Ціна збігалась із заявленою на hotline
елена николаенко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, Вентилятор підлоговий Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, Замовлення №238111

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Хочу сказать огромное спасибо за доставку товара, хотя была задержка по срокам, но товар нашли, заказали и он был именно тот что я хотела. очень вежливые и толковые консультанты! все очень грамотно и качественно!!! я перевела полную сумму предоплаты и все вышло!
Відповідь представника «Redprice»
Олено, добрий день! Щиро вдячні Вам за очікування та високу оцінку нашої роботи! Хочемо уточнити, що вентилятор був в наявності на нашому центральному складі за кордоном, але, на жаль, при транспортуванні виникла затримка на кордоні, як і повідомляла Вам менеджер. Ми дуже раді, що Ви задоволені співпрацею із нами та самим товаром. Нехай вентилятор слугує Вам якнайдовше. Бажаємо Вам вдалого дня та гарного настрою!
Alex Titov рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Вентилятор підлоговий Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, Замовлення №01

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Олексію, добрий день! Дякуємо, що поділились своєю думкою. Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашею співпрацею та рекомендуєте наш магазин. Наскільки ми розуміємо, відмітку "відповідність умов оплати" у графі "не сподобалося" Ви вказали через необхідність зробити передплату на офіційний рахунок ФОП. Це потрібно лише для страхування від неотриманих, з необ'єктивних причин, посилок. Як і повідомляла Вам менеджер, інформація про передплату вказана у нас на сайті, у розділі "Доставка і оплата". Перепрошуємо, якщо ця умова спричинила для Вас незручності. Нехай вентилятор буде легким та комфортним у використанні. Гарного Вам дня та мирного неба! З повагою інтернет-магазин RedPrice.
Andrii K не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Вентилятор підлоговий Xiaomi Smart Standing Fan 2 Pro, Замовлення №298740466

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Товар так і не був відправлений протягом двох тижнів
Відповідь представника «Redprice»
Андрію, добрий день. Дякуємо Вам за приділений час на відгук. Нам дуже прикро через те, що досвід нашої співпраці не є успішним. Вентилятор ми відправляли з нашого центрального складу, який знаходиться за кордоном. Ні для кого не секрет, що на подібні товари зараз спостерігається шалений попит. Через це ми очікували на кілька поставок та здійснювали відправку покупцям в порядку черги. Приносимо Вам свої вибачення за те, що не змогли виконати замовлення в обіцяний термін, але запевняємо, що це відбулось тільки через вищевказану причину. Ми розуміємо, що Ви більше не могли чекати, але повірте, товар був би обов'язково відправлений. Ще раз щиро перепрошуємо та сподіваємось, що в майбутньому ми матимемо змогу змінити Вашу думку про нас. Миру Вам та тихих днів, Андрію. З повагою інтернет-магазин RedPrice.
Дмитрий Грищенко не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Комп\\\'ютерне крісло для дітей Huzaro Ranger 6.0 gray mesh, Комп'ютерне крісло для дітей Huzaro Ranger 6.0 gray mesh, Замовлення №241810

Eagle.. не рекомендує цей магазин
21 липня 2024 На модерації

Купив: Кліматичний комплекс Adler AD 7922, Замовлення №Adler AD 7922

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Купили кондиціонер, так ця контора не хоче тепер назад повертати гроші і забирати свій товар, якщо захочете щось повернути вам не дадуть, майте на увазі.
Відповідь представника «Redprice»
Добрий день! Вкажіть, будь ласка, саме номер замовлення, а не модель товару, для того, щоб ми могли проаналізувати ситуацію. Дякуємо!
Алексей Князев рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Гібридне ДБЖ/інвертор Kemot PROsinus 1600 12V/230V (URZ3431), Замовлення №237494

Замовив та придбав інвертор KEMOT PROsinus 1600. Заявка 237494. Товаром задоволений, один мінус - прийшлося почекати доставку 3-5 днів. Рекомендую даний магазин
Відповідь представника «Redprice»
Олексію, дякуємо Вам! Нехай ДБЖ довго слугує та допомагає Вам при відключеннях електроенергії. Бажаємо Вам гарного дня та мирного неба!
Артем Киричко рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №237510

Прийшлось довго чекати, десь 12 днів, товар везли з Європи (трішки не вписалися в заявлені сроки, 10 днів). Були проблеми с поставками в нашій країні, в інших магазинах можна було купити швидше, але я б переплатив. Да, почекав, але заплатив менше ніж мій товариш, на 3.5 тис) так що магазин рекомендую, товар приїхав, новий, гарантія, працює!
Відповідь представника «Redprice»
Добрий день, Артеме! Щиро дякуємо за хороший відгук. Попри наші старання якнайшвидше задовольнити потребу в товарі для усіх покупців, інколи доводиться чекати на додаткові поставки з центрального складу, що займає трішки більше часу. Проте, Ви влучно зазначили, що у нас доволі низька ціна, порівняно з іншими продавцями. Ми ще раз дякуємо Вам за замовлення та бажаємо, аби зарядна станція слугувала Вам якнайдовше. Будемо чекати на нові замовлення від Вас, на все добре!
Vova рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №231786

Дякую. Замовляв EcoFlow River 2 256Wh. Відправка трохи затрималася(на кілька днів), але товар - те що й очікував, на висоті!
Відповідь представника «Redprice»
Добрий день, Володимире! Щиро дякуємо Вам за чудовий відгук. Нехай зарядна станція слугує довго та безперебійно, на все добре!
Макс Кравців рекомендує цей магазин
20 червня 2024

Купив: Мультимедійна акустика Edifier R1280DB Black, Замовлення №2540

Гарне обслуговування, якісний товар. Рекомендую!
Відповідь представника «Redprice»
Максиме, спасибі Вам за оцінку нашої роботи! Будемо раді співпраці з Вами у майбутньому) Бажаємо усього найкращого, Ваш RedPrice!
MagicTurtle рекомендує цей магазин
16 червня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Mi Robot Vacuum S10+ White, Замовлення №230 877

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за залишений відгук. З нетерпінням очікуємо нового замовлення, впевнені, що виконаємо його на найвищому рівні. Щиро Ваш - RedPrice!