Ціна збігалась із заявленою на hotline
Кругозор рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Бензиновий генератор Forte FG6500 (43688), Замовлення №15874308

Постачальник даного генератора на ринку України працює вже більше 10 років, сам виробник генератора зарекомендував себе як надійний. Генератор простої конструкції, працює надійно та без відмов при умові належного використання.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо Вас! Дякуємо за те що знайшли час залишити відгук, нам приємно бачити задоволеного клієнта. Бажаємо, щоб усі придбані в нашій мережі технічні товари служили Вам довго і надійно! З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
SergeyProud рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Шліфмашина кутова RONIX 1200 Вт (3102), Замовлення №15871049

Уже хо брать в др. маг., но решил проверить тут, и не ошибся) Тут и дешевле и быстрее)) Всё проверили, всё раб.)) Единственное что мне показалось в маг. это не полная комплектация, но дома оказалось что всё в норме) тут мой косяк)) Да и брал по скидке, промокод працює)) Дякую!)
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо Вас Сергію, дякуємо за те що знайшли час залишити відгук, нам приємно бачити задоволеного клієнта. Бажаємо, щоб усі придбані в нашій мережі технічні товари служили Вам довго і надійно! З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Юлий Бондаренко рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Геймпад Sony DualSense White (9399902), Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №140903919

Обожнюю Фокстрот, завжди отримую швидке та якісне обслуговування. З приставкою та геймпадом теж ніяких проблем за майже 4 місяці не виявлено, працює добре та без нарікань.
Представник магазину «ФОКСТРОТ»
Вітаємо Вас Юлій, дякуємо за те що знайшли час залишити відгук, нам приємно бачити задоволеного клієнта. Бажаємо, щоб усі придбані в нашій мережі технічні товари служили Вам довго і надійно! З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
24 липня 2024 Відповісти
Сергій П. не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Свитязь БТ-430 PRO, Замовлення №15741406

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Представник магазину «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Від імені компанії приносимо вибачення за отримані негативні емоції та щиро перепрошуємо за незручності. Повернути або обміняти товар можливо тільки в тому випадку, якщо товар не був у використанні, не має подряпин, істотних недоліків, та не порушена цілісність упаковки. У разі некоректної роботи техніки або її поламки у гарантійний термін, техніка передається до уповноваженого сервісного центру виробника на діагностику, для встановлення причин. Якщо це заводський брак, то за наявністю висновку від СЦ Вам обміняють товар або повернуть гроші. Ваше звернення зафіксоване, та передано до відповідального відділу на розгляд. З повагою, Оксана Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
24 липня 2024 Відповісти
Алексей Лузгин не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3600Wh

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Вітаємо! Приносимо вибачення за таку неприємну ситуацію, в даний момент інформацію передали на відділ якості для того щоб розібратися та надати Вам зворотній зв'язок. З повагою, Ірина Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
23.07.24. Вернули деньги
23 липня 2024 Відповісти
Селена не рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Edler ED-325WIW, Замовлення №15876281

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Нам дуже прикро, що у Вас склалося таке враження про наш магазин. Від імені компанії приносимо вибачення за отримані негативні емоції! Ми вже передали Ваше звернення у відповідний відділ, очікуйте дзвінок від нашого спеціаліста! Та ще раз приносимо Вам вибачення! З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Александра Бурковецкая не рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Хотів купити: Холодильник

Интернет магазин ужасно работает.Хотели купить холодильник,оформили заказ на сайте,при оформлении написано было что доставка на 22е число,все 3 дня до этого пыталась сама им дозвониться ещё-безрезультатно.По итогу когда дозвонилась в день доставки чтобы уточнить время они сказали что заказ ещё не подтвержден и надо будет ждать ещё 3 дня."Спасибо",в итоге купили холодильник в ...,они подтвердили заказ через 5 минут после оформления.
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Шановна Олександра, ми щиро перепрошуємо за всі незручності, які Ви зазнали під час оформлення та доставки Вашого замовлення. Ми розуміємо, як важливо отримати товар вчасно, особливо коли йдеться про такі важливі покупки, як холодильник. Нам дуже прикро, що Ви зіткнулися з труднощами у спілкуванні з нашою службою підтримки та були змушені звернутися до іншого магазину. Ми прагнемо надавати найкращий сервіс і врахуємо Ваші зауваження, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Ми дуже цінуємо Ваш відгук і ще раз приносимо свої вибачення за цей неприємний досвід. Дякуємо за розуміння і надіємося на Ваше повернення в майбутньому. З повагою, Дмитро Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Ірина Т не рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Хотів купити: Кондиционер HYUNDAI ARN07RSSUAWF1/ARU07RSSUAWF1

Жахливий магазин - нікому не рекомендую! Купила кондиціонер, оформивши кредит і заплативши перший внесок. Взяла вихідний, щоб отримати доставку товару. Коли мені його не привезли, півгодини додзвонювалась в магазин, на що мені відповіли, що товару немає. Хоча на сайті він так і світиться "в наявності". Гроші мені не повернули. І ніхто навіть не перередив, що товар закінчився!
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Ірино, нам дуже прикро, що у Вас склалося таке враження про наш магазин. Від імені компанії приносимо вибачення за отримані негативні емоції! Ми розуміємо, що скасування замовлення може викликати неабияке розчарування. На жаль, іноді виникають ситуації, коли інформація про наявність товару не встигає оновитися вчасно, наразі даний товар не представлений на нашому сайті. Прохання надіслати Ваше звернення нам на електронну адресу: info@foxtrot.com.ua з номером телефону на який було оформлено це замовлення. Наші менеджери негайно займуться Вашим питанням, та також запропонують альтернативні варіанти щодо придбання потрібного товару. Ще раз перепрошуємо та дякуємо за Ваше розуміння і терпіння! Ми зробимо все можливе, щоб повернути Вашу довіру! З повагою, Алла Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Любов рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Смартфон Nokia G22 4/128GB Meteor Grey, Замовлення №15865681

Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені функціональністю та батареєю вашого нового телефону. Сподіваємось, що він буде служити Вам довго і надійно. Ваш Фокстрот! З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353
Essence UA не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: TCL TAC-09CPB/PSLW

4 дні знадобилось працівникам фокстроту щоб повідомити що товару не буде, замість того щоб 4 дня чекати можна було замовити в нормальному магазині
Відповідь представника «ФОКСТРОТ»
Дякуємо за Ваш відгук. Щиро перепрошуємо за незручності, спричинені затримкою у повідомленні про відсутність товару. Ваше зауваження дуже важливе для нас, і ми вже працюємо над тим, щоб покращити наші процеси комунікації та забезпечити своєчасне інформування клієнтів. Для того щоб ми мали змогу розібратися у ситуації, та допомогти, будь ласка, напишіть нам всі подробиці на info@foxtrot.ua вказавши Ваші контактні дані для надання зворотнього зв'язку. З повагою, Олександр Фахівець по роботі з клієнтами Компанія "Фокстрот. Техніка для дому" 0800 300 353