Аня Пімка не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Розумна розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 Wi-Fi (BHR6868EU / ZNCZ302KK), Замовлення №3696034

Найгірший в світі магазин! Ніколи, ніколи, чуєте, ні за яких умов не купуйте тут. Товар бу, повернення лише через сервісний центр і там вам відмовлять. Бо обов’язково знайдуть якісь «сліди» використання. А якщо ви лише взяли і одразу повернули, то «чому при покупці не перевіряли. Самі винні»
Відповідь представника «STYLUS»
Анно, добрий день! Нам шкода, що покупка в нашому Інтернет-магазині не принесла Вам бажаних позитивних емоцій. Проте, ми перевірили всю інформацію та готові повідомити, що Вами було придбано товар 3.04 із самовивозом з магазину й Вами при отриманні не було заявлено жодних претензій щодо якості товару, його зовнішнього вигляду, тощо. Ви перевірили позицію та прийняли для себе остаточне рішення про покупку. Також, слід відмітити, що ми продаємо тільки нову продукцію й, зокрема, замовлена Вами позиція йшла спеціально під Ваше замовлення. Далі, через деякий час після покупки, сьогодні (15.04) Ви звернулись до сервісного центру із запитом повернути товар так як він не підходить Вам за параметрами. Проте, в ході огляду Вашого товару спеціалістами сервісного центру у Вашій присутності було зафіксовано, що товар був у використанні й він має численні подряпини та потертості на корпусі (до відгуку додаємо фото, котрі були зроблені під час прийому Вашого пристрою). Повідомляємо Вам, що ми працюємо в рамках чинного Законодавства України Про Захист Прав Споживачів, а саме стаття 9, пункт 1, в котрій зазначено, що повернути чи обміняти товар протягом 14-ти днів можна за умови, якщо товар не було введено в експлуатацію та збережено товарний вигляд, пломби та ярлики. Оскільки дані умови, Вами, на жаль, дотримані не були, по цій причині на превеликий жаль, ми вимушені відмовити у поверненні даного товару.
Kiren Nagorna рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS OPPO Enco Buds 2 Midnight, Замовлення №3705236

Моє замовлення 3705236, на навушники oppo отримала, все чудово. Прийшли чеез день, менеджер по телефону все підтвердив, підказав. Навкшники самі класні, гарно грають, компактні, були заклєєні що добре. Хлопець продавець спитав чи щось треба допомогти і тд. Одне що погано не дають пакета, все треба нести в своєму, але то не мінус, а просто побажання))
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Ми вдячні Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів! :)
Ilya рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Карта пам'яті Kingston 256 GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 Canvas Select Plus + SD Adapter SDCS2/256GB, Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 64 GB, Замовлення №3703288

Взял Steam Deck на 64 GB и карту памяти на 256 GB. Сам Steam Deck пришел полностью запечатанный и с оригинальной пломбой Valve на чехле. Все проверили, все работает. Очень доволен.
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)
Юлія Гурнак рекомендує цей магазин

Купив: Шолом Green Cycle Marvel розмір 54-58см синій мат, Замовлення №№ 3701740

Моє замовлення № 3701740 виконано швидко, якісно і з безкоштовною доставкою, що було додатково приємно. Придбала велосипедний шолом - дуже задоволена, товар якісний і відповідає опису, та ще й найнижча ціна
Відповідь представника «STYLUS»
Юліє, добрий день! Дякуємо за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Денис Пацкан не рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук MSI Katana 17 B12UCRK (B12UCRK-1055XPL), Замовлення №3701297

Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та приносимо найщиріші вибачення за доставлені незручності! Ми розуміємо Ваші емоції й приносимо вибачення за доставлені незручності! Як ми бачимо, Вам була надана відповідь на ел. адресі щодо даної ситуації, а також можливі варіанти вирішення питання. Додатково з Вами ще раз зв'яжеться наш менеджер щодо Вашого замовлення. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
Доповнення. Поспілкувавшись з менеджером дізнався дуже цікаву річ - Наші з Вами посилки перед відправкою, ніхто не перевіряє. Тобто ноут навіть не вмикали. Начебто це не передбачено. Тому і не виявили невідповідність комплектації, бо не звіряють, що відправляють. Дивно якось та водночас цікаво, а як тоді виявили та виправили помилку в характеристиках на сайті (ще до мого звернення???). Парадокс. Раніше кілька тижнів до цього рекомендував товаришу цей сайт для купівлі телевізора, йому по телефону запропонували таку опцію як перевірку на наявність битих пікселів за начебто 200-300 грн (точно не пам'ятаю) але десь у такому діапазоні. Мені такої пропозиції не надходило. Я сподівався, що це в наш час в інтересах компаній бажаючих забезпечити високий рівень обслуговування. Товаришу доречі співпраця з магазином сподобалась і він ще й айфон 14 про дружині тут купив по моїй рекомендації. А зараз після таких нюансів... Майте розуміння та ретельно перевіряйте при отриманні свої покупки, бо магазин перевірку не проведе.
Представник магазину «STYLUS» відповів на коментар Денис Пацкан
Добрий день! Дійсно, клієнт перший, хто має змогу перевірити товар, умівкнути його та тільки після перевірки рекомендовано приймати остаточне рішення про покупку. Що стосується послуги перевірки на биті пікселі, то дана послуга пропонується виключно до телевізорів, а до таких товарів як ноутбуки, тощо, дана послуга не передбачена. Також, послуга перевірки телевізору на биті пікселі має встановлену вартість 199 грн. й пропонується клієнту за його бажанням. Нам прикро, що в кінцевому результаті Ви залишились розчаровані після співпраці з нашим Інтернет-магазином. Проте, отримавши той чи інший зворотній зв'язок від клієнта, ми завжди стараємось знайти компромісні варіанти врегулювання питання та пропонуємо їх клієнту виходячи з ситуації й жодне звернення споживача ми не залишаємо без уваги й, звісно ж, ми щодня працюємо над покращенням клієнтського сервісу! Дякуємо Вам за відгук та доповнення та бажаємо Вам гарного дня й мирного неба!
16 квітня 2024 Відповісти
Ира Филоненко рекомендує цей магазин

Купив: Рюкзак YES S-60 Barbie, бузковий, Замовлення №3707374

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Все супер
Відповідь представника «STYLUS»
Ірино, вітаємо! Ми вдячні Вам за відгук. Нехай покупка приносить лише позитивні емоції! :)
Anomia не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: Граблі садові Fiskars Ergonomic 135510 (1000652), Замовлення №3706890

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук та приносимо найщиріші вибачення за незручності! З Вами вже зв'язався наш менеджер для подальшого можливого врегулювання питання. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю!
Проблема вирішена, дякую за зворотній зв'язок!
Представник магазину «STYLUS» відповів на коментар Anomia
Дякуємо і Вам за довіру та зворотній зв'язок!
Олексій І рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Зарядний пристрій Baseus Wall Charger USB+USB-C 20W White, Замовлення №3704155

Відповідь представника «STYLUS»
Олексію, добрий день! Дякуємо за те, що обираєте нас! З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)
Viktor Babyn рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Протеїн BioTechUSA Micellar Casein 2270 g / 75 servings / Strawberry, Протеїн казеїн BiotechUSA Micellar Casein 2270 g /75 servings/ Strawberry, Замовлення №№ 3685177

Оформив замовлення. Все швидко та якісно.
Відповідь представника «STYLUS»
Вікторе, добрий день! Дякуємо за відгук. Бажаємо, щоб всі покупки в нашому магазині приносили Вам лише позитивні емоції!
Ukrainian Ukr рекомендує цей магазин

Купив: Sony wh520, Замовлення №3694233

Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо Вам за те, що обираєте наш Інтернет-магазин. Раді старатись для Вас! :)