bibliary не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: БФП HP LaserJet M140WE (7MD72E), Замовлення №262679857

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за поставлену оцінку. Дякуємо, за зворотній зв'язок. Так, більшість товару ми зберігаємо на складі за кордоном, через це терміни відправки займають від 3 до 7 робочих днів. Так, на жаль, дійсно виникла затримка із відправкою товару через ситуацію на кордоні. За що ми перепрошуємо. Варто зазначити, що менеджер завжди був на зв'язку та надавав усю актуальну інформацію щодо замовлення. Товар прибув до нас новим та запакованим. І його дійсно перепрошивали лише тому, що його версія була саме для Європи. Тобто користуватись в Україні ним, Ви б не змогли. Після отримання товару негативних коментарів стосовно працездатності товару, від Вас ми не отримали. Тому, можемо вважати , що товаром Ви задоволені. Очікуємо на повторне Ваше замовлення та ми обов'язково виконаємо відправку Вашого замовлення вчасно. З повагою, інтернет-магазин RedPrice!
Леша Шевчук рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum E10, Замовлення №20450789372315

Гарний магазин - рекомендую. Придбав пилосос який виявився з браком, - магазин замінив на новий без питань. Дякую
Відповідь представника «Redprice»
Ми дякуємо за схвальний відгук! Бажаємо якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Олександр Дереча рекомендує цей магазин

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill GC706D34, Замовлення №186243

Магазин рекомендую!!! Товар працює
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за залишений відгук! Будемо раді Вашим новим замовленням. З повагою, команда інтернет - магазину RedPrice!
Вадім Жарко рекомендує цей магазин

Купив: Worx wr 206, Замовлення №27865

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за оцінку роботи! Ми раді, коли клієнти задоволені співпрацею. Звертайтеся ще
Борис Пархоменко рекомендує цей магазин

Купив: Електром'ясорубка Bosch MFW3X18W, Замовлення №20450793783376

Всё отлично! Спасибо!
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за відгук. Завжди будемо раді надати Вам найкращий товар за найкращою ціною!
Andrii Hrytskiv рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Материнська плата MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI (911-7D91-019), Блок живлення MSI MPG A1000G PCIE5, Замовлення №15185424

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Так, дійсно по Вашому замовленні виникла затримка, за що дуже перепрошуємо. Але, ми впевнені що товаром Ви задоволені! В будь-якому випадку будемо раді новим замовленням, впевнені, що наступного разу порадуємо Вас швидким виконанням замовлення, хорошим сервісом та якісною продукцією європейської якості. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!
supreme не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Хотів купити: Материнська плата NZXT N7 Z790 White (N7-Z79XT-W1)

в наличии нету, доставка от 7 до 14 дней из европы
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, під час розмови менеджер повідомив, що товар є у наявності, на центральному європейському складі, а ціна актуальна. Терміни відправки від 3 до 7 робочих днів. Бажаємо мирного та спокійного дня!
22 жовтня 2023 Відповісти
Не раджу зв'язуватися з цим інтернет магазином. Два тижні тому замовляв індукційну варильну поверхню Бош, переказав завдаток в сумі 1000 грн, ні товару ні повернення коштів. Телефон, по якому звязувався, не в мережі. Однозначно НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
3 листопада 2023 Відповісти
Muxeu Muxeu не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Хотів купити: Блок живлення Corsair SF750 (CP-9020186)

Відповідь представника «Redprice»
Михайле, в першу чергу, хочемо перепросити за складені незручності. Дана зитримка була дуже непередбачуваною. На жаль, постачальник з яким ми довгий час працюємо, вперше нас підвів та затримав поставку товару до нас на склад в Україну. Ми повідомляли Вас щоразу про інші терміни на відправлення, адже таку інформацію отримували від постачальника, а менеджери - це працівники, які передають клієнту інформацію від інших відділів, адже прямого відношення до логістичної частини, немають. Було проведено певний об'єм роботи, для подальшого уникнення таких ситуацій. Наша команда докладає усіх зусиль, щоб залишати у покупців лише позитивне враження від співпраці, та у даному випадку, дуже прикро, що не змогли виправдати Ваших сподівань. Надіємось, в подальшому, все ж отримати Ваше нове замовлення, впевнені, що залишимо лише приємні від емоції придбання товару у нас. Щиро Ваш - RedPrice!
Гроші повернули
20 жовтня 2023 Відповісти
Redprice
22 жовтня 2023 Відповісти
Halfist не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Тостер Delonghi CTOV 2103.GR

Замовлення № 257410528 мало бути відправлене протягом 3-7 робочих днів. Спочатку продавець затримав відправку, бо його підвів постачальник. Згодом обіцяв здійснити відправку на 4-й тиждень після замовлення. Однак, саме того тижня продавець зник і не виходив на зв'язок ні в Viber, ні по одному з 3 телефонів. Чекав до п'ятниці, але нічого не змінилось, то ж був вимушений скасувати замовлення.
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, дякуємо за ґрунтовний відгук! Нам справді прикро, що виникла затримка. Ви досить довго очікували на відправлення замовлення, адже постачальник переніс прибуття поставки. На жаль, ми ніяк не могли цього передбачити на той момент, тому в терміни не вклались. Ми робили, усе можливе, щоб уникнути Вашого хвилювання, зв'язок підтримували постійно, опрацьовували пропущені виклики, вели спілкування у вайбері. Перепрошуємо за складені незручності. В будь-якому випадку будемо раді новим замовленням, впевнені, що наступного разу порадуємо Вас швидким виконанням замовлення, хорошим сервісом та якісною продукцією європейської якості. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!
Представник магазину «Redprice»
Шановний клієнте, дякуємо за ґрунтовний відгук! Нам справді прикро, що виникла затримка. Ви досить довго очікували на відправлення замовлення, адже постачальник переніс прибуття поставки. На жаль, ми ніяк не могли цього передбачити на той момент, тому в терміни не вклались. Ми робили, усе можливе, щоб уникнути Вашого хвилювання , зв'язок підтримували постійно, опрацьовували пропущені виклики, вели спілкування у вайбері. Перепрошуємо за складені незручності. В будь-якому випадку будемо раді новим замовленням, впевнені, що наступного разу порадуємо Вас швидким виконанням замовлення, хорошим сервісом та якісною продукцією європейської якості. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!
22 жовтня 2023 Відповісти
Ви виходили на зв'язок до п'ятниці 13-го жовтня включно. Починаючи з понеділка 16-го і до п'ятниці 20-го ви не відповідали ні в Viber, ні по одному з 3 телефонів, розміщених на вашому сайті. Я майже кожен день дзвонив і писав, чекав до п'ятниці, і тільки тоді скасував замовлення.
0977538974 рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Конвертний ламинатор Fellowes Spectra A4 (57378), Замовлення №258253586

Чудове обслуговування! Товар якісний, ціни найдешевші. Раджу всім!
Відповідь представника «Redprice»
Оксано, дякуємо за відгук. Завжди будемо раді надати Вам найкращий товар за найкращою ціною!