Helen Kirsenko рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Повербанк Xtorm PowerBank 20000 mAh, 20W Fast Charge, Grey FS402, Замовлення №№284613642

Дуже задоволена сервісом, швидко зв'язались зі мною і в день замовлення відправили товар. Сам павербанк теж сподобався, працює без нарікань. Рекомендую цей магазин :)
paranoidsnotalone рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Повербанк Xtorm PowerBank 20000 mAh, 20W Fast Charge, Grey FS402, Замовлення №284605191

Пощастило натрапити на ваш магазин і купити павербанк за дуууууже приємною ціною. Відправили в той же день, на наступний день я вже користувався вашим павербанком. Дякую, буду купувати у вас ще
Андрей Respect рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Одноплатний комп\'ютер Orange Pi 4B, 4GB RAM, 16GB EMMC, Замовлення №281021069

Категорически рекомендую. Условия после-продажной гарантии соблюдаются, а это сейчас редкость. Всегда на контакте, подскажут, помогут. Огонь!
Добрий день, Андрій. Щиро вдячні вам за відгук
Pavel Mass рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC), Замовлення №802451781

Однозначно рекомендую цей магазин всім хто хоче якісних товарів та професійних менеджерів з продажу
Відповідь представника «Network Discount»
Вітаємо, Павло. Дякуємо вам за відгук. Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині
Alex T рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mikrotik hAP ax3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD), Замовлення №802592106

Подобається магазин Network Discount. Гарні ціни, швидка доставка, сучасне обладнання. Додав магазин у закладку.
Відповідь представника «Network Discount»
Добрий день. Дякуємо вам за відгук та приємні слова Раді бачити вас нашим клієнтом
Валентин Кокра рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Маршрутизатор інтернет WiFi5 MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN, Замовлення №274699846

Добрий день, Валентин. Дякуємо, що знайшли час та залишили відгук
Вадим Крук рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX12, Замовлення №S33471

Супровід клієнта від покупки і до точки самовивозу на висоті: сьогодні замовив і сьогодні ж забрав! Жодних проблем!
Відповідь представника «Network Discount»
Вітаємо! Щиро вдячні вам за відгук та приємні слова
Dmytro Dyl рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Моніторинговий трекер Teltonika FMB 920, Замовлення №1

Професійна консультація з обраного приладу. Різноманітний вибір gps трекерів Teltonika, в залежності від потреб. Також технічна підтримка після продажу та допомога у налаштуванні трекера.
Відповідь представника «Network Discount»
Добрий день, Дмитро. Дякуємо, що знайшли час та залишили відгук про товар. Вітаємо з вдалою покупкою
СвятФастівський рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: MikroTik hAP (RB951Ui-2nD), Замовлення №3 січня 2024

Шукав дані моделі маршрутизаторів. В багатьох магазинах вони закінчилися, а у Нетворк Діскаунт були по хорошій ціні. Прийшли 3 шт. наступного дня на Нову пошту.
Відповідь представника «Network Discount»
Вітаємо! Дякуємо за покупку та за відгук
Георгий Шаповаленко рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: одноплатний комп'ютер Raspberry Pi 4 Model B 2GB RPI4-MODBP-2GB, Замовлення №272967130

Швидко, актуальні ціни, чудове обслуговування мені сподобалось. Рекомендую обирати цей магазин
Представник магазину «Network Discount»
Добрий день, Георгій. Дякуємо, що знайшли час та залишили відгук. Вітаємо з вдалою покупкою.
9 січня 2024 Відповісти