Марич Глеб рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Edge 30 Ultra 12/256GB Interstellar Black, Замовлення №7085

Швидка доставка, привітний консультант все пояснив і швидко оформив)) Товар якісний. Жодних претензій. Дякую! Рекомендую до співпраці!
Марьяна Симонова рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Moto Watch 70 Phantom Black, Замовлення №7076

Коректні заявлені ціни, товар в наявності, доставка вчасно. Рекомендую цей магазин.
Король Димитрис рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Moto Watch 100 Glacier Silver, Замовлення №7056

Обслуговування магазину, ціна, якість товару - всім задоволений. Дякую за оперативну доставку. Годинник класний.
Баринов Саша рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон Edge 30 Neo 8/128GB Black Onyx, Замовлення №7014

Рекомендую магазин, ціни та якість товару співпадають як заявлено на сайті, консультують по всім питанням. Товаром задоволений, брав на подарунок, пакування гарне, відразу видно що не підробка.
КовалевАлекс рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смартфон G200 8/128GB Stellar Blue (PASH0025RS), Замовлення №6979

Магазин з якісним сервісом, хорошим асортиментом, демократичною ціновою політикою, швидкою доставкою та компетентним, ввічливим персоналом. Рекомендую!
ХанинаСабина рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Edge 40 Pro 12/256GB Interstellar Black (PAWE0002), Замовлення №6976

Замовлення прийшло раніше на 2 дні. Товар коштував стільки скільки оператор зафіксував. Я задоволена покупкою. Дякую за консультацію та таке чудове обслуговування!
Муха Светлана рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон ThinkPhone 8/256GB Carbon Black (PAWN0018), Замовлення №6959

Ціна найкраща серед усіх пропозицій. І організували доставку дуже якісно та швидко. Телефон крутий, я дуже задоволена! Спасибі! :)
ДедоваИнга рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Відеоняня Wisenet BabyView Eco SEW-3048WN, Замовлення №6918

Залишились лише приємні враження від покупки в даному магазині. Дуже швидко отримала своє замовлення. Ціна приємна, ввічливі продавці допомогли з вибором відеоняні. Обов'язково буду спостерігати за їхнім асортиментом та робити покупки ще.
Авилов Сергей рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Відеоняня CONNECTVIEW65 PLUS, Замовлення №6909

Хочу подякувати: ввічливий менеджер все пояснив, відеоняня якісна та проста, хороша упаковка, відправили раніше, ми з дружиною дуже задоволені!
ВитяБойко рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Смартфон Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №6920

Вислали швидко, модель, ціна та функції відповідають опису на сайті, все супер, магазин рекомендую.