Ціна збігалась із заявленою на hotline
Талызин Иван рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Ноутбук MSI Sword 15 A11UE (15A11UE-214PLE), Замовлення №16146227

Відмінний сервіс, доступні ціни та професіоналізм. Рекомендую для вдалих покупок!
Вероника Иванченко рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Мультимедійна акустика Marshall Woburn III Cream (1006017), Замовлення №16148150

Замовленням дуже задоволена, відправили в день замовлення на сайті (так як товар був в наявності), в оригінальній коробці, з чеками тощо. Дякую за оперативність!
Alex Zo рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Tig Fox T500 540Wh, Зарядна станція Tig Fox T500 540Wh, Замовлення №383

Гріється блок зарядки. Охолоджую вентилятором.
29 червня 2024 Відповісти
Victor Mulyak не рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max

Відсутній товар
Серебрякова Ю. рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot W10 (RLS5C_W10), Замовлення №1613302

Плюсик магазину за швидке обслуговування і бюджетні ціни. Своє замовлення отримала вчасно без проблем. Однозначно рекомендую!
СвириденкоВася рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Дизельний генератор Kraft&Dele KWD-6500E (KD-120), Замовлення №1555748

Гарний магазин із чудовим сервісом. Компетентні консультанти. Товар відповідає заявленій якості та комплектації!
Егоров Олег рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Electrolux EW7WO349SU, Замовлення №1550997

Дуже вдячний і за супровід і за чудову сушарку в ідеальному стані. Всіх благ!
Сапкин Влад рекомендує цей магазин
5 червня 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE AORUS 5 KE4 (KE4-72UK314SO), Замовлення №1537184

Купив ноут тут. Дуже задоволений ним :) Все працює, все файно. Обслуговування на вищому рівні!
Иван Игнатенко рекомендує цей магазин
3 червня 2024

Купив: Дизельний генератор Daewoo Power DDAE 10500DSE-3, Замовлення №1500992

Дуже швидко оформили доставку, товар прийшов у цілісності та якісний. Усім задоволений та рекомендую.
Фесенко Алекс рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Купив: Зварювальний інвертор Kraft&Dele KD1868, Замовлення №1108880

Дякую за товар, все як і заявлено за ціною та в характеристиці. Товар швидко прийшов. Ввічливі співробітники, магазин рекомендую!