Ціна збігалась із заявленою на hotline
Роман Даниленко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Кабель USB Type-C Baseus Cafule Series Type-C PD2.0 60W Flash charge Cable 20V 3A 1m Red black (CATKLF-G91), Замовлення №588302

Топов й магазин, дуже швидко відправили, все якісно та чудово, рекомендую!)
Karma Dorje не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Батарея універсальна XO Power Bank PR129 2USB+Type-C PD/20W, QC/3,0/22,5W 20000mAh Black

не мають в продажу, подзвонили самі після мого замовлення
Oleg Korol рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Lionpatton L66W 60000mAh Black, Замовлення №580692

дешевий китайський повербанк вийшов з ладу через кілька днів, повернув товар через "легке повернення" Нової пошти, та без проблем швидко отримав назад гроші сервісу від магазина - відмінно
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Шкода, що повербанк вийшов з ладу, але ми раді, що Ви змогли без проблем повернути товар і швидко отримати гроші назад. Ваші зауваження допомагають нам покращувати наш сервіс. Сподіваємось, що Ваші наступні покупки будуть вдалими!
Андрей Белик рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Термопаста Noctua NT-H2, SSD накопичувач Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Миша MSI CLUTCH GM31 LIGHTWEIGHT WIRELESS (S12-4300980-CLA), Замовлення №586811

Чудовий магазин, швидка доставка, гарні ціни
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що Вам сподобався наш магазин, швидкість доставки та наші ціни. Ваші позитивні слова дуже цінні для нас. Будемо раді бачити Ваші нові замовлення!
Yrii Otaman рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Hoco C126A 1xUSB-A 2xUSB-C Type-C to Lightning cable White, Замовлення №584509

Після замовлення товар отримав через тиждень, але мене попередили і я мав можливість почекати. Все інше добре. Рекомендую.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашим сервісом. Дякуємо за Ваше розуміння і рекомендацію. Сподіваємось на нові замовлення від Вас у майбутньому!
Alex_2020 рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J107 Super 90000mAh 22.5W Black, Замовлення №586239

Все прийшло швидко та як домовлялись
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені швидкістю доставки і тим, що все пройшло згідно з домовленістю. Сподіваємось на нові замовлення від Вас у майбутньому!
Мария Короленко не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: № 586013 Батарея універсальна Baseus Adaman Metal 20000mAh 65W, Black, 2xUSB 12V/5A (PPIMDA-D01)

Попытался купить банку, до обеда не небрали, набрал я, спросил, что с моим заказом, его отправят? Мне говорят, что у меня там позиция какае-то популярная, меня наберут, очень важно, этот товар в других магазинах стоит дороже. Вот во второй половине меня набрали, и говорят, как думаете что? - ДА такой позиции, нет, закажите другую? КОНЕЧНО НЕТ, такая же банка у вас на сайте, стоит на 1000 грн, только с гранатией на 11 мес больше. Конечно же магазин мне банку не отправил.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук і перепрошуємо за ситуацію, що склалася. Ми розуміємо, як це неприємно, коли очікування не виправдовуються. Ваш коментар допоможе нам покращити нашу роботу та уникнути таких випадків у майбутньому. На даний момент дуже велика кількість заявок поступає до нашого магазину та лінії вхідних дзвінків можуть бути перенавантажені. Швидку та чітку інформацію Ви можете отримати у нашому чат-боті або написавши нам на електрону пошту. Ми перевіримо інформацію про наявність товарів та оновимо дані на сайті. Ваші зауваження щодо комунікації також будуть враховані для покращення обслуговування клієнтів. Ще раз дякуємо за Ваш відгук і вибачте за незручності.
Віта Сергіївна не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01, PPADM-65S), Замовлення №586110

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Enko»
Валерий Самойленко не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: Вентилятор Voltronic USB Mix color (YT31751)

Замовив вентилятор за 70 гривень, через дві години винуватим голосом набрали та скзали що вже нема, але завтра буде за 600 точно. А інший за ці дві години який коштувв 70 вже коштує 600. Питаю що є скільки коштує, давайте замовлю, викручується і каже зайдіть САМІ подивіться, оце сервіс, вау. Не раджу тут щось купувати, дуже уважно дивіться кого ви підтримуєте гривнею.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук і перепрошуємо за ситуацію, що склалася. Ми розуміємо, як це неприємно, коли очікування не виправдовуються. Ваш коментар допоможе нам покращити нашу роботу та уникнути таких випадків у майбутньому. На даний момент ця категорія товарів є ажіотажною, тому не все в дійсності може бути в наявності. Ми перевіримо інформацію про наявність товарів та оновимо дані на сайті. Ваші зауваження щодо комунікації також будуть враховані для покращення обслуговування клієнтів. Ще раз дякуємо за Ваш відгук і вибачте за незручності.
Наталья Романенко рекомендує цей магазин

Купив: Mercusis me 50g, Замовлення №583692

Замовила саме у цього продавця через найнижчу вартість ,сумнівалась ,що отримаю саме цю серію ретранслятора,але все гаразд.Рекомендую продавця.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені покупкою і що наші ціни Вас порадували. Приємно чути, що все виявилося так, як Ви очікували. Дякуємо за Вашу рекомендацію і будемо раді бачити Ваші нові замовлення!