Сергій рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу Ecosoft Absolute (MO575PSECO), Замовлення №10531

Замовленням задоволений, найкраща ціна, а також додали у подарунок комплект фільтрів. Все відповідає опису. Дякую!
Андрій Жеребецький рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Фільтр зворотного осмосу Aqualine RO-7 Bio-Active, Замовлення №10423

Виникла потреба купити фільтр зворотнього осмосу, звернувся за консультацією до кількох магазинів. Вибрав цей. Доставка швидка, ціна хороша, проте найбільше сподобався підхід до клієнта. Консультант Женя дав дуже хороші рекомендації, допоміг з вибором моделі, пояснив як обслуговувати, коли міняти картріджі. Рекомендую.
дякую!
Lroman рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Дезинфекція фільтра, Замовлення №Дезинфекція фільтра та за

Задоволена роботою майстра. Все виконав вчасно, професійно та якісно. Особлива подяка менеджеру за консультацію та врахування моїх побажань. Рекомендую.
дякуємо!
Stanislav рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50M (MO650MECOSTD), Замовлення №замовляв по телефону

Добре проконсультували, порекомендували до фільтра також захист від гідроударів, він же вирівнювач тиску, за що дуже вдячний. Сам би неподумав про нього, хоча знаю що це і бачив приклади коли без нього траплялись проблеми з сантехнікою. Потрібна була швидка доставка - зробили це в день покупки! По ціні, це була найкраща пропозиція. Той випадок коли все пройшло краще ніж міг сподіватись. Рекомендую і буду звертатись ще. Дякую!
дякуємо!
lostofthelost рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Мембрана для зворотного осмосу Aqualine TW30-1812-75 GPD, Замовлення №8892

дякуємо, звертайтесь ще!
Cherub рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу Ecosoft Standard 6-50M (MO650MECOSTD), Замовлення №8925

Продавець оперативно спрацював та відправив товар в той же день. Все пройшло швидко та якісно. Товаром задоволені. Дякуємо!
Відповідь представника «SmartFilter»
Раді що вам все сподобалось, звертайтесь!
Ярослав51 рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Фільтр проточного типу Leader UF5 з мембраною УФ, Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу Leader UF5, Замовлення №8815

Співробітники магазину надали кваліфіковану консультацію,та допомогли підібрати необхідний товар.
Відповідь представника «SmartFilter»
Дякуємо, раді були допомогти!
Олена рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу RAIFIL NOVO 5 PU905W5-WF14-EZ, Замовлення №1203008

Рекомендую магазин SmartFilter, консультант Євгеній компетентно проконсультував щодо вибраного товару і відповів на всі запитання. Товар було відправлено швидко. Якістю роботи магазину залишилась задоволена!
Раді були допомогти!
Юлия Мазная рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу Organic Smart Osmo 6, Замовлення №8286

Хотіла купити фільтр для пиття хорошої якості і по хорошій ціні. Звернулася в цей магазин. Менеджер Євген був дуже ввічливий, допоміг обрати фільтр, все доставили вчасно, встановили і тепер я насолоджуюся чистою і смачною водою. Рекомендую!
дуже приємно, дякую!
Юлія Ковтун рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу Leader Standart RO-6 P, Замовлення №8043

Проконсультували, допомогли з вибором, швидко встановили. Все працює чудово, вибором задоволена! буду рекомендувати вас друзям :)
Дякуємо) були раді допомогти