AnKl_Sam рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Електролобзик INTERTOOL WT-0446

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Оформив замовлення на електролобзик у пт і, навіть, не сподівався, що зможу його отримати вже у сб. Швидкий дзвінок від менеджера і організація доставки товару до місця самовивоза. Дякую за легку угоду! :)
Відповідь представника «Pobuduj»
Андрей, дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Вам сподобалася співпраця з нами. З повагою, магазин Наша Стройка.
Анастасия Приходько рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Дрель-шуруповерт аккумуляторная ударная makita dhp453rfx8, Замовлення №2184679

связались довольно быстро, менеджер вежливый, подтвердили наличие на складе в Киеве, в обед забрала. Товар в фирменной упаковке, укомплектован, как и в описании, все гуд Так как товар брала на подарок, попросила на месте проверить, не отказали, за что отдельное спасибо менеджеру
Відповідь представника «Pobuduj»
Анастасія, дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді бачити Вас серад наших постійних клієнтів! З повагою, магазин Наша Стройка.
Александр Латышев не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2021

Хотів купити: Трубы канализацинные

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Крайне не рекомендую эту кантору. Дважды делал заказ и столько же раз попадал на обман со стороны менеджера по срокам доставки и наличию нужного товара. До последнего говорят что заказ в наличии и доставят его в определенный день, но в этот день по не зависящим от них обстоятельствам доставки не будет. Попросил возврат денег, жду.
Alexandr Rizol не рекомендує цей магазин
26 липня 2021

Хотів купити: Газонокосарка бензинова AL-KO EASY 4.2 P-S, Замовлення №13826

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Vitalii Krailo рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 травня 2021

Купив: спеціалізований молоток YT-4624, Замовлення №2064965

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Nastia Zikova не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 травня 2021

Купив: Капельная труба многолетняя,капельницы,акссесуары, Замовлення №20400232194068

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Сделали заказ в воскресенье, 16.05.21, обещали отправить в понедельник, наверное не смогли, потом обещали в среду, тоже не получилось, в пятницу хотели уточнить, где же всё всё-таки наш заказ-никто не взял трубку....печально Отправили в субботу вечером, спасибо!
Відповідь представника «Pobuduj»
Добрый день. Да, действительно, с Вашим заказом у нас возникли трудности с отправкой. Приносим свои извинения за задержку и доставленные неудобства. В качестве компенсации сделаем Вам скидку на следующий заказ.
Юрий -80 рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Купив: Набір викруток 0-65-426, Замовлення №2027243

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Спасибо за товар. Быстро и без проблем.
Відповідь представника «Pobuduj»
Юрий, дякуємо за Ваш відкук! Будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів! З повагою, адміністрація магазину Наша Стройка.
Taras Rudenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 вересня 2020

Купив: Топор Haisser 400 г, Замовлення №9135

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відвантаження товару

Я замовляв два недорогих товари, розраховуючи на доставку однією посилкою, та ще й сплатив за замовлення наперед. Але мені вислали двома посилками, тобто мені довелося двічі заплатити за доставку. Про таку особливість замовлення мене не попередили. Звичайно, я розумію, що у великого магазину може бути декілька складів, але вирішувати власні логістичні проблеми за рахунок клієнта - це погано. Тепер я точно НЕ буду клієнтом цього магазину, а решті покупців рекомендую уточнювати умови доставки.
Nebuchadnezzar рекомендує цей магазин
23 червня 2020

Купив: Шурупокрут DF347DW, Замовлення №1887812

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Все отлично, привезли как и договаривались. Работой магазина доволен.
Відповідь представника «Pobuduj»
Добрый день! Спасибо за Ваш отзыв! Будем рады новым заказам от Вас!:) С уважением, администрация магазина Наша Стройка.
Сергій Бугаєнко не рекомендує цей магазин
16 червня 2020

Хотів купити: осцилюючий дощувач Ороситель Master качающийся 20 форсунок (AP 3041), Замовлення №1885462

Сподобалося: відповідність ціни

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «Pobuduj»
Добрый день, Сергей! Ваш заказ отправлен, и на данный момент находится в Вашем городе. Весь маршрут Вы можете отследить на сайте Новой Почты. С уважением, администрация магазина "Наша Стройка".