Махненко Богдан рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: SSD накопичувач Spatium M480 Pro Play 2 TB (S78-440Q610-P83), Замовлення №114202

Візит до магазину та консультація пройшла успішно. Після купівлі отримав електронний чек та гарантію 60 місяців.
Палий Владимир рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Кабель USB Type-C Dynamic Series Fast Charging Data Cable Type-C to Type-C 100W 2m White (CALD000302), Замовлення №000369

Гарний кабель за чудову ціну. Найнижча ціна на момент купівлі була саме у вас. Кабелем задоволений.
Відповідь представника «WO.UA»
Володимир, вітаємо! Ми вдячні вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. З нетерпінням чекаємо на нову можливість для співпраці!
Тесленко Ирина рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Pixus Titan 8/128GB 4G Grey, Замовлення №112730

Купували по найкращій ціні на ринку. Дуже швидко замовлення доставили до магазину. Сервіс в магазині на високому рівні! Дякую!
Відповідь представника «WO.UA»
Ірина, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо й надалі його покращувати, щоб знову залишити лише приємні враження!
Chebotar Dima рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №000566

Купував телефон сестрі на подарунок. Дуже смачна ціна була в магазині, тож одразу замовив, приїхав на наступний вже день і забрав) Чек та гарантію видали.
Відповідь представника «WO.UA»
Дмитро, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми дуже раді, що покупка в нашому магазині залишила лише приємні враження. Чекаємо на нову зустріч!
Гоцул Лина рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Мережевий фільтр RS-6 Extra Black 3.0м (EL122300002), Замовлення №272956632

Сделала заказ, перезвонили и уже в тот же день доставили. Спасибо за оперативность!
Відповідь представника «WO.UA»
Ліна, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо й надалі відповідати вашим очікуванням!
dborovyk рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Прилад для укладання волосся Babyliss Pro BAB2269TTE, Замовлення №249587232

Купував в цьому магазині Babyliss Pro BAB2269TTE.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми вдячні вам за рекомендації та раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.
Руслан Озарко не рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Процессор AMD Ryzen 5 5500 3.6GHz Box (100-100000457BOX) , Процесор Ryzen 5 5500 (100-100000457BOX), Замовлення №№ 349283244 от 2023-02-2

Сам по собі перестав працювати. Зависав при загрузці Віндовс або через 1-2 хвилини після загрузки. Відправив по гарантії (36 міс.), прикріпив фотодокази, що всі ніжки живі-здорові. Сервісний центр відправив процесор у авторизований СЦ, НЕ НАДАВШИ їм фото. Тепер кажуть "у нас фото не загрузилось", тому й не відправили! Формат JPG у них не грузиться... У гарантії відмовлено, нібито пошкоджені ніжки. Просто позорний сервіс. AMD також розчарував.
Отримав посилочку \"щастя\". Просто гляньте, що вони зробили з ним: https://imgur.com/a/TrkYd7H . Погнули ніжки зі всіх боків (!) і нацарапали ножем кругів на лицевій стороні.
7 лютого 2024 Відповісти
Прозаровская Р. рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Смартфон A38 4/128GB Glowing Gold, Замовлення №ТС00-000207

Повезло, что телефон оказался уже в магазине и поставили под меня резерв. По прибытию в магазин тел был запакован и с заводскими пломбами. Распаковали, проверили что все работает и купили.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що змогли допомогти вам з покупкою. Приємно знати, що ви залишились задоволені!
ИринаКовальская рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Електрична зубна щітка X Pro Aurora Purple, Замовлення №0000-000013

Дуже гарний шоурум у центрі Києва зі зручним місцем розташування біля метро Контрактова площа. Дістатися від метро не склало труднощів.
Відповідь представника «WO.UA»
Ірина, доброго дня! Ми вдячні вам за відгук. Приємно знати, що візит до нашого магазину залишив лише приємні враження. Будемо чекати на нову зустріч!
Загорулько С. рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: SSD накопичувач A400 960 GB (SA400S37/960G), Замовлення №112388

Делал заказ через контакт-центр, менеджер очень вежливый. Доставку в магазин организовали за день, спасибо!
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми дуже раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо чекати на нові замовлення!