставлені незручності!
1 червня 2023 Відповісти
Ярослав Довгополий не рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Хотів купити: Віскі, а саме (GLENDRONACH 15 YEARS OLD REVIVAL, MORTLACH 15, GLEN GARIOCH 12, GLENGOYNE 21, INCHGO

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Napoli.UA»
Ярославе, доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук. Нам дуже шкода, що досвід співпраці з нами не приніс Вам бажаних позитивних емоцій. Для того, щоб ми могли перевірити всю інформацію та надати Вам зворотній зв'язок, прохання вказати номер Вашого замовлення.
Номер замовлення №3048700 від 27.03.2023 та №3051032 від 29.03.2023
30 березня 2023 Відповісти
Serg Tsekov не рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Хотів купити: Алкоголь

Не сподобалося: відвантаження товару

Тиждень приблизно так: відправимо завтра, відправимо завтра, відправимо завтра... Досі відправимо завтра.
Відповідь представника «Napoli.UA»
Serg Tsekov, доброго дня! Приносимо вибачення за доставлені незручності. Будь ласка, вкажіть номер Вашого замовлення.
Felix Medynsky не рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: Горілка Ora 07x2 5 шт, Замовлення №2714161

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Napoli.UA»
Felix Medynsky, доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Приносимо вибачення за доставлені незручності, котрі виникли з оформленням замовлення на нашому сайті. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.
Алла Овсиенко не рекомендує цей магазин
9 травня 2022

Купив: Продукты, Замовлення №2500857

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Составила заказ на сайте, оплатила картой . Никто мне не позвонил , заказ не привезли!!
Відповідь представника «Napoli.UA»
Доброго дня, Алла! На жаль, у зв'язку з початком воєнних дій в країні, наш Інтернет-магазин не працював. Проте, ми зробили все від себе залежне, щоб якомога швидше відновити свою роботу та приймати замовлення від наших клієнтів. Ми щиро дякуємо Вам за зворотній зв'язок та сподіваємось на Ваше розуміння!
e-buyer не рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Купив: Camden Park Chardonnay, Замовлення №86888

Не сподобалося: повернення товару, сервісна підтримка

27.12 - разместили заказ перезвонил сотрудник, сообщил дату доставки 31.12 31.12 - ничего не произошло. 03.01 - позвонил в поддержку с просьбой отменить заказ и вернуть деньги. Проговорили, ок. сегодня 14.01, телефоны на сайте магазина выключены, денег нет.
Відповідь представника «Napoli.UA»
Здравствуйте, e-buyer! Благодарим Вас за отзыв. Приносим извинения от всей нашей компании за доставленные неудобства. Вчера 13.01 наш менеджер связался с заказчиком для предоставления информации по заказу и согласования получения денежных средств. Как мы видим, с нашей стороны, денежные средства были возвращены по заказу вчера, 13.01. Искренне надеемся на Ваше понимание!
средств нет. вы пишите о том что средства возвращены, пожалуйста, подкрепите платежку как доказательство.
14 січня 2022 Відповісти
Pablo0001 не рекомендує цей магазин
10 січня 2022

Купив: Коньяк Martell Cordon Blue 0.7л, 40% With Box, Замовлення №86543

Сподобалося: оформлення замовлення

Відповідь представника «Napoli.UA»
Pablo0001, доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Ми приносимо вибачення від імені всієї нашої компанії. Перерахунок вже було здійснено за Вашим замовленням, а також з Вами зв'язався наш менеджер для можливого врегулювання даного питання. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
grettakonfetta не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 січня 2022

Купив: Вино Louis Jadot Mersault и Pouilly-Fuisse, Замовлення №86502

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказ сделала 21.12 за 10 дней до нового года, вино дорогое! заказывала на подарок, прислали его 30-го!!!! И вместо 3 бутыло прислали 2!!!!!! Заказа был оплачен онлайн, звонила несколько раз в магазин, писала на электронку, ничего не действует, ни денег не вернули ни вино которого не хватало в заказе не прислали! Возмущена до предела. На фото накладная в которой указаны 3 бутылки, но по весу и по упаковке видно, что 3 туда никак не влезут! В общем заказывать у них больше не буду. Жаль
Відповідь представника «Napoli.UA»
grettakonfetta, здравствуйте! Благодарим Вас за отзыв. Приносим извинения за произошедшее. С Вами уже связался наш менеджер для согласования отправки вина по Вашем заказу с бесплатной доставкой в счет компании. Искренне надеемся на Ваше понимание!
Нашу проблему решили, прислали другую бутылку вина равную по стоимости
12 січня 2022 Відповісти
Лілія Балан не рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Хотів купити: Продукти, Замовлення №2385319

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

23 грудня 2021 року зробила замовлення в інтернет-магазині Napoli, але вже 4 січня 2022 року замовлення не отримала. Номер ТТН мені сказали, але при введенні номера відповідь: нова пошта очікує посилку від відправника. Тобто моя посилка ще не прибула на нову пошту.
Відповідь представника «Napoli.UA»
Доброго дня, Лілія! Дякуємо Вам за відгук. Приносимо вибачення за незручності. Ваша посилка прямує вже до Вашого міста. Ми будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову і ми постараємось зробити все можливе, щоб подібних ситуацій в нашій роботі більше не виникало.
Максим_Kryt не рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Купив: Корпоративный подарочный набор 2, Замовлення №86474

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Napoli.UA»
Здравствуйте, Максим! Благодарим Вас за отзыв. Пожалуйста, укажите номер Вашего заказа.
Знакомая ситуация, только мне все же прислали 30-го числа но не весь оплаченный товар
6 січня 2022 Відповісти