Koshi4ka рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Муфта FADO Муфта ВР 32x1 ПП PPS13, Муфта FADO Муфта ВР 32x1 ПП PPS13, Замовлення №39697

Были приятно удивлены качеством сервиса. Получили всю информацию по телефону, сделали оплату за услуги новой почты и муфта, которая действительно была в наличии на складе, была отправлена на следующий же день.
Анна..... рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Насосна станція Optima JET 80-24 0,8кВт чавун довгий на гребінці, Замовлення №39251

Дякую за якісно надану послугу. Все отримали вчасно.
Серж99 рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: PEDROLLO PLURIJETm4/100, Замовлення №39244

Брав тут насос. Ціна сайті вказана вірна, по наявності теж все ок. Насос прийшов відповідної моделі яку і замовляв .
Vladyslavgo рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Радіатор опалення KORADO 33-K 500x600, Замовлення №39222

Магазин полностью оправдал мои ожидания - все быстро и качественно. Отдельное спасибо консультанту за внимательность в подборе радиатора и хорошую консультацию, впервые мне не пытались продать что-то подороже, а предложили именно то, на что я и расчитывал.
Макс Бурмут рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Труба Rehau Универсальная труба Rautitan flex 20х2,8 мм (130380100), Замовлення №39218

Дякую вам за гарне обслуговування. Якісно і швидко.
Dead Last рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Муфта TECE Муфта соединительная TECEflex 25 (766025), Замовлення №39201

чек на 26 одиниць товару - зібрали все дуже швидо, на все виписали документи, відправка день в день
Julia1234 рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Поверхневий відцентровий насос Optima MH-N 1500 INOX насос, Замовлення №39172

Продавець надав гарну консультацію, тому насос підійшов і ніяких проблем з цим не виникло.
Женя рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Занурювальний свердловинний насос PEDROLLO 4SRm 4 15 F-PD (49480415WLA1), Занурювальний свердловинний насос PEDROLLO 4SRm 4/15 F-PD (49480415WLA1), Замовлення №39130

Відповідальне ставлення до клієнта, правдива інформайія на сайті. Натупного разу буду оплачувати одразу магазину, щоб не витрачатися на накладний платіж.
Тори Т рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Кран-американка FADO Classic PN40 20 3-4, Замовлення №39042

Негативных моментов не обнаружила. Из положительного - очень быстрая доставка. Покупала кран-американку FADO Classic PN40 20 3-4 и еще много чего в чеке)
Марія Бондаревська рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Стальной радиатор Purmo Compact C TYPE 22 H600 L=400, Замовлення №39698

Стальной радиатор Purmo Compact C TYPE 22 H600 L=400 отримали належної якості. Ціна нормальна, навіть нижча деяких магазинів у моєму мсті. Покупка на 5+.