Tata_M не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Tefal GC714834 OptiGrill+, Замовлення №3565344

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день, Тетяно! Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже прикро, що досвід співпраці з нашим Інтернет-магазином не приніс Вам бажаних позитивних емоцій. Проте , слід відмітити , що кожен наш клієнт, без винятку, може перевірити товар при отриманні й тільки після перевірки приймати остаточне рішення про покупку. Варто додати, що дійсно доставка товару здійснюється до під'їзду й клієнт може перевірити товар на факт цілісності , комплектації, тощо. Однак, у разі, якщо клієнту необхідний заніс до квартири, то це клієнтом повідомляється при оформленні замовлення й заніс додатково оплачується згідно тарифікації , котра зазначена на нашому сайті: https://stylus.ua/uk/delivery.html Далі, що стосується Вашого звернення до сервісного центру, то Ваш пристрій було прийнято на діагностику оскільки Ви заявляєте про дефект та під час прийому було здійснено огляд товару, в ході якого було встановлено , що пристрій був у використанні та він має залишки плям від рідини та забруднення ( додаємо до відгуку фото ). Такий товар , на жаль, не може підлягати обміну або ж поверненню згідно чинного Законодавства України Про Захист Прав Споживачів , ст. 9, п.1. Слід відмітити, що повернути товар протягом 14-ти днів можна за умови , якщо товар не був у використанні, збережено товарний вигляд, пломби та ярлики, а також, якщо пристрій належної якості. Наразі, Ваш пристрій знаходиться на гарантійному обслуговуванні в авторизованому сервісному центрі виробника, згідно умовам та термінам, котрі прописані у Вашому гарантійному талоні, з яким Ви ознайомились як на момент покупки так і на момент звернення до сервісного центру. В документації чітко вказано, що гарантійний ремонт може тривати до 45 робочих днів за умови , якщо необхідне замовлення запчастини. Як ми бачимо, до Вашого пристрою було здійснено дане замовлення запчастини й сервісний центр жодним чином не порушує обумовлених документацією термінів. Істотний недолік ( брак виробника ) має підтвердитись відповідним висновком експертизи, так як це і передбачено чинним Законодавством України Про Захист Прав Споживачів , ст. 8 й брак виробника підтверджено авторизованим сервісним центром виробника не було. Тому, прохання очікувати будь ласка на зворотній зв'язок по результатам готовності Вашого пристрою. В свою чергу, ми обов'язково передамо запит до асц щодо можливого пришвидшення проведення гарантійного обслуговування. Сподіваємось на Ваше розуміння!
Nikolay Sliva рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Solgar Bilberry Ginkgo Eyebright Complex Plus Lutein 60 caps Черника, Гинкго, Очанка и Лютеин, Замовлення №3621031

Моє замовлення №3621031. Замовляв у цьому магазині БАД Solgar Bilberry Ginkgo Eyebright Complex Plus Lutein 60 caps Черника, Гинкго, Очанка и Лютеин і задоволений швидкістю обробки та доставки мого замовлення до магазину. Ціна приємна та гарний термін придатності товару. Раніше також тут замовляв БАДи і усім задоволений. Дякую.
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Щиро дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів! :)
Иулия рекомендує цей магазин

Купив: Розсувна драбина EuroGold D2023HR (3 ступені), Замовлення №3620168

отличная стремянка ,доставили быстрей чем обещали,довольна,спасибо!
Відповідь представника «STYLUS»
Вітаємо! Дякуємо Вам за приємний відгук. Раді старатись для Вас! :)
Alla Nadezhnikova рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смарт-годинник Galaxy Watch5 44mm Graphite (SM-R910NZAA), Замовлення №3639139

замовила даний годинник 25.02 і 27.02 вже отримала. зарядний пристрій виявився несумісний з моїм павербанком, проте від телефону заряджається доволі швидко, покупкою я задоволена і можу рекомендувати магазин "Стилус", оскільки у них дешевше ніж в багатьох відомих магазинах, і сервіс на високому рівні. дякую!
Відповідь представника «STYLUS»
Алла, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)
Елена Елена рекомендує цей магазин

Купив: Ваги підлогові електронні Mi Smart Scale 2, Замовлення №3638037

Моє замовлення номер 3638037 прийшло навіть раніше чим очікувала. Оператор магазину відповів на усі мої запитання. Дуже задоволена покупкою. Вже не перший раз купую в цьому магазині, тому сміливо його рекомендую. Тим більше, що в магазині діє дуже вигідна програма лояльності для постійних покупців.
Відповідь представника «STYLUS»
Олено, вітаємо! Дякуємо за відгук та рекомендації. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам тільки позитивні емоції! :)
kusia2203 рекомендує цей магазин

Купив: Apple MacBook Pro 16, Замовлення №3629474

Люблю замовляти на Стилусі, гарна ціна, бонуси та все завжди в срок доставляють)
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Ми дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову в нашому магазині! :)
Oleg1270 рекомендує цей магазин

Купив: змішувач EcoMIX EM-208, Замовлення №№ 3625965

Доставили на 1 день раніше, ніж обіцяли.На дату придбання по акції ціна була найнижча серед усіх магазинів. Змішувач виглядає досить пристойно, встановлюється без проблем, на скільки вистачить подивимось, гарантія 1 рік.
Відповідь представника «STYLUS»
Олег, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Щиро раді старатись для Вас! :)
Леся Струніна рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS T13 ANC White, Замовлення №3625876

Відповідь представника «STYLUS»
Леся, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)
Alessandroni рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: BodyPerson Labs BCAA Recovery 500 g / 50 servings / Green apple , Протеїн сироватковий Whey Protein 908 g /27 servings/ Banana, Замовлення №3631350

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Моє замовлення № 3631350 - вже не перший раз заказую тут спорт харчування досить гарна якість і ціни найнижчі, з мінусів тільки те, що в Полтаві закрили пункт видачі
Відповідь представника «STYLUS»
Alessandroni, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Мастерская REVER не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Сушильная машина Samsung DV90T5240AT/UA, Сушильна машина DV90T5240AT

Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Прохання вказати номер Вашого замовлення, щоб ми могли перевірити всі дані та надати зворотній зв'язок.
Заказ № 3636012 от 23-02-2024 Вы лучше разберитесь с ценообразованием на вашем сайте. Сегодня цена еще несколько раз менялся. Или вы не хотите видеть корень проблемы?
Вчора Відповісти
Tata_M
На модерації
Це Вам просто пощастило, так сказати, доля відвела. У випадку браку чи поломці це був би треш
Сьогодні Відповісти