Ціна збігалась із заявленою на hotline
Kirill Shiyan рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 50 Pro 12/512GB Black Beauty, Замовлення №7434

Все добре і все влаштувало. Швидко зв'язалися та швидко відправили. Ціна відповідає. Телефон добре працює!
Zorina Dina рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB Interstellar Black, Замовлення №7425

Дуже класний магазин. Сподобалось, що продавець пішов на зустріч та відправив моє замовлення швидко як тільки міг. Дякую за крутий товар та такий чудовий сервіс.
Кушнир Варя рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Аматорська портативна рація Motorola Talkabout T92 H2O Yellow, Замовлення №7415

Зробила замовлення на сайті, швидко зв'язались і вислали, ціна адекватна. Рекомендую!
Жданов Илья рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Видеоняня Motorola CONNECTVIEW65 PLUS, Замовлення №7359

Дуже задоволений цим інтернет-магазином, адекватна ціна, сервіс, товар доставляють у чудовому стані, все на вищому рівні, рекомендую!
Дишкант Алина рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB Interstellar Black, Замовлення №7346

Не нав'язливе обслуговування та гарні ціни. Дуже задоволена покупкою в цьому магазині. Рекомендую!
Леонова Катя рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №7368

Чудове обслуговування, гарна ціна. Замовила телефон, дуже подобається, нічого не зрівняється з Motorola. Дякую! Магазин рекомендую.
Калюжин Денис рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 Neo 12/256GB Soothing Sea (PAYH0081), Замовлення №7320

Дякую за оперативну доставку, ціна і наявність на сайті відповідають дійсності, надали гарантію. Все як треба!
Талибова Лолита рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Аматорська портативна рація Motorola T82 Extreme Twin, Замовлення №7263

Щиро рекомендую даний інтернет магазин. Супер швидкий сервіс. Ціна на сайті відповідає. Товар в наявності та відправлений в обіцяний термін, якісний. Все як і має бути!
Сомов Руслан рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Видеоняня Motorola VM36XL, Замовлення №7291

Купував відео-няню на подарунок дружині! Ціна найкраща на ринку, прислали все вчасно. Гарне обслуговування. Цілком задоволений магазином. Всім рекомендую.
Огарь Валерия рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №7240

Замовила смартфон Motorola Edge 40. Все подобається. Всім задоволена максимально. Магазину щиро вдячна за швидку доставку та круту вигідну ціну. Рекомендую!!!