Viacheslav Kachanovskiy рекомендує цей магазин
19 лютого 2020

Купив: Телевизор philips 65pus7304/12

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Покупкой и сервисом остался доволен - доставка прошла очень оперативно и качественно, Магазин рекомендую.
Max155 рекомендує цей магазин
19 лютого 2020

Купив: Телевізор LG 50UM7450, Замовлення №55665548

В этом интернет магазине покупал телевизор. Выбрал его, потому что знакомый тоже брал здесь. Нашел нужную модель и позвонил, сделал заказ, внёс предоплату. Получил через пять дней. Никаких претензий. Так что рекомендую.
HA US рекомендує цей магазин
12 лютого 2020

Купив: Samsung QE55Q80R

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Отличная фирма. Советую иметь дело с ними. Купил телелевизор Samsung QE55Q80R Все прошло очень хорошо. Думаю купить у них еще холодильник. Одельное спасибо Юле! Вячеслав.
Victor vito рекомендує цей магазин
11 лютого 2020

Купив: Телевізор LG OLED55B9

Отличный магазин. Брал здесь третий раз, цены приятно радуют, гарантия на год, но слава богу не пришлось еще пользоваться
Sandking_0 рекомендує цей магазин
8 лютого 2020

Купив: samsung qe55q80r

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Всё прошло на отлично, заказал телевизор Samsung, оплатил аванс, прислали в оговоренный срок, телек отлично работает, всем доволен... Фирме респект и благодарность... Всем рекомендую ! Луцк
Kollkaa рекомендує цей магазин
1 лютого 2020

Купив: Телевізор LG 50UM7450

Заказ выполнен в срок оговоренный продавцом и точно соответствует описанию. Я остался доволен компанией.
Гість рекомендує цей магазин
9 липня 2019

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) 1TB (9773412)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Купував приставку в даному магазині, дуже приємна менеджер Юлія відповіла на всі питання і детально пояснила куди за нею підійти, перевірили на місці, все супер, покупкою задоволений!!!!!
Vitalii Rudenko рекомендує цей магазин
6 червня 2019

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Note 9 N960 6/128GB Ocean Blue (SM-N960FZBD), Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 46mm Silver (SM-R800NZSA)

Все пройшло відповідно до попередніх домовленостей. Хлопці спрацювали чітко, товар відповідає опису. Хотілося б прискорити доставку, але не все від них залежить. Рекомендую.
Гість рекомендує цей магазин
5 жовтня 2018

Купив: Telefunken T43FX280

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару

Замовляю тут другий раз. Дуже подобається сервіс. Дякую Вам!!!
Calamondie рекомендує цей магазин
16 липня 2018

Купив: Телевізор LG 32LK6200, Замовлення №2305

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Ціна вигідно відрізняється від пропозицій в інших магазинах. Швидко відреагували на замовлення, швидко відправили, швидко отримала замовлення. Якість товару чудова. Дуже дякую. Зекономила гроші та час.