Федотовська Iнна рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Посудомийна машина Electrolux ESG43310SX, Замовлення №10296

Чудові ціни! Вдалося заощадити значно, роблячи покупки тут, і якість обслуговування вища ніж у розпіарених магазинах. Дуже все сподобалось! Спасибі!
Наталія Кушнір рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot L20 Ultra Complete White, Замовлення №287671975

Дуже вдячна за супер швидку відправку. Дуже задоволена своєю покупкою!!!
Сарина Карина рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0), Замовлення №10223

Рекомендую цей магазин. Консультант магазину відмінно проконсультував по товару. Замовлений товар відповідав всім заявленим на сайті характеристикам і словам консультанта. Все пройшло вчасно і безпроблемно.
Halya Hanson рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №10174

В магазині була краща ціна на цей телефон. Дякую продавцю за оперативну відправку та якісний товар. Однозначно рекомендую!
Радион Сурко рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7S Solar Slate Gray with Black Band (010-02539-12/13), Замовлення №10032

Коротко - магазин рекомендую! Дуже швидка доставка, товар оригінальний, все супер.
Винник Ярослав рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Варильна поверхня електрична Electrolux CIR60430CB, Замовлення №9760

Чудовий магазин з якісними товарами. Сайт зрозумілий, все працює добре. Сам товар прислали швидко, проблем не виникало. Рекомендую!
ГребенкинДима рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW60A3120BE, Замовлення №9101

Вперше тут купую, дуже задоволений сервісом та можу сказати що ціни тут чудові, порекомендую продавця друзям теж!
Ильїн Петро рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Pro, Замовлення №8831

Рекомендую магазин, продавець клієнтоорієнтований і завжди допоможе з вибором, загалом, всі п'ять зірок!
Set187 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Піч камін чавунна KAWMET P3 (7.4 kW) EKO, Замовлення №777

Мій досвід замовлення в інтернет-магазині був захоплюючим! Весь процес був безпроблемним: швидке замовлення, прозора комунікація щодо доставки та якісний товар. Я вражений оперативністю та професіоналізмом команди. Товар відповідає всім моїм очікуванням, і я відчуваю себе задоволеним покупкою. Рекомендую цей магазин усім, хто шукає надійного партнера для онлайн-покупок. Щиро дякую за чудовий досвід!
Мироненко Таня рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 (82KU01QKPB), Замовлення №8706

Товаром задоволена. Приїхав без пошкоджень, робочий. Взаємодією з представниками магазину задоволена повністю.