Ціна збігалась із заявленою на hotline
Сергій рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Black (010-02805-13/03/74), Замовлення №121247

Відповідь представника «WO.UA»
Сергій, вітаємо! Ми дякуємо вам за цей приємний відгук та раді, що змогли швидко та ефективно вирішити ваше питання з поверненням коштів. Наш магазин завжди намагається знайти найкращі варіанти рішень, щоб забезпечити наших клієнтів не лише якісними товарами, а й високим рівнем обслуговування. Будемо й надалі його покращувати, щоб наступного разу залишити лише гарні враження!
Віталій не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2

Відповідь представника «WO.UA»
Віталій, добрий день! Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені нашим магазином. На жаль, в нас недостатньо інформації, щоб знайти ваше замовлення та допомогти у вирішенні неприємності. Будь ласка, вкажіть номер замовлення, контактні дані або зверніться напряму до нашого магазину, де менеджери з турботою візьмуть до уваги усі зауваження та докладуть зусиль, щоб посприяти уникненню негативного враження. Будемо чекати!
Шульга Тарас рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) CECOTEC Cecofry Fantastik Inox 6500 Acc Kit (CCTC-03298), Замовлення №015128

Мультипічю повністю задоволені. Дякую за допомогу у виборі!
Відповідь представника «WO.UA»
Тарасе, добрий день! Дякуємо вам за позитивну оцінку нашого магазину. Раді, що ви отримали приємні враження від покупки та бажаємо приємного користування пристроєм!
Ponamarenko E. рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Coyote Tan (010-02805-12/02/64), Замовлення №0000-001282

Хочу сказати окреме спасибі за консультацію і допомогу в налаштуванні годинника. У магазині все розповіли і показали.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми щиро вдячні вам за цей коментар. Приємно знати, що наші фахівці змогли вам допомогти й ви залишились задоволені покупкою. Будемо з нетерпінням чекати на нові можливості для співпраці!
Хачатурян Лера рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: Робот-пылесос Dreame D10s Pro, Замовлення №014907

Товар відповідає дійсності. Офіційна гарантія та сервіс.
Відповідь представника «WO.UA»
Валерія, добрий день! Дякуємо вам за цей приємний відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення!
Лим Катя рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Пилосос безмішкові професійний Deerma Vacuum Cleaner Wet and Dry TJ200, Замовлення №810625183

Долго выбирала подходящий пылесос для дачи… Очень рада что обратился за консультацией и помощи в выборе именно в этот магазин. Устройством полностью довольна!
Відповідь представника «WO.UA»
Катерино, добрий день! Ми щиро вдячні вам за цей чудовий відгук. Приємно дізнатись, що покупка в нашому магазині залишила лише позитивні враження. З нетерпінням будемо чекати на нову можливість для співпраці!
Alexander Gerasimov рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо CECOTEC Cumbia Power Espresso 20 (01503), Замовлення №122916

Купляв кавоварку зі знижкою, у описі було вказано що бокс відкритий та можливі сліди використання. Я так розумію, що її в наявності не було, так як отримав зовсім нову з заводськими наклейками. Задоволений, думаю що багато інших магазинів просто би відповіли що в наявності товару немає і замовляйте за іншою ціною.
Відповідь представника «WO.UA»
Олександр, вітаємо! Наш магазин дякує вам за такий чудовий відгук. Ми завжди прагнемо надавати тільки якісну продукцію, щоб наші клієнти отримували лише приємні враження від покупки. Будемо очікувати на нові замовлення від вас!
Муха Светлана рекомендує цей магазин
5 червня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot L10s Ultra (RLS6LADC), Замовлення №008572

Найкращий магазин техніки у нашому місті (купую не перший раз)! Техніка завжди свіжа та якісна! Нарікань ніколи не було!
Відповідь представника «WO.UA»
Світлано, добрий день! Ми щиро вдячні за ваш відгук та вибір нашого магазину. Для нас важливо, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені отриманою продукцією. З нетерпінням чекатимемо на нову зустріч!
Рыбкина Лиза рекомендує цей магазин
3 червня 2024

Купив: Відпарювач CECOTEC Fast&Furious 4050 X-Treme (05519), Замовлення №0000-000790

Обслуговування чудове! Передзвонили відразу, відправили в магазин в той же день, товар відповідає заявленим характеристикам, спілкування ввічливе та доброзичливе. Товаром повністю задоволені.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за цей відгук. Нам дуже приємно дізнатися, що ви оцінили нашу оперативність та професіоналізм. Ми завжди намагаємось зробити так, щоб клієнти отримували лише позитивні враження від покупки. Будемо чекати нової можливості для співпраці!
Кондратюк Коля рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) CECOTEC Cecofry Full InoxBlack 5500 Connected Acc Kit (CCTC-03319), Замовлення №25369173

Відмінні продавці. Розкажуть, покажуть. Все як і має бути. Дуже задоволений, рекомендую
Відповідь представника «WO.UA»
Миколо, добрий день! Висловлюємо щиру вдячність за ваш відгук. Наш магазин завжди прагне надати клієнтам найвищий рівень обслуговування. Сподіваємось на нову зустріч!