Харабет Ян рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Anker Soundcore Liberty 4 White (A3953G21), Замовлення №2917253

Якість обслуговування на високому рівні! Замовлення прибуло вчасно, упаковане дуже надійно. Товар відповідає заявленій якості. Магазин, на який можна покластися.
Александр Кива рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Sony WH-1000XM4 Black (WH1000XM4B), Замовлення №2917039

Все добре, дякую. Нормальні ціни, вибір товару, швидке обслуговування та доставка.
Самойлов Олег рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818), Замовлення №272611483

Гарна консультація, швидка доставка. Магазин знайшов випадково, вирішив подивитись чи є те що я шукаю і знайшов. Ціна вдовольнила, тому купив. Рекомендую!
Дмитро Ч рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Навушники TWS Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №без номеру

Оригінальний опломбований товар. До оплати відкрив та перевірив. Все чудово.
Важин Сергей рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Навушники TWS Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818), Замовлення №272611005

Чудове обслуговування, підбір товару, гарна ціна. Замовляв ннавушники, задоволений на 100%. Дякую! Магазин рекомендую.
БезсмольныйЮра рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Навушники TWS Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №272619764

Все прекрасно, навушники класні, новенькі, зв'язався продавець швидко, через день відправили Новою поштою замовлення, все прийшло у фірмовій упаковці, добре та надійно запаковано. Рекомендую!
Кушнир Алексей рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №263300804

Всім рекомендую цей інтернет-магазин. Працівники магазину дуже кваліфіковані, уважні та ввічливі. Ціни дуже порадували та загалом я залишився дуже задоволеним обслуговуванням!
Uvarov Igor рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Nothing Ear (stick) White, Замовлення №263300683

Прекрасний магазин, менеджер як друг, все розповість, пояснить, щоб було зрозуміло. Сервіс на найвищому рівні.
Вика Малахова рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818), Замовлення №263300412

Дуже гарний сервіс. Допомога та консультації по суті. Дуже швидко відповідають. Професіонали своєї справи. Жодних проблем та нарікань.
Богдан Бурим рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Logitech G435 LIGHTSPEED White (981-001074), Замовлення №263300304

Чудовий магазин, як і співробітники) допомогли підібрати навушники за жанровими уподобаннями й попали прям у яблучко. Загалом лише позитивні емоції від покупки). Так тримати, хлопці, до нових зустрічей.