lego3z рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Мишка Logitech MX Anywhere 3S for Business Wireless/Bluetooth Pale Gray (910-006959), Навушники Lenovo Go WL Headset/Stand (4XD1C99222), Замовлення №N 551319

Все Ок. Гарне обслуговання. Якістю товару задоволен. Успіхів у роботі та мирного неба всім нам. Дякую!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за теплий відгук! Ми завжди раді надати Вам якісний сервіс та товари. Бажаємо Вам подальших задоволених покупок та всього найкращого! Якщо у Вас з'являться будь-які питання або потреби, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди готові допомогти!
Ігор Лелека рекомендує цей магазин
24 лютого 2024 На модерації

Купив: Навушники TWS AilyPods T20 Black, Замовлення №547825

The best!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Раді, що Ви залишились задоволені покупкою у нашому магазині. Будемо чекати Ваші наступні замовлення!
Константин Кривбасс рекомендує цей магазин
22 лютого 2024 На модерації

Купив: SSD накопичувач Ultimate SU650 960 GB (ASU650SS-960GT-R), Карта пам'яті 128 GB microSDXC Class 10 UHS-I Canvas Select Plus + SD Adapter SDCS2/128GB, Замовлення №не помню

Відповідь представника «Enko»
Добрий день! Дякуємо за Ваш позитивний відгук!
Gammak Game рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Карта пам'яті 256 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 PRO Elite + SD Adapter P-SDU256V32100PRO-GE, Замовлення №548997

Брав дві для себе та дружини у смартфони. Купляв на enko, продукція оригінальна напряму від постачальника! Дякую!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені своїми покупками. Наша команда завжди намагається надати клієнтам якісні товари за доступними цінами. Ще раз дякуємо за ваш вибір та довіру до нашого магазину. Будь ласка, звертайтеся до нас знову, якщо вам знадобиться будь-яка інша продукція чи підтримка!
Сергій Постернак рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Офісна настільна лампа Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray (DGRAD-0G), Замовлення №549000

Дуже сподобалися ціни. Спілкування з оператором також пройшло добре. Товар був добре запакований.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди намагаємося надавати найкращі ціни та якісне обслуговування для наших клієнтів. Ще раз дякуємо за Ваш вибір та час, і будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів знову у майбутньому!
Дмитро Науменко рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Флешка 64 GB DataTraveler Kyson (DTKN/64GB), Замовлення №549279

Одна з найнижчих цін на флешку на ринку. Флешка наче оригінал адже швидкості відповідають заявленим навіть трохи більші, рекомендую до покупки в цьому магазині
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за відгук та вибір нашого магазину! Ми завжди намагаємося надавати якісні товари за доступними цінами, тому нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою. Якщо у Вас виникнуть будь-які інші потреби або питання, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди готові допомогти!
максим бабенко рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: FM-трансмітер Wave 8 PD 48W WA.6002, Замовлення №548167

Дякую, гарний магазин, хороші працівники, вчасно прислали, і товар в хорошому стані.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за відгук та вибір нашого магазину! Ми завжди намагаємося надати якісний сервіс та оперативно доставити товари нашим клієнтам. Якщо в майбутньому Ви знову звернетеся до нас, ми з радістю допоможемо з покупками.
Ярослав Литовченко (vipTelnet) рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Комплект A4Tech FGS1035Q, Замовлення №542345

Постоянно покупаю именно в этом магазине, Брал тут процы и материнки, и оперативу, и блоки питания, и много еще чаво. Меня лично все полностью устраивает.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Вашу постійну підтримку! Ми завжди раді бачити задоволених клієнтів, які повертаються до нас знову і знову. Якщо у вас є ще які-небудь питання або потребуєте допомоги з майбутніми покупками, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти!
Skif рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Розумна розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 Wi-Fi (BHR6868EU / ZNCZ302KK) , Замовлення №546172

Дякую магазину. Enko. Все пройшло чудово. Ну, в принципі, як і раніше.
Відповідь представника «Enko»
Раді почути, що Ви задоволені досвідом покупки у нашому магазині! Ми завжди намагаємося надавати якісний сервіс та забезпечувати приємне враження від співпраці. Дякуємо за Ваш зворотній зв'язок!
Day-mne рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Western Digital (WDS100T3X0E), ССД WD, Замовлення №547738

Цена на сайте всегда равна цене в заказе. Так это круто. Цены минимальные. Магазин один из лучших на Хотлайне.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди намагаємося забезпечити нашим клієнтам чесні та прозорі умови, включаючи ціни на товари. Раді, що Ви задоволені нашими цінами та сервісом. Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині!