Alexander не рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Кабель Cablexpert DisplayPort to HDMI 1.8m (CC-DP-HDMI-4K-6), Замовлення №123456

Мінімальна сума замовлення 200 грн. Платна доставка в свої магазини.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Олександр, доставка в магазини Rozetka залишається безкоштовною для покупок на суму від 700 грн. З Повагою, ROZETKA
Якщо я все одно сплачую доставку, то якого дідька ще існує мінімальна сума замовлення???
29 лютого 2024 Відповісти
Nikita Bezruchko не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Видеокарта Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 4070 AERO OC 12GB GDDR6X (192bit) (2565/21000) (HDMI, 3 x Dis, Замовлення №№ 797 688 823

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але Розетка не проводить діагностику та сервісне обслуговування товару. Відеокарту було передано на діагностику до авторизованого сервісного центру виробника. Сервісний центр не виявив заявленого дефекту та видав відповідний висновок. При проведенні повторної діагностики товару - сервісний центр виробника підтвердив наявність суттєвого дефекту товару. Додатково з Вами зв'яжеться наш менеджер та погодить подальші дії стосовно повернення коштів. З Повагою, ROZETKA
O_333 не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Хотів купити: Косметика , номер замовлення: 802418755

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, приносимо вибачення за завдані незручності. Вартість товару у замовленні складає 260 грн. Комісія за грошовий переказ за замовлення на товари інших продавців складає 15 грн. + 1,5% від суми замовлення. Інформація про це доступна на сайті та у мобільному додатку на етапі оформлення замовлення. Ми постійно працюємо над якістю обслуговування, адміністрація мережі вжила заходів для запобігання ситуації, яка виникла при видачі товару. З Повагою, ROZETKA
Саша не рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Хотів купити: Wireless Мышь Logitech G306 (CH) Черная

Розетка описание толком не пишут , а ответь на вопрос по хпрактеристикам 4 дня немогут .
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Доброго дня, шановний клієнте. Перепрошуємо за ситуацію, яка склалася. Продавець надав Вам відповідь на питання про товар. Ми зі свого боку провели роботу з продавцем, щоб він вчасно реагував на звернення. З повагою, ROZETKA Marketplace.
Zerotor рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Asus ROG Strix B550-F Gaming (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16), Замовлення №795 530 557

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні за відгук та перепрошуємо за незручності. На жаль, ми не змогли зв'язатися з Вами за вказаним у зверненні номером телефону. Кошти буде автоматично повернено на карту яку було вказано в магазині при поверненні товару. З Повагою, ROZETKA
MykytaAll не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: GIGABYTE GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (GV-N4070GAMING OC-12GD), Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (GV-N4070GAMING OC-12GD), Замовлення №№ 781 456 122 от 03.09.23

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але Розетка не проводить діагностику та сервісне обслуговування товару. Відеокарту було передано на діагностику до авторизованого сервісного центру виробника. Сервісний центр не виявив заявленого дефекту та видав відповідний висновок з яким можна буде ознайомитись при отриманні товару. З Повагою, ROZETKA
Віталій Ваховський не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 лютого 2024

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ019 (90NB0X21-M000R0) Quiet Blue / 15.6, Замовлення №802122075

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Віталій, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Ви повернули товар 20 лютого, 22 лютого було виконане повернення коштів. Форма акту прийому товару, який видають у магазині є однаковою як для повернення товару так і для здачі на сервісне обслуговування. З Повагою, ROZETKA
Алексей Плахута не рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Хотів купити: немає різниці

Раніше у мене був інший акаунт гугл пошти. З питань безпеки я його видалив. Завів новий з тим же номером телефону. І тут саме найцікавіше - не можу у кабінеті Розетки його зареєструвати, бо ж акаунт з цим номером вже є. Ось і все. Зателефонувати навіть напряму для створення покупок неможливо, бо немає телефону гарячої лінії (дуже поміркована безпека...)... ЖАХ!
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Олексію, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. На жаль, нам не вдалося ідентифікувати Ваш обліковий запис. Будемо вдячні, якщо уточните контактний номер телефону, або номер, будь-якого, свого замовлення, щоб ми могли розібратися у ситуації. Служба підтримки, на цей час, працює у форматі онлайн-чату та готова допомогти з усіх питань: https://rozetka.com.ua/ua/cabinet/market/message/ https://t.me/Rozetka_helpBot З Повагою, ROZETKA
Tukanoff рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Електрична зубна щітка Pecham Black Travel PC-080, Замовлення №№ 802 796 424

Розетка завжди виконувала замовлення швидко. Сайт зручний, можливо подовжити на пару днів термін отримання замовлення в пункті самовивозу. Самовивіз в Києві зручний.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Ми дуже раді, що Ви задоволені покупкою та функціоналом сайту. З Повагою, ROZETKA
Fgyutr не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: Mонитор 27, SSD диск Gigabyte 256GB M.2 2280 NVMe PCIe 3.0 x4 NAND TLC (GP-GSM2NE3256GNTD), Блок питания Gigabyte Aorus P1200W 80+ Platinum Modular (GP-AP1200PM)

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, приносимо вибачення за завдані незручності. Затримка із доставкою трапилася через помилку з боку нашого персоналу. З відповідальними особами було проведено роботу. Додатково з Вами зв'язався менеджер. З Повагою, ROZETKA