svit4iq рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Корпус Cougar Duoface Pro RGB White (CGR-5AD1W-RGB), Замовлення №542145

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук і розуміння ситуації. Приносимо свої щирі вибачення за непорозуміння, та що не змогли виконати Ваше замовлення. Раді чути, що Вам оперативно повернули кошти і Ви готові рекомендувати магазин. Якщо у вас виникають які-небудь інші питання чи потреби у майбутньому, будем раді допомогти. Бажаємо приємних покупок у майбутньому!
Oleksii рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Настільна плитка Ergo IHP-1606, Замовлення №541768

Швидко відправили, плитку перевірив, все працює. Дякую.
Відповідь представника «Enko»
Раді почути, що Ви отримали своє замовлення швидко і все працює належним чином! Дякуємо за відгук, бажаємо Вам приємного користування новою плиткою!
CHIPS рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston A400 960 GB (SA400S37/960G), Замовлення №541448

Відповідь представника «Enko»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук!
Shved рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Кабель ATcom Premium HDMI 2m Black (23782), Замовлення №541729

Чудова якість за свої гроші.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді чути, що Ви задоволені якістю та вартістю придбаного товару. Приємних Вам вражень від користування новим товаром!
Игорь Есаулов рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Корпус ASUS GT501 TUF GAMING (90DC00A2-B09000), Замовлення № 541121

Обслуживание хорошее.Рекомендую.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук і рекомендацію! Раді чути, що Ви задоволені обслуговуванням у нашому магазині. Якщо у Вас виникнуть які-небудь питання чи потреби, будем раді допомогти. Приємних Вам покупок у майбутньому і гарного дня!
Ihor рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston KC600 512 GB (SKC600/512G), Замовлення №541092

Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук!
Oleg K рекомендує цей магазин

Купив: Комплектуючі та переферію до ПК., Замовлення №№ 539895

Хорошой магазин з привабливими цінами.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашим магазином та вважаєте ціни привабливими. Якщо у Вас будуть ще які-небудь питання чи потреби, будем раді допомогти. Бажаємо Вам приємних покупок!
Николай Сергеевич рекомендує цей магазин

Купив: Комплектующие к ПК, Замовлення №540143

Покупкой доволен. Самые привлекательные цены и скидка хорошая. Негативных эмоций не получил. Вобщем рекомендую.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Ми раді, що Ви задоволені покупкою та вважаєте, що ціни та знижки в магазині є привабливими. Якщо у Вас виникне потреба або які-небудь питання, будем раді допомогти. Бажаємо Вам ще багато приємних покупок!
Шумик Василь рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Apacer AS350X 512 GB (AP512GAS350XR-1), Замовлення №526120

В цьому магазині, особисто в мене,ніколи не виникало жодних проблем, сервіс обслуговування як завжди на висоті, до якості товару претензій не має, як завжди ВСЕ ОК
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за теплий відгук та лояльність! Ми завжди прагнемо забезпечити Вас високоякісними товарами та відмінним обслуговуванням. Ваша довіра та підтримка важливі для нас. Бажаємо Вам приємних покупок та тільки позитивних вражень від використання наших товарів!
Дмитрий рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston A400 960 GB (SA400S37/960G), Замовлення №538275

Отличный магазин, покупал уже много раз, качество товара, скорость отправки НП, однозначно рекомендую!!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Раді чути, що Ви задоволені якістю товарів і швидкістю доставки. Бажаємо Вам приємних покупок і гарного дня!