Anastasia Ivakh рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Kumho WinterCraft Wi51 225/50 R17 98T XL, Замовлення №310

Обрала даний магазин через доступність послуги оплати частинами від Приват банку. Шинами та якістю обслуговування залишилась задоволена. Рекомендую!
Марина Критська рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Літні шини Voyager Summer (195/55R15 85V), Замовлення №305

Хороший магазин. Все сподобалося, ціна та якість, обслуговування теж на високому рівні, продавці працюють оперативно. У суботу зробила замовлення на комплект шин, у вівторок вже отримала. Рекомендую
Дякуємо за ваш відгук! До нових зустрічей!
Тарас Коваценко не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Хотів купити: Шини Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 99H SealInside

На сайті задекларована ціна за товар 4 871 грн. Спочатку представник магазину підтвердив замовлення, а за деякий час відзвонився і повідомив, що ціна на 500 грн. більша.
Відповідь представника «AVTOSHUZ»
Доброго Дня Тарас! Приносимо вибачення за ситуацію, яка склалася по вашому замовленню. Насправді, інколи може таке трапитись, коли ціна на сайті може змінюватись відповідно до пропозицій від постачальника, наявності на складі, курсу валют, особливо у сезонний період. Хотіли б зі своєї сторони вирішити цю ситуацію, тому будемо раді допомогти вам з вибором та покупкою шини та дисків у нашому магазині.
Viktor Lopukh рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Goodyear EfficientGrip Performance 215/55 R16 93V, Замовлення №143

Звернувся у магагин за допомогою і консультацією у підборі шин. Запропонували декілька варіантів, в результаті зупинився на літніх Goodyear EfficientGrip Performance 215/55 R16 93V. Ціна підійшла, шинами також задоволений. Замовлення оплатив онлайн банківською картою по рекомендації менеджера і зекономив кошти на доставці. Досвід співпраці з даним магазином позитивний, тому рекомендую!
Владислав Гущин рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Kormoran Road Performance 205/60 R16 92H, Замовлення №92

Задоволений своїм досвідом покупки шин в цьому інтернет-магазині. Широкий асортимент продуктів, доступна оплата частинами. Замовлення прийшло вчасно, шини 2022 року як і домовлялись. Рекомендую.
Відповідь представника «AVTOSHUZ»
Дякуємо Вам за ваш відгук. До нових зустрічей!
20 грудня 2019

Купив: Літні шини Strial 601 Winter (235/45R18 98V), Замовлення №АГ00-000778

отличный магазин, отличный сервис и отличные цены! рекомендую
Elk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 листопада 2019

Хотів купити: Мотошини Michelin City Pro (2.75R17 47P), Замовлення №000000320

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

наличиие не соотвтствует заявленому на складе, доставка шин больше 4 недель. С японии быстрее привезти.
22 жовтня 2019

Купив: R18 W8 PCD5X112

Ірина Палюх рекомендує цей магазин
17 жовтня 2019

Купив: Літні шини Bridgestone BLIZZAK W810 (195/70R15 104R), Замовлення №360

Покупкою задоволена. Замовлення було виконане оперативно, в домовлені терміни. Рекомендую!
Николай Бакун не рекомендує цей магазин
3 вересня 2019

Хотів купити: Мотошини Michelin PILOT ROAD 4 GT (120/70R18 59W), Мотошини Michelin PILOT ROAD 4 GT (170/60R17 72W), Замовлення №199

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент