Alex24198 рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Комплект руль та педалі G29, Замовлення №272767262

Замовляв під заказ з-за кордону, продавець вказав кількість днів очікування і все прийшло вчасно, як і гарантували. Гарний інтернет магазин!
Антоненко Олег рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Посудомийна машина Bosch SMS6ECI07E, Замовлення №1399

Замовив дружині посудомийку. Товар приїхав вчасно, добре упакований, новий. Враховуючи досвід - рекомендую магазин! Хороші ціни та приємне обслуговування. Ціну зафіксували у момент підтвердження замовлення.
Евгений Ярко рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Лінійно-інтерактивний ДБЖ Green Cell UPS09 (2000VA/1400W), Замовлення №1345

Знайшов що шукав, замовлення опрацювали швидко, все працює. Всім задоволений!
Коновал Макс рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Набір інструментів LEX 108 шт., Замовлення №1321

Доставка была быстрой и без проблем. Спасибо вашему магазину за качественный товар и отличное обслуживание!
Алекса Танова рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Портативна колонка Marshall Kilburn II Black (1001896), Замовлення №1307

Магазин хороший, швидко прийняли замовлення і зв'язались. Товар якісний, новий, як і зазначено в описі. Повністю відповідає своїй ціні та надійності. Я у захваті.
David Gritsenko рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Silver (SM-R890NZSA), Замовлення №1292

Минулого року замовляли у вас телевізор, залишились дуже задоволені і знов вирішили звернутись. Цього разу придбав дружині смарт-годинник. Все добре, дуже приємні ціни та ввічливі менеджери. Вдячні за вашу роботу)
Экзархо Влада рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №1261

Дякую за якісний товар та висококласний сервіс! Телефон дуже класний і ціна хороша. Коробка нова, не розкривалась, ніяких нарікань. Рекомендую магазин!
Serhiy302 рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Монітор Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27" (BHR5039GL, XMMNT27HQ), Замовлення №274325265

Товар був у наявності. Ціна відповідала заявленій на сайті Хотлайн і була однією з найнижчих на час замовлення. Консультант був дуже ввічливий і компетентний, відповів на усі питання. Замовлення відправили на другий день. Прийшло все в час та у належній якості. Чеку у коробці не було, але було запропоновано відправити його на Вайбер. Для гарантії, магазину достатньо що б залишили коробку та повну комплектацію. Магазин можу сміло рекомендувати!
Зуев Давид рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung Bespoke RB38A7B6C41, Замовлення №1244

Все супер. У магазині великий та гарний асортимент побутової техніки, консультант допоміг зробити вибір. Загалом я всім задоволений і можу радити.
Сафронов Ваня рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Pro, Замовлення №1227

Покупкою задоволений, самокат відправили дуже швидко, хоча був і вихідний. Офіційні пломби на коробці були цілі. Гарантію та чек вклали окремо. Ніяких проблем з оплатою, все прозоро. Дякую)