vicdoom рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle 11th Gen. 2022 Black 16Gb, Замовлення №64401

Книгу відправили в день замовлення, прийшла наступного дня. Ніяких пошкоджень і проблем не побачив, працює так, як треба.
Pavlo Rozhko рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Обкладинка ArmorStandart для Amazon Kindle 11th, Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 16GB Black, Замовлення №64087

AlexjBond рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Обкладинка ArmorStandart для Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen 2018 Black (ARM53692), Замовлення №63899

Купував тут читалку (Factory refurbished) та чохол. Перед покупкою попросив у менеджерів фото читалки - стан був як у нової. Проте, приїхала зовсім інша читалка, зі слідами користування. Зв'язалися з продавцем і він відправив нам потрібний товар за свій кошт дуже оперативно (бо читалка була потрібна терміново). Загалом роботою магазину задоволений.
Катерина197 рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 64GB Silver (MPQ03), Замовлення №20400368564660

Katya Lominska рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Електрона Книга Amazon Kindle 10gen, Замовлення №63543

Скляров Олексій не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Black (981-001050), Замовлення №60993

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Найжахливіший магазин, який я зустрічав. Ніколи не купуйте тут нічого
Відповідь представника «Megabite.ua»
Добрий день, Олексій. Від Вас не надходило жодних звернень по отриманому товару, що самі підтвердили менеджеру, у телефонній розмові. Замовлення вам відправили у день замовлення, на підставі чого залишено негативний відгук?
Ник Гусар рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: чохол на самсунг м51, Замовлення №4138

Роботою магазину та команди задоволений.
Татьяна Чаркина рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Електронна книга Amazon Knidle 11th Gen. 2022 Denim 16 Gb, Замовлення №62890

Заказала книжку вечером на сайте, самовывоз. Утром уже со мной связались, что книжка есть в наличии. Уже в магазине предложили к ней обложку, разные цвета на выбор. Оформлнние чека и оплата на месте. Книжка работает.
Vlad Usenko рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 8GB Black, Замовлення №62012

Сподобалось що працівники магазину швидко відповідали на всі запитання. Навіть вже після покупки. Звісно рекомендую цей магазин.
Vita Sakhniuk рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Електронна книга Amazon Kindle 10th Gen. 2019 Black 8Gb Certified Refurbished, Замовлення №61992

Замовляла електронну книгу у відновленому стані, на 8 гб. В результаті отримала з пам'яттю на половину менше заявленої (4 гб). На жаль, помітила вже через кілька годин після отримання. Зв'язалась з підтримкою, різницю в ціні компенсували. Сама книга в чудовому стані, заряд тримає досить таки довго. Товар і продавця рекомендую.