Ціна збігалась із заявленою на hotline
yriel рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6S Pro 12/512GB Graphite Gray (VHU4705EU), Замовлення №1204735

Купив планшет, дуже швидко доставили, хороший сервіс, рекомендую. Покупкою дуже задоволений, саме тут знайшов підходящу конфігурацію, да ще й по доволі низькій ціні
Відповідь представника «MTA.UA»
Спасибі за відгук! Бажаємо Вам приємного користування обновкою! Будемо раді новим зверненням! :)
Sh4ur_Leksmar рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 32 GB DDR5 (2x16GB) 6000 MHz FURY Beast (KF560C36BBEK2-32), Замовлення №1169750

Зрозуміла навігація на сайті, можливість доставки Укрпоштою і ціна нормальна. Пам'ять прийшла, встановив, працює. Лише ще не розбирався з різними профілями, режимами її роботи. Отримав знижку на перше замовлення, а через 14 днів активувався кешбек на нього.
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо що поділились враженнями! Раді що Ви задоволені. Заходьте ще!
Mikola Dolia рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JBL C16 Black (JBLC16BLKBP), Замовлення №1197395

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Замовив товар. В прийшло повідомлення - вказано "до 22.07.". Сьогодні 23.07 прийшло повідомлення "Товар передано до пошти". Навіщо обманювати Мені чомусь не хочеться йти забирати це замовлення.
Відповідь представника «MTA.UA»
Микола, дякуємо за відгук! Шкодуємо що отримали такі враження від замовлення. Перевіримо чому отримали смс з такими термінами. Наш менеджер Вам зателефонує для уточнення деталей!
Pericles не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Хотів купити: НОУТБУК XIAOMI REDMI BOOK PRO 14 2024 ULTRA5/32G/1T GRAY (JYU4597CN)

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо що знайшли час та залишили відгук! Прикро що у Вас склалось таке враження від покупок. Уточніть, будь ласка, номер одного з описаних замовлень або номер телефону на який їх залишали щоб ми мали можливість розібратись у ситуації та надати детальніший зворотний зв'язок!
Вітаю. Мова йде про замовлення №1191230, №1138944, а третє було зроблено "в 1 клік".
23 липня 2024 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Pericles
Добрий день! Дякуємо! Наш менеджер завтра Вам зателефонує.
23 липня 2024 Відповісти
Victor Liubymenko не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Автомобильный держатель для смартфона Baseus Steel Cannon 2 Air Outlet Car Mount Black (SUGP000001), Замовлення №1192469

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Доставку переносили 2 рази, відмінив, бо із практики де 2 там і 3. Шкода витраченого часу очікування
Відповідь представника «MTA.UA»
Віктор, дякуємо за відгук! Прикро що у Вас склалось таке враження. Перевіримо в чому справа та зв'яжемось з Вами для детальнішого зворотного зв'язку!
Валентин Ф не рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: ЗАХИСНА ПЛІВКА ДЛЯ НОУТБУКА EPIK PET ДЛЯ APPLE MACBOOK PRO 16.2 2021 TRANSPARENT ТЕХ.ПАКУВАННЯ, НАКЛАДКА ДЛЯ НОУТБУКА INCASE HARDSHELL CASE FOR 16-INCH MACBOOK PRO CLEAR, Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Silver Late 2023 (MRW43), Замовлення №1032192813

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «MTA.UA»
Валентин, дякуємо за розгорнутий відгук! Шкода що довелося зіткнутися з подібною ситуацією. Вибачте. Передаємо запит на відділ контролю якості для дослідження ситуації та менеджер Вам зателефонує!
dobs рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Адаптер живлення для телефона Baseus GaN6 Pro Fast Charger 2 Type-C + 2 USB 65W White, Дата-кабель Baseus Pudding Series Fast Charging Cable Type-C (тато) to Type-C (тато) 100W 1.2m Black, Замовлення №1193846

Рекомендую
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуєємо за відгук! Раді що Ви задоволені покупками! Заходьте ще :)
Роман Корнійчук не рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro FineWoven Case with MagSafe - Pacific Blue (MT4Q3), Замовлення №1179651

Відповідь представника «MTA.UA»
Роман, дякуємо Вам за коментар. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер Вам зателефонує та повідомить результат.
Набрали, сказали що відправили всю партію чохлів назад постачальнику та переглянуть подальшу співпрацю з ним. Пообіцяли ще повернути гроші за доставку, чекаю. Гроші ж за сам чохол отримав ще до написання відгуку. Не вважаю, що подібна проблема може вважатися вирішеною просто поверненням коштів (оскільки такий прецедент завжди залишає простір для майбутніх випадків, які можуть залишитися непоміченими), тому галочка "дякую, моя проблема вирішена" залишається не відміченою, а усім майбутнім покупцям раджу бути дуже уважними.
19 липня 2024 Відповісти
Николай Алексеев не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 липня 2024

Хотів купити: Ноутбук Asus TUF Gaming A16 FA617NS (FA617NS-N3068)

Стало ДУЖЕ НЕ НАДІЙНО. НЕ РЕКОМЕДУЮ. І сам видяляю зі списку улюблених магазинів. При тому, що ціну можна знайти і менше, зробив замовлення тут, бо вже маю досвід, купував багато чого у них. Мені зателефонували, підтвердили, сказали, що можна забрати в четвер. Окей, я погодився, день народження у сина в суботу. Сьогодні, в середу, в 17:25 мені телефонують і кажуть, що сталося помилка на сайті! Дуже роздратований і розчарований.
Відповідь представника «MTA.UA»
Микола, дякуємо що залишили відгук! Нам прикро що отримали такі враження від замовлення. Відділ контролю якості проведе перевірку. Наш менеджер з Вами зв'яжеться та надасть детальний зворотний зв'язок!
Менеджер зателефонував, вибачився і пояснив, що причина була в тому, що при гравіюванні кирилиці на клавіши була здійснена помилка. І це був останній ноут на складі. Вибачення прийняв, у тому числі промо-код з невеличкою сумою. Але "осадочек остался", поки що буду обережніше у виборі магазину, репутація робиться роками руйнується одночасно, на жаль.
18 липня 2024 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Николай Алексеев
Дякуємо за зворотний зв'язок! Сподіваємось, подальші враження будуть тільки позитивними!
18 липня 2024 Відповісти
Pavel Z не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 липня 2024

Хотів купити: Ноутбук Xiaomi Redmi Book Pro 14 2024 Ultra5/32G/1T (JYU4597CN)

Повівся на відгуки та обрав цей магазин для придбання ноутбука. Зробив замовлення за телефоном, надіслали реквізити в смс, провів повну оплату. Тепер зателефонували і проінформували що стався збій, гроші повернуть протягом 1-3 дні. Це добре, але я втратив час і тепер вже цей продукт відсутній в магазинах.
Відповідь представника «MTA.UA»
Павло, дякуємо за відгук! Перепрошуємо за незручності. Перевіримо чому склалась така ситуація та проведемо роботу щоб подібного не повторювалось. Наш менеджер з Вами зв'яжеться!
Магазин написав що зі мною зв*яжеться. Я не дуже в це вірив, але магазин зв8язався і справді намагався виправити ситуацію. Я вже замовив інший ноут в іншому магазині, але вашу старанність маю відмітити.
20 липня 2024 Відповісти