Bulkarr рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Презервативы LEX Classic Серые 48 шт (4820144770340-серые), Масло подсолнечное Оливия рафинированное 5 л (4820010750476), Замовлення № 791 493 124 от 24 ноябр

Зручне оформлення замовлення, акційні ціни, своєчасна доставка
Nikita Bezruchko не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Видеокарта Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 4070 AERO OC 12GB GDDR6X (192bit) (2565/21000) (HDMI, 3 x Dis, Замовлення №№ 797 688 823

O_333 не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Косметика , номер замовлення: 802418755

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Саша не рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Хотів купити: Wireless Мышь Logitech G306 (CH) Черная

Розетка описание толком не пишут , а ответь на вопрос по хпрактеристикам 4 дня немогут .
Zerotor рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Asus ROG Strix B550-F Gaming (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16), Замовлення №795 530 557

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні за відгук та перепрошуємо за незручності. На жаль, ми не змогли зв'язатися з Вами за вказаним у зверненні номером телефону. Кошти буде автоматично повернено на карту яку було вказано в магазині при поверненні товару. З Повагою, ROZETKA
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Вентиль із краном-буксою для змішувача KRONER KRM-C986 2 шт, Замовлення №802 948 046

Потек кран, заказал в Розетке комплект пару кранбукс с вентилями, забрали самовывозом,оплатили наличкой, спасибо
В'ячеславе, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку. З Повагою, ROZETKA
MykytaAll не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: GIGABYTE GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (GV-N4070GAMING OC-12GD), Відеокарта GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (GV-N4070GAMING OC-12GD), Замовлення №№ 781 456 122 от 03.09.23

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але Розетка не проводить діагностику та сервісне обслуговування товару. Відеокарту було передано на діагностику до авторизованого сервісного центру виробника. Сервісний центр не виявив заявленого дефекту та видав відповідний висновок з яким можна буде ознайомитись при отриманні товару. З Повагою, ROZETKA
Віталій Ваховський не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 лютого 2024

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ019 (90NB0X21-M000R0) Quiet Blue / 15.6, Замовлення №802122075

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Віталій, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Ви повернули товар 20 лютого, 22 лютого було виконане повернення коштів. Форма акту прийому товару, який видають у магазині є однаковою як для повернення товару так і для здачі на сервісне обслуговування. З Повагою, ROZETKA
Алексей Плахута не рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Хотів купити: немає різниці

Раніше у мене був інший акаунт гугл пошти. З питань безпеки я його видалив. Завів новий з тим же номером телефону. І тут саме найцікавіше - не можу у кабінеті Розетки його зареєструвати, бо ж акаунт з цим номером вже є. Ось і все. Зателефонувати навіть напряму для створення покупок неможливо, бо немає телефону гарячої лінії (дуже поміркована безпека...)... ЖАХ!
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Олексію, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. На жаль, нам не вдалося ідентифікувати Ваш обліковий запис. Будемо вдячні, якщо уточните контактний номер телефону, або номер, будь-якого, свого замовлення, щоб ми могли розібратися у ситуації. Служба підтримки, на цей час, працює у форматі онлайн-чату та готова допомогти з усіх питань: https://rozetka.com.ua/ua/cabinet/market/message/ https://t.me/Rozetka_helpBot З Повагою, ROZETKA
Tukanoff рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Електрична зубна щітка Black Travel PC-080, Замовлення №№ 802 796 424

Розетка завжди виконувала замовлення швидко. Сайт зручний, можливо подовжити на пару днів термін отримання замовлення в пункті самовивозу. Самовивіз в Києві зручний.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Ми дуже раді, що Ви задоволені покупкою та функціоналом сайту. З Повагою, ROZETKA