Віталій Педченко рекомендує цей магазин
26 листопада 2015

Купив: Ноутбук Dell Inspiron 5558 (I555810DDL-T1) Black

Відповідь представника «MTA.UA»
Доброго дня, Віталій! Дякуємо вам за оцінку роботи нашого інтернет-магазину. З нетерпінням чекаємо знову! З повагою, команда МУЛЬТИМЕDIA
17 листопада 2015

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару

Пытался оформить заказ дважды. Вчера сказали "менеджера уже нет" Сегодня "менеджера еще нет". "Все телефоны, которые есть в наличии зарезервированы". Обещали перезвонить и сообщить, может появятся в наличии, но так и не перезвонили.
Відповідь представника «MTA.UA»
Добрий день! Приносимо свої вибачення за доставлені незручності. Впевнені, що подібна ситуація швидше виняток, ніж правило і нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з подібним. Можливо, телефон який ви хотіли замовити дійсно був зарезервований іншими клієнтами в момент Вашого звернення, а точну дату поставки нової партії продукції ще не було відомо. Будь ласка, повідомте, яку саме модель телефону Ви хотіли замовити, якщо для Вас це ще актуально і ми надамо знижку на телефон та доставимо його для Вас безкоштовно. Вкажіть, будь ласка, Ваш контактний номер, за яким Вам зручно отримати інформацію та модель телефона на адресу електронної пошти info@mta.ua Спасибі Вам за залишений відгук.
Fastair не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2015

Уже второй "натыкаюсь" на этот магазин и второй раз одна и таже ситуация - на сайте товар представлен, написано что он ЕСТЬ, но после оформления заказа звонят и говорят - товара нет....а еще, предложат подождать и как только так сразу вам... собственно после первой попытки заказа я даже ждал - 3 недели, потом позвонили и говорят, не нету извините...
Відповідь представника «MTA.UA»
Добрий день! Дякуємо вам за залишений відгук. Ми шкодуємо, що ваше враження склалося таким чином. Можливо, товар дійсно закінчився в момент Вашого замовлення. Будь ласка, повідомте, що саме Ви хотіли замовити, якщо для Вас це ще актуально. Ми зробимо все можливе, щоб знайти даний товар і надамо знижку за незручності.
по сегодняшний день видимо ищут...
20 листопада 2015 Відповісти
Марина Куцло відповів на коментар Fastair
Fastair, добрий день. Повідомте, будь ласка, що саме Ви хотіли замовити?
20 листопада 2015 Відповісти
yurko рекомендує цей магазин
31 серпня 2015

У суботу замовив - у понеділок одержав. 480 км. Все працездатне, є чек. Магазин спрацював чітко. Рекомендую.
Відповідь представника «MTA.UA»
Доброго дня, Yurko! Дякуємо вам за такий лаконічний відгук про нашу роботу. Ми вдячні вам за вибір нашого магазину! Бажаємо вам приємних покупок в Мультимедіа і з нетерпінням чекаємо знову!
27 серпня 2015

Мне очень понравился этот магазин. Все было сделано на высшем уровне. Хорошо обслужили, товар доставили, доставка бесплатная, сделали скидку. Мне все очень понравилось. Лучший сервис, который только есть в Украине!
Відповідь представника «MTA.UA»
Добрий день, Володимире! Дякуємо вам за залишений відгук про роботу нашого інтернет-магазину. Спасибі, що вибрали саме наш інтернет-магазин! Розуміння того, що ви довіряєте нам мотивує команду Мультимедіа як ні що інше. Будемо раді бачити вас і ваших друзів в числі наших постійних покупців. З нетерпінням чекаємо знову!