Ціна збігалась із заявленою на hotline
Михайло Івашко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Кондиціонер ARDESTO ARD-E07-R32, Замовлення №787 851 364

Якось купляв в них кондиціонер, який як виявилось дуже крутий. Його допоміг обрати менеджер, за що йому вельми вдячний. Доставили його оперативно, він прийшов в ідеальному стані. Сервіс на висоті, рекомендую.
Anastasiia Irzhytska не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Інвертор 12 220 перетворювач модиф синус 600/1000 Вт (00-00001122), Замовлення №813 659 590

P.S. Також як виявилось, Розетка займається видаленням чесних, але не вигідних для самої Розетки відгуків на товарах.
Вчора Відповісти
BaluBig не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Килимок для миші Kensington Duo Gel Black (62399), Замовлення №818 682 330

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, перепрошуємо за незручності. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб доставляти замовлення вчасно, однак іноді можуть траплятися затримки, з причин які ми не можемо передбачити на етапі оформлення замовлення. Станом на 26 липня Ваше замовлення доставлене до точки видачі. З Повагою, ROZETKA
Valentin Kornatovskiy не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Електрична зубна щітка Xiaomi MiJia T700 EU (MES604) , Замовлення №817305270

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Игорь рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 липня 2024

Купив: Материнская плата Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI (s1700, Intel B760, PCI-Ex16), Замовлення №818 034 058

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Ігоре, вдячні Вам за відгук та перепрошуємо за незручності. Ми завжди радимо перевіряти товар при отриманні та у присутності працівника магазину, або служби доставки. Кошти за материнську плату було повернено у повному обсязі. З Повагою, ROZETKA
unkn0wn рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Зарядна станція Bluetti PowerOak EB55 / 700 Вт / 537 Вт?год / LiFePO4 (PB930340), Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 537Wh, Замовлення №811520567

- оплата частинами від моно - фіксована ціна з моменту замовлення не зросла, при тому що змінилась до моменту доставки - фіскальний чек - гарантія 2 роки - безкоштовна доставка до відділення
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви задоволені покупкою та рекомендуєте нас іншим користувачам. З Повагою, ROZETKA
Shena рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Крем L\'Oreal Paris Men Expert Гідра Енергетик Зволожуючий догляд проти ознак втоми 50 мл (360052029, Замовлення №752 369 544

Заказывала мужу этот крем. Были проблемы с оплатой, но поддержка помогла. Доставили вовремя, все с ним было впорядке, мужу он отлично подошел.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви задоволені якістю обслуговування. З Повагою, ROZETKA
Ironhide рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Внутрішня кишеня Maiwo 5.25, Замовлення № 814270322

Як завжди на висоті. Доставили вчасно. Все запаковано, новеньке. Дякую Вам!
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви задоволені покупкою. З Повагою, ROZETKA
Prokurator не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Автомобільний акумулятор EFB Westa 6CT-78 АзЕ RED EFB Start-Stop (WEFB780), Замовлення №818288260

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Ми докладаємо максимум зусиль для вчасної та безпечної доставки товарів до наших магазинів, але іноді та з причин, що не завжди залежать від нас - товар може бути пошкодженим у дорозі. З цієї причини ми рекомендуємо перевіряти товар при отриманні. Ваш відгук був опублікований на сайті. Стосовно перевірки товару - у точці видачі відсутнє обладнання з яким можна було б перевірити роботу автомобільного акумулятора. Кошти за товар було повернено на Вашу карту на наступний день після візиту. З Повагою, ROZETKA
Юлия Роскошная не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Black

Спочатку дізнайтесь чи є товар у наявності, а потім публікуйте у каталозі! ЖАХЛИВЕ обслуговування та ставлення до клієнтів! НЕ РЕКОМЕНДУЮ замовляти щось у Розетка!
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Юліє, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Уточніть, будь ласка, номер свого замовлення, щоб ми мали можливість розібратися у ситуації. З Повагою, ROZETKA