olioli1993 рекомендує цей магазин
18 січня 2022

Купив: Go pro hero 8, Замовлення №94100

Чудове і якісне обслуговування та асортимент товару.
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук! Раді, що Ви задоволені нашим сервісом :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
sashareva69 рекомендує цей магазин
9 січня 2022

Купив: GOPRO ADVENTURE KIT (AKTES-001), Замовлення №91624

Классная цена, много удобных способов оплаты, всё оригинальное. Товар получил быстро в заводской упаковке без повреждений. Спасибо.
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Благодарим за положительный отзыв! Рады, что Вы довольны покупкой :) С уважением, команда For-extreme.com.ua
Тетяна рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Купив: ФІЛЬТР ND16 GOPRO 10 / 9 ULANZI G9-10

Хороший магазин. Приємно дивує цінами, асортиментом товарів і якістю обслуговування. Моє замовлення ФІЛЬТР ND16 GOPRO 10 / 9 ULANZI G9-10 #92848 було відправлено швидко, не зважаючи на святкові дні. Всім рекомендую.
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації! Залишайтесь з нами :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
Maksym Lysak рекомендує цей магазин
1 січня 2022

Купив: Крепление присоска тройная для GoPro SJCAM XIAOMI Tri-angle suction, Аккумулятор Kingma для камер XI, Замовлення №92471

Найдешевші товари не найкращої якості, дещо довелось повертати. Але повернули все без проблем. Відправка швидка, все чітко. Номер замовлення 92471
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук! Завжди Вам раді :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
Іван Буянський рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Купив: Ulanzi Vijim LS01, Замовлення №91704

Шукав настільний штатив. Покупкою задоволений. Єдине, що при транспортуванні шайба струпцини може загубитися, бо вона не закріплюється. Але це стаціонарна річ, тому не проблема. Щодо якості, то тут все на висоті. Здивувало, що у цьому магазині ціна нижча, як на офіційному сайті. Приємно. Відправляють швидко, не дзвонять для якихось непотрібних підтверджень. Зручно. Дякую!
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви залишились задоволені покупкою :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
Oksana Karas рекомендує цей магазин
26 грудня 2021

Купив: КОЛЬЦЕВАЯ ЛАМПА ДЛЯ ЧТЕНИЯ BASEUS DGRAD-0G, Замовлення №91502

Все було чітко та швидко. Дякую!
Дякуємо за Ваш відгук! Вдалих покупок :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
Александр Радиновский рекомендує цей магазин
23 грудня 2021

Купив: аксессуары для камеры GoPro

Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Благодарим за положительный и информативный отзыв! Очень рады, что у нас Вы нашли все нужные Вам позиции :) С уважением, команда For-extreme.com.ua
Марина Антонова рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Купив: Монопод-штатив с подсветкой пультом для телефона 102см ACprof L02S, Замовлення №86037

Оперативно отправили. Товар соответствовал заявленным характеристикам. Рекомендую данный магазин. Работать с ними приятно. Заказ 86037
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Благодарим за положительный отзыв! Всегда Вам рады :) С уважением, команда For-extreme.com.ua
Vladislav Sivak рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Купив: ПОВЕРБАНК 30000 МАЧ 20ВТ БЫСТРАЯ ЗАРЯДКА BASEUS PPDML-N01, Замовлення №88371

Дякую, купив вигідно, фактичні характеристики відповідають вказаним, а то в Києві буває, що продають ємність меншу за заявлену. Доставка 1 доба + статус (пакується, відправлений, прибув, очікує на Вас) настрій піднімав :-)
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Дякуємо за позитивний та інформативний відгук! Раді, що змогли підняти Вам настрій :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
Макс Сахненко рекомендує цей магазин
30 жовтня 2021

Купив: Аквабокс gopro7 и красный фильтр, Замовлення №87248

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

На сайте не правильно работает форма автозаполнения по этому мне не пришло сообщение с оплатой пришлось звонить и подтверждать заказ, заказ приехал фильтр и аквабокс, китайские но одной компании но это не помогло и фильтр не держится на аквабоксе