Galaxy Chess рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Автомобільний акумулятор AGM (Start-Stop) Varta 6СТ-70 Start-Stop Plus AGM E39 (570901076), Замовлення №3064

Без проблем все доставлено і вчасно, дякую!
MaKCuMyC не рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Автомобільний акумулятор FIAMM 6СТ-80 АзЕ Titanium Pro, Замовлення №0013542

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Максим Дурицкий рекомендує цей магазин
12 листопада 2021

Купив: Аккумулятор Topla 6СТ-65 TOP Japan R

Рекомендую всем! Очень понравилось общение с менеджером.Быстро помог мне подобрать аккумулятор.Сервис на уровне-не много где можно его получить.Быстро оформили заказ,на следующий день получил товар.Вовремя доставили.Цена адекватная- одна из низких.Курьер бесплатно по Киеву.
andri512 рекомендує цей магазин
4 серпня 2021

Купив: Автомобільний акумулятор Topla Top Energy Japan 6СТ-55 Аз, Замовлення №6563

11 червня 2021

Купив: Автомобільний акумулятор Rocket 6СТ-65 АзЕ Asia (75D23L)

По итогу покупки остался доволен. Понравилось, что на сайте можно выбрать год выпуска аккумулятора, соответственно цена меняется в зависимости от года. Есть чат, где можно проконсультироваться по интересующим вопросам. Связались и отправили быстро. Менеджер уточнил на счет совместимости с автомобилем. запаковали хорошо, был в оригинальной упаковке.
Dr. Beaver рекомендує цей магазин
17 травня 2021

Купив: Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-52 SILVER dynamic C6 (552401052), Замовлення №15100

это уже второй заказ у них. ранее брал на 100Ач заказ и доставка по Киеву - все ок. старый аккум забирают по 3 грн/Ач на сайте сразу видно, какого года аккум и какая цена в зависимости от года очень адекватная поддержка через вайбер
savaof рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Купив: Автомобільний акумулятор Yuasa YBX5100

Замовлення оформив швидко. Менеджери відзвонюються одразу, уточнюють інф-ю щодо суміснісності замовленого АКБ з авто. Відправка швидка, а пакування - дійсно найкраще! (таке мало коли зустрінеш). Акум відмінний, гарантія оригінальна, 45 міс. Дякую за турботу і швидку роботу!
Відповідь представника «СВІТ АКБ»
Дякуємо за покупку та відгук. Працюємо для Вас!
Valsitsor не рекомендує цей магазин
6 лютого 2021

Купив: Акумулятор BOSH 63A

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «СВІТ АКБ»
Ви прислали нам повністю заряджений і робочий акумулятор. На Ваше прохання сервісний центр тестував його 2 тижні і зробив висновок, що АКБ повністю справний. На жаль, показань Вашого приладу недостатньо для заміни АКБ по гарантії. Рекомендуємо скористатися більш професійним обладнанням або звернутися до кваліфікованих фахівців.
Акумулятор був заряджений тому що коли впала напруга на ньому до 9 вольт (що не допустимо при зберіганні при кімнатній темпиратурі на протязі місяця) - я зарядив його. А швидке закипання акумулятора на протязі пів години свідчить про його короткозамкненість. Ну не буду ж я вам всю лекцию про акумулятори читати. Ви і так це повинні знати. Тому чому при отриманні від вашого сервісного центру розряд становив 20 відсотків? І навіть якщо по вашому прилад для тестування акумуляторів сертифікований HANTEK (нажаль вже фото сертифіката із за неможливості при редагуванні добавити не можу) показав що його життєдіяльність становить 85 відсотків - чому впав заряд??? А я вам відповім -. Із за короткозамкнених пластин... Перевірте всі свої акумулятори повністю заряджені чи впаде 20 відсотків заряду в теплому приміщенні через пів місяця??? Самі знаєте що ні а покриваєте сервісний центр який не хоче брати на себе відповідальність...
6 лютого 2021 Відповісти
Sanya Mudrik рекомендує цей магазин
16 грудня 2020

Купив: Varta d14

Специально выбрал этот магазин так как много на рынке подделок а здесь отвечают за оригинальность товара. Благодарю ребят за консультацию в Вайбер и за быстрое оформление заказа ну и доставку на следующий день. Установил, завёлся, поехал ????
se рекомендує цей магазин
13 грудня 2020

Купив: Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-44 BLUE dynamic B18 (544402044), Замовлення №0010028

заказал через сайт, созвонились с отделом продаж за 10 минут до закрытия магазина (воскресенье), подобрали аналог (не было времени ждать день), через 35 минут аккумулятор уже был у меня, установил его человек, который привез (старый забрали, сделав скидку). Наверное, это как раз тот сервис, который все ожидают. Спасибо большое.