Ціна збігалась із заявленою на hotline
Vitalii Vitalii рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Nosorog Soy Isolate Protein 1000 g /28 servings/ Banana, Протеїн соєвий Nosorog Soy Isolate Protein 1000 g /28 servings/ Banana, Замовлення №3850434

Моє замовлення №3850434 було виконано вчасно. Якістю товару задоволений. Працівники в точці видачі замовлення любязні і ввічливі. Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «STYLUS»
Віталій, дякуємо за відгук! Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині.
Рустам не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill 4in1 XL GC784D30

Заказал товар который на сайте с пометкой в наличии. Оплатил сразу но оказалось что ждать нужно 10 дней. Сервис поддержки сообщил, что возврат денег займет 3 дня.
Відповідь представника «STYLUS»
Доброго дня, Рустам! Нам прикро, що Ви залишились розчаровані співпрацею з нашим магазином. Вкажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли перевірити деталі звернення та надати Вам зворотній зв'язок.
Anton Shatilov не рекомендує цей магазин

Купив: EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №3832312

Відповідь представника «STYLUS»
Доброго дня, Антоне! З Вами вже зв'язався менеджер для можливого врегулювання питання. Ми дякуємо Вам за зворотній зв'язок та бажаємо в подальшому отримувати від покупок лише позитивні емоції!
Mike Syvovol не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: EcoFlow DELTA 2 Max 2048Wh 2400W Black (EFDELTA2Max-EU), Замовлення №№ 3867759

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «STYLUS»
Михайло, дякуємо за зворотній зв'язок! Приносимо найщиріші вибачення за ситуацію, яка виникла з Вашим замовленням. З Вами вже зв'язався менеджер для врегулювання питання. Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на ставлення до нашого магазину в цілому. Бажаємо в подальшому отримувати від покупок лише позитивні емоції!
Angelinavsv рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Тесс Ґеррітсен: Послухай мене. Книга 13, Замовлення №3858277

Книжка прийшла у чудовому стані, рекомендую цей магазин
Відповідь представника «STYLUS»
Ангеліно, дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупки завжди приносять лише позитивні емоції!
Сима Хороший рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Корпус Vinga CS316B, Замовлення №3797732

Гарний хороший корпус за адекватну ціну. Сам магазин поруч й гарний. Рекомендую.
Відповідь представника «STYLUS»
Дякуємо за відгук! Нехай покупки завжди приносять лише позитивні емоції!
Максим не рекомендує цей магазин

Купив: Машинка для стрижки Philips MG3720/15, Замовлення №3857670

Вже вдруге отримую замовлений товар у цього магазину без будь-якого додаткового пакування. Просто заводська упаковка. На ній наліпка нової пошти, яку коли здираєшь залишаються сліди, куди коробки також несильно, але примяті. Замовляв на подарунок... на вигляд як б/у через коробку. Чого не питаєте у покупця про це? Економія? Отже, якщо для вас важливо, щоб упаковка товару була без слідів транспортування то вам не сюди...
Відповідь представника «STYLUS»
Доброго дня, Максиме! Дякуємо Вам за конструктивний зворотній зв'язок. З Вами вже зв'язався менеджер для можливого врегулювання питання. Ми обов'язково докладемо зусиль, щоб подібних ситуацій не виникало! Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на ставлення до нашого магазину в цілому.
Іван не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro

Замовив товар, кажуть - так, приїжджайте через 3 дні, можна буде забирати. Надіслали номер замовлення. В день коли мав забирати телефоную їм, кажуть "Ой, а вашого товару немає, не знаємо як це вам сказали, що є"... Коротше, якщо ви хочете бути впевненими в тому, що товар ваш реально відкладуть після замовлення, то цей магазин, на жаль, не підходить.
Відповідь представника «STYLUS»
Доброго дня, Іване! Нам прикро, що співпраця з нашим магазином не принесла Вам бажаних позитивних емоцій. Вкажіть, будь ласка, номер замовлення, щоб ми могли уточнити деталі звернення та надати Вам зворотній зв'язок.
Podruga не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101)

Прийняли замовлення і сказали, що павер банк буде готовий до видчачі через три дні. Однак в призначений день я не отримала ніякого повідомлення, тож подзвонила сама і мені сказали, що товар закінчився. При цьому на сайті ця пропозиція все ще активна. Не раджу тут замовляти
Відповідь представника «STYLUS»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок. Вкажіть, будь ласка, номер замовлення, щоб ми змогли уточнити деталі та надати Вам відповідь.
illia рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Haya Labs L-Proline 1000 мг L-пролін 100 капсул, Замовлення №3832609

Товаром і виконанням замовлення задоволений, ціна приємна. Товар в гарному стані, все виглядає дуже добре.
Відповідь представника «STYLUS»
Ілля, дякуємо за відгук! Нехай покупки приносять лише позитивні емоції. Будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині.