LiubovT рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Tesy BelliSlimo Lite Dry (GCR 80 27 12D E32 EC), Замовлення №4648

Замовлення оформили швидко, Менеджер постійно був на зв'язку. Отримали на наступний день. Гнучка цінова політика. Магазин рекомендую!
Виталий не рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Хотів купити: Котел газовий стандартний Protherm Пантера 25 KTV

Замовлення 4478 робив ще 16го числа, сьогодні вже 19е та досі зі мною ніхто не зв'язався.. шкода тільки витрачений час
Агата Бравская рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Терморегулятор Salus RT310i, Замовлення №№006915

Всім задоволена, доставку зробили за 2 години встановили монтажники за 20 хвилин, виявилося, що не йдуть в комплекті кабель для підключення, на зміну температури реагує досить швидко, тепер до котла взагалі не підходимо, рекомендую.
Максим Федик рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Бойлер ARISTON BLU1 ECO 80V 1,8K PL DRY HE (3201457), Замовлення №006579

Дякую оператору Дмитру за оперативний зв'язок і ввічливе спілкування! Одразу прийняли замовлення і наступного дня були готові привезти бойлер, правда, я якраз два дні був на а виїзді по роботі, то не зміг отримати його в той день, але як тільки приїхав додому - через годину бойлер вже був у мене вдома!))) Також дуже приємним моментів була ціна - нижчої ціни я, просто, не знайшов!. Дуже вдячний за оперативність і якість обслуговування! Процвітання Вам і мирного неба!
Відповідь представника «TEPLOMIX»
Дякуєм вам Максим за відгук. Все буде Україна. Слава Героям.
Денис рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Обігрівач Bonjour Turbo Heat 15 CEG BL-Meca/Q1 1250W з комплектом підставок, Замовлення №4196

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Дякуєм за відгук. Все буде Україна
Александр Чумаченко рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: Teknix ESPRO 12, Замовлення №1388

Дякуєм за відгук. Все буде Україна
Vitkot не рекомендує цей магазин
11 червня 2021

Хотів купити: Витяжка пласка Pyramida UX 60 BL

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Залишив заявку на сайті купівлі витяжки, передзвонили через два дні - повідомили, що раніше були в мене проблеми з телефоном, хоча така претензія поступила лише від продавця, більше того - повідомили, що товар вже проданий
madonik не рекомендує цей магазин
20 травня 2021

Хотів купити: Electrolux EWH 80 Gladius 2.0

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Звоню на данный магазин несколько раз по данной позиции, у меня время терпит, для меня самое главное цена. На протяжении месяца товара нет в наличии. Не рекомендую, про весит товар с низкой ценой!!!!
Zubnajafeja27 не рекомендує цей магазин
12 квітня 2021

Купив: Терморегулятор Salus IT500

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Хамское отношение к клиентам. Не хотели Брать товар спустя 5 дней с момента покупки на ремонт. Возврат товара не хотят делать.
Відповідь представника «TEPLOMIX»
Доброе утро.Ирина вы подаете не правдивую информацию. Продажа Salus IT500 вам была 10,02,2021г. и была доведена до вас информация что это прибор не работает с котлами Protherm . 19,02 вы обратились к нам по телефону что товар вам не подходит и вы хотите его вернуть.От нас был задан вопрос о целостности товара и его не эксплуатации. Как оказалось потом что вы хотели обманным путем его вернуть(были видны следы эксплуатации и сломаны пломбы). Вам отказали. Потом вы написали заявление об не исправности прибора. Товар мы приняли и отправили в сервисный центр для диагностики. 23,02 вам был возвращен товар с актом СЦ о его исправноти
Ксения Кондратенко не рекомендує цей магазин
5 лютого 2021

Купив: Водонагрівач Tesy Anticalc 50 л, сухий ТЕН 0,8 кВт GCV504416DD06TS2R

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару

Зробила замовлення через корзину. Зателефонував менеджер і відразу сказав, що товару нема і не буде найближчим часом. Альтернативу запропонувати не зміг. Пройшов тиждень. Випадково натрапляю на цей же магазин - бойлер, як і раніше стоітт в наявності. Для чого витрачати час покупців? Не маєте- зніміть з продажу!
Відповідь представника «TEPLOMIX»
Доброго дня. Так ця модель знята з виробництва. Вам було запропоновано цю модель але в новому дизайні 2020 року. Ви відмовились. Навіщо писати не правдиву інформацію.