Yuliia Novikova рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Беговел велосипед 3 в 1 Kinderkraft 4Trike Black Volt (KR4TRI00BLK0000) 2 , Замовлення №44406

Замоалення виконане чітко та в обумовлені строки, дитина щаслива, рекомендую магазин.
Діанка Дзюрська рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Комплект мебели Tega Multifun Grey 2050 грн, Замовлення №1

Щиро дякую за вашу працю ?наша родина залишилась задоволена покупкою )швидка доставка це теж дуже приємно )
Алиса Анатольевна не рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Комплект мебели Tega Teggi Multifun 1+2 Grafite, Замовлення №20450818945217

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Василина Підлісна не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Комплект мебели Tega Teggi Multifun 1+2 Turquoise/Grey, Замовлення №44457

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Замовила столик у цьому магазині,прийшов з тріщиною на поверхні.На прохання обміняти або повернути кошти відмовились.
Відповідь представника «Магазин Тошка»
Доброго дня! Шановна, пані Василина! Вам відправили товар, згідно Вашого замовлення. Перед відправкою він був оглянутий на предмет пошкоджень на відділенні Нової пошти. Про це зазначено в ТТН. Тому пошкодженим він до Вас виїхати не міг, оскільки його б не прийняли на відправку. Відповідно до цього факту посилка могла пошкодитись або при транспортуванні перевізником, або Вами. Для уникнення всіх цих проблем перед отриманням потрібно оглядати вміст коробки. На це витрачається 5хв, оскільки для цього не треба робити складних маніпуляцій. Просто дістати з коробки чотири деталі. Стіл, ніжки та спинки. І все! Якщо є пошкодження то їх видно одразу. Точно так, як Ви їх побачили вдома. При виявленні пошкодження товару на Новій пошті перед отриманням Отримувач захищений від любих проблем з цим товаром, оскільки нами робився огляд перед відправкою. Тому в той же день він отримує кошти назад, або в той же день чи на наступний ми висилаємо заміну. І зробити огляд посилки, що Ви замовили перед тим, як її забрати, то Ваша відповідальність перед Вашою покупкою. А так Ви забрали його додому. Але перед цим поставили підпис на відділенні, що не маєте претензій до вмісту та стану даної посилки. Тобто він був цілий! Так виходить з того документу. А що було по факту ні Ви ні ми не знаємо, бо Ви не мали тих 5хв, або не захотіли то зробити, або просто безвідповідально віднеслися до своєї покупки. І з моменту того, як Ви підписали накладну і вийшли з відділення перевізника саме Ви несете відповідальність за те, що отримали.
Вячеслав Божко не рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Хотів купити: Велобег велосипед Kidwell REBEL Pink

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовив товар та в графі побажань вказав "Зателефонуйте мені на номер телефону" 2 дні тиша і ніяких дзвінків. Зателефонував сам а мені кажуть що писали мені на вайбер, яким я не користуюсь. Але то таке. При оформленні товару вибрав Наложенний платіж але консультант в доволі грубій формі відмовила в відправленні без передоплати. На те що я замовляв наложенним не звертають уваги і навіть почала хамити та підвищувати голос. ЖАХЛИВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ І ЖАХЛИВИЙ САЙТ!!!!
Olha Hrebeniuk рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Столик Tega Multifun table, Замовлення №34735

Рекомендую магазин, ввічливі менеджери, відправка товару в день замовлення! Товар відповідає !
tanjakozachok98@gmail Kozatschok@tanja не рекомендує цей магазин
4 лютого 2023

Купив: Дитячий стілець TEGA BABY Стул Multifun розовый (MF-002-123), Замовлення №32064

Замовила у цьому магазині столик зі стульчиками , не відповідає так як на фото , прислали різні стульчики , і пишуть мені що так комплектується, то виставляйте фото так як комплектується, хоча моя дитина має уже такийнабор і я знаю як він комплектується, я розчарована у цьому магазині
AnnaRogovskaa2009 рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: Globber 473-101

Замовлення сформували швидко, проконсультували по телефону, щоб підібрати самокат на наш вік. Відправили без проблем наложеним платежем, та вже наступного дня малий ганяв на транспорті.
Каріна Є. не рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Купив: Педальный трактор WOOPIE Farmer GoTrac MAXI Red 28651, Замовлення №29204

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

WNC WNC не рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Хотів купити: Електросамокат Globber ONE K e-motion

Немає в наявності, жодної з моделей які показує hotline. Також характеристики з хотлайну, повністю не відповідають тим що на зайті продавця .