Андрій рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Літні шини Laufenn S FIT EQ LK01 (195/65R15 91V), Замовлення №7879

Замовив, передзвонили того ж дня, і відправили того ж вечора, вранці отримав посилку.
Федор рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Літні шини Fulda EcoControl (195/65R15 91T), Замовлення №7801

Швидка обробка замовлення і доставка.
Ivan Babichuk рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Літні шини Matador MPS 400 Variant All Weather 2 (195/70R15 104R), Замовлення №6968

Великий вибір шин на будь-який смак і гаманець. Знайшов тут шини для свого автомобіля. Якість просто на висоті!
Денис Кравчук рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Літні шини Rosava Itegro (185/65R15 88H), Замовлення №6868

Дуже задоволений покупкою в цьому магазині. Вдалось знайти шини, які відмінно підійшли до мого бюджету, а якість їх вражає. Рекомендую!
Анна рекомендує цей магазин
4 червня 2023

Купив: Літні шини Kleber Transalp 2 (225/70R15C 112/110R), Замовлення №6861

Шикарний магазин! Великий вибір шин різних марок і розмірів. Особливо сподобалась консультація фахівця, який допоміг вибрати оптимальні шини для мого автомобіля
tarasosypenko99 рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Solazo 185/65R14 86H Premiorri, Замовлення №7972

Приехал в магазин, проконсультировали, подтвердили наличия шин которые я выбрал, создали заказ. Оплатить можно картой, проблем нет! Все очень быстро и хорошо! Очень доволен обслуживанием!
Відповідь представника «Автошинтранс»
Доброго дня, Тарасе! Щиро дякуємо вам за залишений відгук. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів, з повагою, компанія «Автошинтранс».
Roman Shchuckiy рекомендує цей магазин
24 червня 2022

Купив: WildPeak A/T AT01 245/70R16 107T Falken, Замовлення №7908

За годину після замовлення забрав на складі. Необхідно було швидко забрати, готували машину нашим хлопцям на передову. Просто відмінно ! Дякую
Відповідь представника «Автошинтранс»
Доброго дня, Романе! Щиро дякуємо вам за залишений відгук. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів, з повагою, компанія «Автошинтранс».
Ілля рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Купив: K435 Kinergy Eco 2 185/65R14 86H Hankook, Замовлення №7812

Обслуживанием доволен на все 100% Обсудил шины с менеджером,сделал заказ,приехал, забрал и сразу рядом переобул
Відповідь представника «Автошинтранс»
Доброго дня, Ілля! Щиро дякуємо вам за залишений відгук. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів, з повагою, компанія «Автошинтранс».
Петр Слуцкий рекомендує цей магазин
21 червня 2022

Купив: Rolit 6 205/65R15 94H Sunwide, Замовлення №7778

Быстрая доставка, большой выбор. Удобное месторасположение. Комфортная зона ожидания. Быстро все сделали.
Відповідь представника «Автошинтранс»
Доброго дня, Петро! Щиро дякуємо вам за залишений відгук. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів, з повагою, компанія «Автошинтранс».
Наталія Володько рекомендує цей магазин
16 червня 2022

Купив: LK01 S-Fit EQ 205/65R15 94H Laufenn, Замовлення №7624

В данную компанию обратилась по поводу покупки шин через интернет-магазин. Обслуживание быстрое, качественное и приятное. Качество товара также на должном уровне. Спасибо огромное
Відповідь представника «Автошинтранс»
Доброго дня, Наталіє! Щиро дякуємо вам за залишений відгук. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів, з повагою, компанія «Автошинтранс».