Ціна збігалась із заявленою на hotline
Юрій Кушнір рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Електрокоса акумуляторна Makita DUR369APT2, Замовлення №20450955053414

Надали потрібну консультацію і швидко відправили замовлення Рекомендую магазин, буду замовляти ще
Вiталiй Амелiн рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Комплект козлів Metabo MAB82, Замовлення №100012464

І товар і обслуговування сподобалось) Буду замовляти ще в цьому магазині.
Сергей Малыпко рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Акумуляторна батарея Vision FM, 12 V, 75 Ah, AGM 6FM75-, Замовлення №100012298

Замовив у понеділок, у вівторок вже отримав на НП. Дуже швидко перезвонили, уточнили всі деталі і оперативно відправили. Дякую і рекомендую магазин.
Queenmaker рекомендує цей магазин
20 червня 2024

Купив: Замовлення №20450946905029

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Затримали відправку на один день, а в загалом все добре. Коли був намір обміняти товар із-за незначних візуальних дефектів ( збірка корпуса із китаю), то без проблем погодились це зробити. Це звісно великий плюс. Ще трохи попрацювати з вчасним інформуванням покупця і буде відмінно.
DNN не рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Хотів купити: EcoFlow Smart Plug

За 4 дні так і не вийшли на зв'язок, після замовлення, марно втратив час
Otark не рекомендує цей магазин
7 червня 2024

Хотів купити: Зарядна станція 2Е Syayvo, 2560 Вт/год, 2400 Вт

Навіть не зв'язались
Vladimir Koverzen не рекомендує цей магазин
6 червня 2024

Хотів купити: Автономний сонячний інвертор 2E SM-6K48T, 6000VA/6000W

Коли зміг сам до них дозвонитись, повідомили, що товар в найвності і що після повної оплати відправлять. Попросили номер з вайбером щоб надіслати реквізити, але нічого не надіслали. Зателефонував їм знову на слідуючий день - сказали що передадуть менеджеру і той скине реквізити. Потім історія повторювалась. Чотири рази я їм телефонував взагалом. Вп'яте дзвонити вже немає бажання, тому що таке враження, що вони просто знущаються.
Валерия Фурманова рекомендує цей магазин
6 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000, 2016 Вт/год, 2400 В, Замовлення №100011548

Все дуже професійно і чітко не зважаючи на перебої зі світлом.
Vadim Shved рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Купив: EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №СФ-0023761

Усе ок, людина на тому кінці усе пояснила стосовно замовлення, швидко відправили. Рівень обслуговування ок, ціна на товар була краще ніж у аналогічних магазинів.
mummy не рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max

На сайті світиться що товар в наявності, а по факту на сьогодні він відсутній. (і явно в найближчий час його не буде)