bav не рекомендує цей магазин
27 грудня 2021

Купив: Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro 11, Замовлення №20405

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Оставил заказ в воскресенье. Пришло подтверждение заказа. В воскресенье перезвонили и сказали что все в порядке и в понедельник сбросят счёт на оплату. В понедельник ещё раз перезвонили и сбросили счёт на сумму в на 400 грн больше. Вместо 3635 прислали счет на 4039. Со своей стороны я был готов оплатить товар сразу в воскресенье, но реквизиты для оплаты сам магазин не предоставил в тот же день. Не рекомендую и пользоваться не намерен более никогда.
Відповідь представника «Toiler.com.ua»
К сожалению, в связи с нестабильным курсом валюты, цена у нас может меняться на сайте. И ваш заказанный товар как раз попал на переоценку. Нам очень жаль, что так вышло с вашим заказом. Надеемся на понимание!
Я что-то пропустил? Курс поменялся на 10% с воскресенья на понедельник? Вы серьезно? Тем более что вы сами тянули время и не присылали реквизиты для оплаты.
28 грудня 2021 Відповісти
Roman Rudych не рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Хотів купити: Apple iPad 2021 10.2 Wi-Fi 64GB - Silver (MK2L3)

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна на сайті не відповідає ціні озвученій при замовленні по телефону
Відповідь представника «Toiler.com.ua»
В зв'язку з нестабільним курсом валюти, іноді так буває, що не встигають оновлюватись ціни на сайті. Тому, просимо вибачення, що ви саме застали той момент, коли ціна не обновилась. Розуміємо ваше невдоволення, дуже шкода, що так вийшло.
Den Globenko рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №79300

Рекомендую магазин Тойлер всім своїм друзям та знайомим!!! Навушниками дуже задоволений, працюють без збоїв!!! Дуже довольний покупкою!
Відповідь представника «Toiler.com.ua»
Дякуємо за покупку та відгук про роботу нашого магазину. Будемо раді бачити вас знову!
Валентин 1984 рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 128GB White (MGJC3/MGHD3), Замовлення №78082

Купував тут вперше. Сподобалась ціна на телефон, обирав на подарунок доньці. Отримав замовлення в той же день в магазині на Великій Васильківській. Залишився з приємними враженнями. Рекомендую тепер своїм знайомим цей магазин.
Відповідь представника «Toiler.com.ua»
Дякуємо на зворотній зв'язок та приємні слова. Користуйтесь телефоном із задоволенням!
Roman Slypchuk рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Silver Late 2020 (MGN93), Замовлення №73941

Купил здесь очень крутой ноутбук, давно о нем мечтал, а здесь и цена устроила и условия. Забрал заказ очень быстро. Остались только приятные впечатления. Так держать!
Відповідь представника «Toiler.com.ua»
Спасибо за хорошую отметку нашего магазина! Очень рады, что у вас остались только приятные впечатления от покупки. Будем рады видеть вас еще!
Tolya Perfilov рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Silver Late 2020 (MGN93), Замовлення №74118

Купував тут ноутбук. Сподобалося обслуговування і ціна. В магазині отримав якісну консультацію, мабуть ще візьму телефон в них ближче до Нового року. Можна сміливо замовляти.
Відповідь представника «Toiler.com.ua»
Дуже вдячні Вам за покупку і рекомендацію нашого магазину. Будемо раді бачити Вас ще!
Diana Trushova рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Silver 2021 (MKGR3, Z15J001XN)

Быстро привезли новенький MacBook Pro 2021. В магазине и службе поддержке при заказе очень милые люди, которые помогли мне сделать заказ. Удобное расположение магазина для самовывоза - 1 минута от метро Площадь Льва Толстого в Киеве. Рекомендую
Відповідь представника «Toiler.com.ua»
Спасибо за хорошую отметку нашего магазина. Очень рады, что вам все понравилось. Стараемся радовать наших клиентов хорошей ценой и качеством обслуживания!
Oleggg.SHOP рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №196710

Вчера купил товар в этом магазине, телефон новый запечатанный с заводскими пломбами. На месте проверил телефон, все работает при том ещё дополнительно купил стекло хотя изначально не рассчитывал покупать аксессуары. Отдельная благодарность менеджеру Александру, за качественное обслуживанием. Рекомендую магазин, планирую в дальнейшем покупать у них.
Відповідь представника «Toiler.com.ua»
Спасибо за покупку и рекомендацию нашего магазина. Очень рады, что вы остались довольны! Будем рады видеть вас еще!
Vitalii Kot не рекомендує цей магазин
30 листопада 2021

Купив: iPhone 13 Pro 256Gb Sierra Blue (MLVP3), Замовлення №19658

Замовив iPhone 13 Pro 256Gb Sierra Blue (MLVP3) на подарунок, в результаті телефон заблокований корпоративним управлінням і нічого з ним зробити не можна. Заміна телефону зайняла тиждень з щоденними дзвінками і нагадуваннями. В результаті подарунок зіпсовано, а менеджери навіть не принесли вибачення, ніби все чудово. Категорично не рекомендую.
Відповідь представника «Toiler.com.ua»
Доброго дня, Віталію. Просимо вибачення, що так вийшло з Вашим замовленням. Ситуацію вирішували максимально швидко, як могли. Не всі фактори залежали від нас, на жаль. Нам дуже шкода, що у Вас залишилось не дуже приємне враження від нашого магазину. В якості компенсації можемо запропонувати Вам знижку до 10% на наступну покупку будь-яких аксесуарів у нас (окрім бренда Apple).
Ana.stasiia рекомендує цей магазин
26 листопада 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite (MLLA3), Замовлення №19747

Швидко та зручно. Вперше звернулась за послугами в Toiler і не шкодую. Замовлення оформила зранку, вже ввечері воно було в точці видачі (В.Васильківська). Ціна в грн актуальна і вона одна з найнижчих в місті. На місці поклеїли захисне скло, допомогли з вибором чохлів і зарядних пристроїв. Велика вам вдячність від власниці нового Iphone!
Відповідь представника «Toiler.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок і гарну відмітку роботи нашого магазину. Стараємося ставити гарну ціну на всю техніку Apple. Будемо раді Вас бачити ще в нашому магазині.