Колмыков Ярик рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Телевізор QE55QN85C, Замовлення №5703

товар новий, оригінальний і в наявності, ціна відповідає заявленій, гарне обслуговування!
Павкин Роман рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Комбінована плита FSMT62321DXSS, Замовлення №5683

Товар відправили швидко. Стосовно ціни - все ок. Швидкий зворотній звязок, гарна консультація, хороша нова техніка.
Буянов Олег рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Електросамокат Mi Electric Scooter 4 Pro, Замовлення №5611

Все вчасно, гарна консультація, професійний підхід до справи, товар сподобався. Спасибі))
Бегун Илья рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Ноутбук Sword 15 A11UE (15A11UE-214PLE), Замовлення №5578

Швидка доставка. Вранці замовив і наступного дня ноутбук був у мене. Класний ноут, взяв для роботи. Рекомендую цей магазин.
Калин Александр рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Монітор 38WP85C-W, Замовлення №5509

Дуже задоволений покупкою монітора. Магазин мені сподобався, ввічливий продавець, швидко відправив товар. Дякую за співпрацю. Повернусь до вас ще не раз.
Забелин Дима рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Посудомийна машина SMS4HVW45E, Замовлення №5463

Менеджер оперативно зателефонував після замовлення, детально розповів про терміни та сам товар. Рекомендую.
Камышенко Лера рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Кавомашина автоматична ECAM 359.55.B, Замовлення №5401

Все чудово. Магазин працює як годинник. Доставка так само. Усі ввічливі. Товар якісний. Жодних претензій, я задоволена. Дякую!
ПономаренкоКоля рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Лінійно-інтерактивний ДБЖ UPS09 (2000VA/1400W), Замовлення №5338

Оперативно відписали, все узгодили. Відправка відбуалась у той самий день. Чудовий магазин, рекомендую!
Кузіна Ліза рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Сушильна машина W7 D93SB, Замовлення №5301

Замовленням задоволена. Менеджер швидко виходить на зв'язок і відповідає на питання, відправка швидка. Задоволена всім та рекомендую!
Вареник Яна рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE Silver (SM-R895FZSA), Замовлення №5259

Все добре, товар цілий, коробка теж, чек з гарантією був. Замовлення пройшло без проблем. Дякую.