Виталий Романовский рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Satelit PRO COOKER SPC-600, Замовлення №270244718

Дякую магазину за швидкість, зв'язались швидко, відправили ще швидше ніж обіцяли, задоволений я і дружина.
Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашим обслуговуванням і тим, як швидко та без проблем отримали свої покупки. Це для нас дуже важливо, забезпечити Вас високоякісними товарами і приємним досвідом покупок. Дякуємо за те, що обрали нас!
Дмитрий Матэ не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 грудня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256GB Black

Товар отримав,людський фактор
Відповідь представника «Tech24»
Добрий день! Ми дуже цінуємо наших покупців, та намагаємось надати якісний сервіс, але бувають випадкові ситуації, ми вже взяли на контроль, щоб більше такої ситуації не повторилось. Ми раді, що вирішили проблему! Дякуємо за те, що обрали нас!
vadim00 рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Зарядний пристрій для Apple MagSafe USB-C Wireless Charger (A+ (MHXH3)), Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Charger (MHXH3), Замовлення №269164977

Надіслали інший товар, але товар прийняли назад без проблем. Дякую, питання вирішено.
Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашим обслуговуванням. Дякуємо за те, що обрали нас!
Елена Глушанок рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Навушники бездротові Bluetooth, Навушники з мікрофоном JBL Tune 520BT Black (JBLT520BTBLKEU), Замовлення №268331258

Мені все сподобалося,і навушники і обслуговування,рекомендую цей магазин.
Виктор Малецкий рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A24 6/128GB Light Green (SM-A245FLGVSEK), Смартфон Samsung Galaxy A24 6/128GB Light Green (SM-A245FLGV), Замовлення №267284681

Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом та цінами. Якщо у вас будуть ще які-небудь запитання або потреби, звертайтеся до нас. Приємних Вам покупок!
Artjn рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Замовлення №1

Покупал ssd память, наилучшая цена была в Tech24. Отправили очень быстро. Респект.
Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук і за лояльність до нашого магазину! Ми цінуємо Вашу довіру та впевненість у наших послугах. Якщо у вас буде будь-яке інше питання або потреба, звертайтеся до нас. Бажаємо Вам приємних покупок та гарного дня!
Владимир Мурашов рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Xiaomi Router AC1200 (DVB4330GL), Замовлення №466897_33

Відповідь представника «Tech24»
Дякуємо за Ваш відгук та за вибір нашого магазину! Бажаємо Вам приємних покупок та гарного дня!
Владимир Чайковский рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Електрогриль притискний Delonghi CGH 1130 DP, Замовлення №266147728

Відповідь представника «Tech24»
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук!
Наталія Маркович рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Moulinex CE430A34, Замовлення №265993974

Все дуже швидко передали;) рекомендую.
Оксана Володимирівна Коваль рекомендує цей магазин
6 листопада 2023