Нона «emilia.terner» Нано рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Archer C64, Замовлення №279459892

Замовляла роутер. Надіслали швидко, повна комплектація, гарантія. Дуже задоволена сервісом та ціною, рекомендую продавця.
Bil Ash рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Каструля Ringel Hanover 16 см (1,8 л) з кришкою (RG-2005/1-16), Замовлення №275270865

Пан Святослав рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Машинка для стрижки Hairclipper Series 5000 HC5612/15, Замовлення №275476453

Все супер
Таня Андрєєва рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Навушники TWS FreeBuds 5i Black, Замовлення №20400372437374

Замовила. Наступного дня замовлення вже було у мене на пошті) Супер
Gleb Tumenok рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Ringel RG-5110, Ringel RG-5112, Замовлення №274350937

Виталий Романовский рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка PRO COOKER SPC-600, Замовлення №270244718

Дякую магазину за швидкість, зв'язались швидко, відправили ще швидше ніж обіцяли, задоволений я і дружина.
Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашим обслуговуванням і тим, як швидко та без проблем отримали свої покупки. Це для нас дуже важливо, забезпечити Вас високоякісними товарами і приємним досвідом покупок. Дякуємо за те, що обрали нас!
Дмитрий Матэ не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 грудня 2023

Хотів купити: Смартфон Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256GB Black

Товар отримав,людський фактор
Відповідь представника «Tech24»
Добрий день! Ми дуже цінуємо наших покупців, та намагаємось надати якісний сервіс, але бувають випадкові ситуації, ми вже взяли на контроль, щоб більше такої ситуації не повторилось. Ми раді, що вирішили проблему! Дякуємо за те, що обрали нас!
vadim00 рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Зарядний пристрій для Apple MagSafe USB-C Wireless Charger (A+ (MHXH3)), Бездротовий зарядний пристрій MagSafe Charger (MHXH3), Замовлення №269164977

Надіслали інший товар, але товар прийняли назад без проблем. Дякую, питання вирішено.
Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашим обслуговуванням. Дякуємо за те, що обрали нас!
Елена Глушанок рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Навушники бездротові Bluetooth, Навушники TWS Tune 520BT Black (JBLT520BTBLKEU), Замовлення №268331258

Мені все сподобалося,і навушники і обслуговування,рекомендую цей магазин.
Виктор Малецкий рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A24 6/128GB Light Green (SM-A245FLGVSEK), Смартфон Galaxy A24 6/128GB Light Green (SM-A245FLGV), Замовлення №267284681

Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом та цінами. Якщо у вас будуть ще які-небудь запитання або потреби, звертайтеся до нас. Приємних Вам покупок!